KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
Klaipėdos rajono savivaldybė administracija, Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt, Tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 188773688. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Pasitikėjimo telefonas tel. (8 46) 40 00 08


Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • GARGŽDŲ MIESTO ŠVENTĖ
 • TARYBOS POSĖDŽIAI
 • TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 • E. APKLAUSOS
 • E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
 • E. KONSULTAVIMAS
 • E. PASLAUGOS
 • Savivaldybė
 • Struktūra ir kontaktai
 • Meras
  Mero pavaduotoja
  Mero pavaduotoja
  Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatas
  Administracijos direktorius
  Direktoriaus pavaduotoja
  Direktoriaus pavaduotojas
  Administracija
  Valdymo schema
  Darbuotojų paieška
  Savivaldybės automobiliai
  Savivaldybės įmonės
  Savivaldybės įstaigos
  Komisijos, darbo grupės
  Kontrolės ir audito tarnyba
  Seniūnaičiai
 • Teisinė informacija
 • Teisės aktai
  Teisės aktų projektai
  Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
  Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
  Teisės aktų projektų archyvas
  Tyrimai ir analizės
  Teisės aktų pažeidimai
  Seimo kontrolierių pažymos
  Valstybės kontrolierių sprendimai
  Teismo sprendimai
  Šiurkštūs tarnybiniai nusižengimai
  Teisinio reguliavimo stebėsena
  Teisinė pagalba
  Norminiai teisės aktai
  Sprendimų projektai
  Mero potvarkių projektai
  Direktoriaus įsakymų projektai
 • Administracinė informacija
 • Veiklos dokumentai
  Planavimo dokumentai
  Darbo užmokestis
  Paskatinimai ir apdovanojimai
  Viešieji pirkimai
  Finansų dokumentai
  Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  Finansinių ataskaitų rinkiniai
  Ūkio subjektų priežiūra
  Informacija apie skolinius įsipareigojimus
  Administracinės naštos mažinimas
  Ataskaitos
 • Veiklos sritys
 • Švietimas
  Socialinė parama
  Kultūra
  Sveikata
  Sportas
  Informacija jaunimui
  Informacija nevyriausybinėms organizacijoms
  Valstybinė kalba
  Viešoji tvarka
  Žemės ūkis
  Civilinė metrikacija
 • Vadovų darbotvarkės
 • Komisijų ir darbo grupių posėdžiai
 • Paslaugos
 • Informacijos rinkmenos
  Viešosios ir administracinės paslaugos
  Leidimai
  Elektroniniai valdžios vartai
  Informacija apie licencijas ir leidimus
 • Nuorodos
 • Strateginis planavimas
 • Projektai
 • 2014–2020 m. ES struktūrinė parama
  2007–2013 m. ES struktūrinė parama
  Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programa
  ŽRVVG „Klaipėdos rajono iniciatyvos“ parama
  Lietuvos 2004-2006 m. bendrasis programavimo dokumentas
  Tarptautiniai projektai
  Tarptautinių projektų programa
  Partnerystė
 • Skelbimai
 • Darbo pasiūlymai
  Skelbimai apie visuomenei svarbių statinių projektavimo pradžią
  Teritorijų planavimo viešumas
 • Informacijos teikimo tvarka
 • Korupcijos prevencija: pasitikėjimo tel. 400 008
 • Vietinės reikšmės kelių žemėlapis
 • Civilinė sauga ir mobilizacija
 • Civilinė sauga
  Mobilizacija
 • Nuotraukų galerija
 • Horizontalus meniu
 • Taryba
 • Gyventojams
 • Verslui
 • APIE SAVIVALDYBĘ
 • Savaitės tema
  Savivaldos dėmesys – įstaigoms, bendruomenėms, bendradarbiavimui

  Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė šią savaitę įvertino kai kuriuos per metus nuveiktus darbus: diskutavo su socialiniais darbuotojais apie savanorystės ir labdaros idėjas, su bendruomenių lyderiais aptarė sėkmingiausius Bendruomenių metams skirtus renginius, kuriuos finansavo Klaipėdos rajono savivaldybė, o vakar vykusiame Strateginio planavimo posėdyje su kitais savivaldos vadovais tarėsi, kurioms švietimo įstaigoms būtinos papildomos lėšos įvairiems poreikiams tenkinti.

