Klaipėdos rajono organizacijos pakviestos „atverti horizontus“ - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajono organizacijos pakviestos „atverti horizontus“

Birželio 13 d. prasidėjo susitikimai su Klaipėdos rajono įstaigų, įmonių, bendruomenių atstovais, kurie kviečiami prisidėti prie Klaipėdos rajono savivaldybės prekės ženklo „Atveria horizontus“ individualizavimo.

Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamų susitikimų tikslas – vietines įmones ir įstaigas supažindinti su prekės ženklu „Atveria horizontus“, jo naudojimo galimybėmis bei privalumais ir skatinti aktyvesnę vietinių organizacijų integraciją. Renginio metu projektų vadovė Gabrielė Dzikaitė, marketingo ir komunikacijos specialistė Monika Jakučionytė bei dizainerė Julija Grauzdytė kvietė susipažinti su Klaipėdos rajono prekės ženklo „Atveria horizontus“ koncepcija ir jo funkcija, išmokti kaip prekės ženklą integruoti į Jūsų atstovaujamos organizacijos/įmonės įvaizdį, pateikė pavyzdžių, kokią naudą prekės ženklas gali suteikti Jūsų atstovaujamai įmonei, įstaigai ar organizacijai.

Susitikime su Klaipėdos rajono įmonėmis, įstaigomis, bendruomenėmis, dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras sveikino visus susirinkusiuosius, ragindamas nepamiršti, kad be Savivaldybės, verslo ir gyventojų bendradarbiavimo, idėjų, atvirumo, pozityvumo Klaipėdos rajono prekės ženklas „Atveria horizontus“ gali netekti prasmės, todėl turime stengtis kartu kurti gerą Klaipėdos rajono įvaizdį, būti savo krašto patriotais, prekės ženklo ambasadoriais.

Vicemerė Rūta Cirtautaitė pastebėjo, kad prie prekės ženklo garsinimo turi gerokai padirbėti Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras, kad turistai iš mūsų šalies ir užsienio gerai žinotų ženklą „Atveria horizontus“ ir tai skatintų jų atvykimą į mūsų rajoną. 

Turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė pranešėjoms pademonstravo, kur prekės ženklas jau yra naudojamas, pasakojo, kaip sekasi jį pristatyti tarptautinėse ir vietinėse turizmo parodose. Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė akcentavo, kad prekės ženklas buvo pakankamai viešintas įvairiose parodose, o dabar atėjo metas jį plačiau pristatyti vietiniams gyventojams, verslui ir paraginti naudoti šį ženklą savo veikloje, kad žmonėms jis taptų mielas, atpažįstamas, asocijuotųsi su Klaipėdos rajonu.

Didėjant miestų ir savivaldybių konkurencijai, būtina orientuotis į tikslinėms auditorijoms patrauklius sprendimus. Galimybė įmonių, įstaigų ir organizacijų veikloje naudoti Klaipėdos rajono savivaldybės prekės ženklą, tai siekis sujungti mūsų krašte gaminamus produktus ir teikiamas paslaugas,  kurti ekonominę vertę bei naujas patirtis.

Nebus nieko, jei nebus įkvėpimo. Tarp gamtos ir industrijų, tradicijų ir naujų gyvenimo būdo madų, darbo ir atostogų, tarp Didžiosios ir Mažosios Lietuvos. Čia visos sąlygos gimti naujiems gražiems ir turiningiems dalykams. Klaipėdos rajonas ATVERIA HORIZONTUS.

Klaipėdos rajono organizacijas, įmones, bendruomenes kviečiame atvykti į rytoj, birželio 14 dieną, vyksiantį susitikimą dėl prekės ženklo „Atveria horizontus“ individualizavimo. Susitikimas vyks Klaipėdos rajono savivaldybės posėdžių salėje (Klaipėdos g. 2, Gargždai) 10–12 val.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.