Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko spaudos konferencija - Klaipedos-r.lt

2017 m. lapkričio 21 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko spaudos konferencija

Lapkričio 14 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko spaudos konferencija. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos vadovai: Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Ligita Liutikienė, Administracijos skyrių vedėjai bei seniūnai pristatė savo veiklą bei atsakinėjo į žurnalistų klausimus.

Nuotraukoje iš kairės: Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė. 

Pagrindinės spaudos konferencijos temos: teritorijų plėtra, vykdomi ir planuojami projektai, bendradarbiavimas su žiniasklaida.  Pranešimus pristatė Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius. Spaudos konferenciją moderavo Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Daiva Beliokaitė.

Į konferenciją atvyko žurnalistai iš 6 žiniasklaidos priemonių. Labiausiai žurnalistus dominęs klausimas – Klaipėdos miesto noras prisijungti rajono teritorijas. Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas žurnalistus informavo, kad Klaipėdos miestas dėl noro prisijungti rajono teritorijas su Klaipėdos rajono savivaldybės administracija nesitarė. Išsakyta mintis, kad artimiausiu metu reikėtų surengti bendrą susitikimą su miesto administracijos atstovais ir akis į akį aptarti susidariusios situacijos. Kalbėta ir apie aktualijas su Klaipėdos miestu besiribojančiose teritorijose, naujakurių problemas.

Žurnalistai domėjosi, ar į nuolat augantį rajoną atvykstantys gyventojai dirba Klaipėdos mieste, ar randa darbo ir rajone. Savivaldybės atstovai žiniasklaidos atstovus informavo, kad Klaipėdos rajone – daugybė ne tik įvairias paslaugas teikiančių, bet ir pramonės įmonių. Dalis rajono gyventojų vyksta dirbti į Klaipėdą, – tačiau į rajoną, ypač Gargždų pramonės rajoną, LEZ teritoriją atvyksta ir darbuotojai iš Klaipėdos. Taip pat Klaipėdos rajone suplanuota nemažai teritorijų, kuriose gali įsikurti įvairios įmonės, jaučiamas didesnis susidomėjimas rajono teritorijomis, daugėja prašymų keisti žemės paskirtį į komercinę.

Viena naujausių žinių – Vakarų medienos grupės planai investuoti apie 200 mln. eurų į oro uosto teritoriją Dirvupių kaime. Šalia teritorijos, į kurią planuojama investuti, neseniai sklypą įsigijo ir investicijas jame planuoja koncernas SBA. 2018 metais jie planuoja naujo logistikos centro ir baldų komponentų gamyklos statybas. Į pirmąjį statybų etapą numatyta investuoti 22 mln. Eur.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė vylėsi, kad žiniasklaida ir Klaipėdos rajono savivaldybė ir toliau bendradarbiaus ne tik sprendžiant problemas, bet ir norint pasidžiaugti gerais darbais, įvykdytais projektais. Tiek Savivaldybė, tiek žiniasklaida siekia, kad gyventojai būtų visuomet informuoti, kas vyksta, kokie artimiausi planai. Tuomet rajone bus gera gyventi visiems. Svarbiausia – bendradarbiauti. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius antrino pavaduotojai ir priminė, kad rajone apie gerus darbus ir naujus projektus yra ne tik kalbama, bet jie yra ir vykdomi.

Vykdomų ir planuojamų projektų pristatymas. 

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.