Verslumo HUB‘e rungiamasi dėl 500 Eur prizo - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Verslumo HUB‘e rungiamasi dėl 500 Eur prizo

Gruodžio 5−8 dienomis Klaipėdos r. J. Lankučio bibliotekos vaikų skyriuje veikia verslumo HUB‘as. Iš pažiūros įprasta bibliotekos salė šiuo metu veikia kaip bendradarbystės erdvė (HUB‘as), kurioje verslumo kompetencijas gilina ir iniciatyvas kuria daugiau nei 40 Gargždų moksleivių.

Per pirmąsias 2 mokymų dienas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai sukūrė 9 iniciatyvas. Dalis jų bendruomeninės, dalis jų verslumo. Šalia įprastų laisvalaikio ir užimtumo problemų, moksleiviai taip pat atkreipė dėmesį į senjorus, kuriuos norėtų mokyti informacinio raštingumo ir naudotis išmaniaisiais telefonais tam, kad jie galėtų išlaikyti glaudesnį ryšį su artimaisiais. Kita HUB‘e gimusi iniciatyva – profesionalūs nebenaudojamų daiktų fotografai. Socialiniuose tinkluose ypač išpopuliarėjo prekių, nebenaudojamų daiktų pardavimo, mainų ir dovanojimo grupės. Tačiau nebereikalingus daiktus ne visuomet lengva parduoti ar padovanoti todėl, kad jų savininkai nemoka tinkamai jų nufotografuoti ar peteikti reikiamų aprašymų. Taip pat ne visuomet turi laiko skelbti ir administruoti savo skelbimus daugelyje platformų. Tuo pasirūpinti žada mobili moksleivių komanda, kuri ne tik nufotografuos, bet ir pasiūlys pačių inovatyviausių būdų reklamuoti nebenorimus daiktus. Jauniems žmonėms taip pat rūpi ir psichologinis saugumas. Ko gero, sunkiausiai įgyvendinama, bet ypač reikalinga iniciatyva – mobili aplikacija, kuri būtų skirta savimi nepasitikintiems žmonėms. Kol kas tai tik idėja ir jos išpildymui minčių pritrūko. Galbūt šios idėjos pristatymą išgirsime finaliniame „Užaugink iniciatyvą“ renginyje gruodžio 8 d.

Jauni žmonės kūrė ne tik bendruomenines, bet ir verslumo inciiatyvas. Tarp tokių išsiskyrė „Saldūs kebabai“, prieskoniai arbatos maišelyje ir magnetiniai laidukai. Jei norite plačiau išgirsti, patys pasiūlyti, o galbūt net investuoti į jaunų žmonių idėjas, kviečiame Jus apsilankyti finaliniame „Užaugink iniciatyvą“ renginyje gruodžio 8 d. 16:00 val. Renginys vyks verslumo HUB‘e, Klaipėdos r.  J. Lankučio viešosios bibliotekos vaikų skyriuje, II aukšte.

Renginio metu apdovanosime vieną iniciatyvą, kuri gaus 500 Eur savo idėjai įgyvendinti.

Projektą „Užaugink iniciatyvą“ organizuoja VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija Direktorius Audrius Laurutis

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.