  Penktadienį antrą kartą rinkotės į Strateginio planavimo posėdį, kuriame buvo tariamasi, kaip perskirstyti papildomas biudžeto lėšas įvairioms įstaigoms ir jų poreikiams. Kokius preliminarius sprendimus priėmėte?

  Jei lapkričio pabaigoje vyksiančiame Tarybos posėdyje šiems planams pritars politikai, nemažai Klaipėdos rajono švietimo įstaigų galės patenkinti įvairius poreikius, įsigyti reikalingą įrangą ar pradėti darbus.

  Dituvos pagrindinei mokyklai panuojama skirti lėšų virtuvės įrangai ir inventoriui įsigyti. Drevernos vaikų darželiui ketinama skirti 3 tūkst. eurų plautuvėms, grupių indų džiovinimo spintelėms, spintelėms su plautuvėmis įsigyti. Gargždų „Kranto“pagrindinei mokyklai reikalinga daugiau nei 11 tūkst. eurų 5-10 klasių mokinių rūbų spintelėms įsigyti. Gargždų muzikos mokykla prašo 10,4 tūkst. eurų specialiems instrumentams neįgaliesiems vaikams mokyti, instrumentams ir instrumentų dėklams saksofono specialybei, muzikinei kompiuterio programai įsigyti, orkestro narių kostiumams įsigyti. Agluonėnų pagrindinės mokyklos technologijų kabineto kompiuterinės įrangos atnaujinimui planuojama skirti 8,7 tūkst. eurų. Kretingalės pagrindinė mokykla prašo skirti lėšų Girkalių skyriaus šildymo sistemos remonto darbams ir pramoniniam gartraukiui įsigyti ir sumontuoti.

   Gargždų sporto mokykla prašo skirti lėšų kliūtiniams, bėgimo barjerams, starto kaladėlėms įsigyti. Tam numatoma skirti apie 25 tūkst. eurų.

  Pedagoginei psichologinei tarnybai planuojama skirti 6,6 tūkst. eurų kompiuterinei technikai, psichologinėms diagnostikos ir korekcijos priemonėms įsigyti.

  Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijai ketinama skirti apie 9 tūkst. eurų virtuvinės technikos ir įrangos įsigijimui, nes nuo gruodžio 1-osios gimnazijos virtuvė tieks maistą Dituvos pagrindinės mokyklos vaikams, būtinas įrangos atnaujinimas.

  Veiviržėnų J. Šaulio gimnazija už 4 tūkst. eurų norėtų remontuoti pirmą mokyklos aukštą, įsigyti įtempiamas lubas. Šveicarijos lietuvių bendruomenė pažadėjo atvežti fotografijų parodą, kurioje daug dėmesio skiriama Jurgiui Šauliui, tad tai padėtų pasiruošti ir tinkamam parodos eksponavimui.

  Vėžaičių pagrindinei mokyklai reikia skirti lėšų pastato apsaugos sistemai įrengti. Šiam tikslui ketinama paskirti apie  32 tūkst. eurų.

  Gargždų krašto muziejui, apsaugos sistemai modernizuoti ir vaizdo stebėjimo kameroms įsigyti ketinama skirti apie tūkstantį eurų,  o Vėžaičių kultūros centras už 16,4 tūkst. eurų ketina įsigyti scenos apšvietimą.

  Džiaugiuosi, kad į biudžetą surinkus papildomų lėšų, galėsime patenkinti būtinus įvairių įstaigų poreikius.

  Šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai džiaugėsi ir kitomis sėkmingomis pabaigtuvėmis. Papasakokite apie jas.

