Klaipėdos rajone diskutuota apie rūšiuojamąjį pakuočių atliekų tvarkymą regione - Klaipedos-r.lt

2017 m. gegužės 23 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gegužė
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

Naujienos
Klaipėdos rajone diskutuota apie rūšiuojamąjį pakuočių atliekų tvarkymą regione

Gegužės 11 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko viešosios įstaigos „Pakuočių tvarkymo organizacija“ ogranizuota apskritojo stalo regioninė diskusija „Rušiuojamojo pakuočių atliekų tvarkymo regione vertinimas, keliami tikslai ir spręstini uždaviniai“.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė pasveikino susirinkusiuosius ir linkėdama sėkmingos diskusijos dėkojo už nuolat skleidžiamą žinią apie atliekų rūšiavimą: „džiugu, kad įvairių Lietuvoje ir rajone kylančių problemų fone jūs nepamirštate vienos iš aktualiausių problemų, kuri kelia tiesioginę grėsmę mūsų gamtai, rūšiuojamų atliekų tvarkymo. Jūsų skleidžiama žinia, diskusijos šviečia visuomenę ir primena apie atliekų rūšiavimo svarbą ir grėsmes, kurios gali kilti, jei jų nerūšiuosime.“

Diskusijoje buvo kviečiami dalyvauti „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ partnerių atstovai iš Klaipėdos, Neringos, Palangos miestų ir Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Šilutės rajono savivaldybių, Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro bei Klaipėdos regiono savivaldybėse paslaugas teikiančių pakuočių atliekų tvarkymo bendrovių.

Susitikimo metu buvo apžvelgti ir įvertinti pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo komunalinių atliekų sraute kiekiai bei sudėtis, atsikrai surenkamų atliekų paruošimo naudoti efektyvumas ir galimybės, aptarti rūšiuojamajam komunalinių atliekų sutvarkymui bei jo organizavimui keliami tikslai, diskutuota apie jų pasiekimui kylančius iššūkius bei galimus jų sprendimo būdus. Žinoma, dalintąsi gerąją praktika, idėjomis ir mintimis. Tikimasi, kad ši regioninė diskusija Klaipėdos rajone – ne paskutinė.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GARGŽDŲ MIESTO ŠVENTĖ
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.