Patvirtinta Klaipėdos rajono savivaldybėje vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos žalos kompensavimo tvarka - Klaipedos-r.lt

2017 m. lapkričio 21 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Patvirtinta Klaipėdos rajono savivaldybėje vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos žalos kompensavimo tvarka

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, į laukus ir pievas išvedami gyvuliai, kuriuos kasmet reikia saugoti nuo vilkų. Bandoma saugoti tveriant tvoras, naudojant kitas saugos priemones, tačiau jos ne visada padeda ir ūkiniai gyvūnai būna sudraskomi vilkų. Šiemet keičiasi vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos žalos kompensavimo tvarka, numatoma ir finansinė parama diegiamoms prevencinėms saugos priemonėms. 

Gegužės mėnesio pradžioje Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos įgyvendintų prevencijos priemonių bei vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos žalos kompensavimo tvarkos aprašą.

Nuo šiol ūkinių gyvūnų savininkai, pastebėję vilkų ūkiniams gyvūnams padarytą žalą, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo žalos pastebėjimopateikia rašytinį prašymą bei informuoja Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Laukinių gyvūnų padarytų nuostolių įvertinimo komisiją, kuri atvykusi į vietą surašo Medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos apžiūros aktą. Prašyme turi būti nurodytas pareiškėjo vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamoji vieta, telefono numeris, banko sąskaitos numeris, informacija apie ūkinio gyvulio draudimą, kokios prevencinės priemonės buvo taikytos. Taip pat Komisijai pateikiamas gaišenų važtaraštis, pranešimas apie ūkinių gyvūnų perkėlimą ir kaitą iš ūkinių gyvūnų registravimo ir identifikavimo informacinės sistemos, medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos apžiūros aktas, nukentėjusių gyvūnų fotofiksacija. Šios priemonės reikalingos, kad žmonės dėl žalos atlyginimo kreiptųsi iškart, pateikdami įrodymus apie patirtą žalą. 

Daugiau informacijos čia.

Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyrių. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.