  Trečiadienį su Klaipėdos rajono savivaldybės merui Vaclovu Dačkausku, Administracijos direktoriumi Sigitu Karbausku bei Gargždų sporto centro direktoriumi Vaidu Liutiku dalyvavau universalios sporto aikštelės Kvietinių kaime atidaryme. Smagu matyti, kad, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai priėmus sprendimą vykdyti savivaldybės teritorijoje esančių krepšinio aikštelių dangų atnaujinimą ir skyrus tam biudžeto lėšų, jau įrengtos 3  aikštelės: Priekulėje, Gargžduose ir Kvietiniuose. Joms skirti 69 tūkst. eurų. Dar 7 aikštelės bus įrengtos kitais metais. Akivaizdu, kad kvietiniškiai dabar turės daugiau galimybių sportuoti, bendruomenė labai džiaugiasi atnaujinta aikštele. Tądien aplankėme ir Kvietinių mokyklą-darželį, domėjomės ten vykstančių vaikų darželio pastato su medicinos punkto patalpomis atnaujinimo darbų eiga.

  Taip pat šią savaitę su Jakų, Dauparų ir Lapių bendruomenių atstovais aptarėme įvykdytus rajono bendruomenių projektus, skirtus Vietos bendruomenių metams. Klaipėdos rajono savivaldybė šia proga finansavimą skyrė 3 bendruomenėms ir jų šventėms: po 1,5 tūkst. eurų skirta Jakų bendruomenės centro šventei „Čia gera sugrįžti 2016“ ir Dauparų bendruomenės renginiui „Aktyvumo šaltinis. Dauparai/2016“. 1051 eurų skirta Lapių bendruomenės centro renginiui „Kartų draugystė savanorystėje“. Visi trys renginiai buvo labai sėkmingi, galio būti pristatomi, kaip gerieji pavyzdžiai kitoms bendruomenėms rajone ir šalyje.

  Su Lapių bendruomenės centro vadove Laima Karbauskiene, Jakų bendruomenės centro vadovu Kęstučiu Dvarionu, Dauparų bendruomenės nariu Mindaugu Srėbaliumi diskusijos metu nutarėme, kad būtina bendruomenių lyderius ir narius telkti susitikimams neformalioje aplinkoje ir dalintis gerąja patirtimi. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, naujakurių įtraukimas į bendruomenės veiklą, skirtingų kartų bendravimas ir bendradarbiavimas – visa tai bendruomenės gali išmokti viena iš kitos, todėl svarbu dalintis patirtimi, iššūkiais ir ieškoti sprendimų, idėjų kartu.

  Praėjusią savaitę apie savanorystės, dalijimosi tradicijas  ir socialiai pažeidžiamų žmonių lūkesčius kalbėjausi su Priekulės seniūnijos socialinėmis darbuotojomis, Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonu Viktoru Aču. Tai buvo gera proga prisiminti ir įvertinti ir pavasarį surengtą dalijimosi sėklomis akciją „Padovanok dovaną, kuri užauga“. Šios akcijos tikslas buvo paremti daugiavaikes šeimas, kitus stokojančius bendruomenės narius. Suaukotos sėklos pavasarį buvo išdalintos 77 Klaipėdos rajone gyvenančioms daugiavaikėms šeimoms, kitiems gyventojams, kuriems tokia parama reikalinga. Buvo paaukota apie 2000 pakuočių įvairiausių sėklų. Šią akciją kitą pavasarį ketinama tęsti ir plėtoti.

  Pritariu klebono Viktoro Ačo minčiai, kad žmonės yra sklidini gerumo, noro padėti, tereikia rasti būdą, kaip juos paskatinti tai padaryti ir dalijimasis įsibėgėja. Savivalda ir ateityje ketina inicijuoti ir palaikyti bendruomenei reikšmingas savanorystės, dalijimosi ir aukojimo artimui sumanymus. Esu įsitikinusi, kad ir skirdama lėšas įvairiems projektams, savivalda prioritetą galėtų teikti toms iniciatyvoms, kurios skatina paramą visuomenės silpnesniesiems.

  Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

  Atgal Spausdinimo versija Archyvas

  Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
  © 2011 Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
  Cituojant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.