Miniją užliejo kasmetinė „Minijos žemupio regata“ - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Miniją užliejo kasmetinė „Minijos žemupio regata“

Jau 12-ąjį kartą Minijoje šurmuliavo „Minijos žemupio regata“. Šiemet Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras regatą surengė ne pirmąjį, o antrąjį rugpjūčio savaitgalį prieš Žolines. Nepaisant to, norinčių dalyvauti renginyje skaičius nesumažėjo.

Šiemet į regatą užsiregistravo 166 dalyviai. 14 komandų varžėsi dviviečių, vienviečių ir kanojų vandens turistinio ralio kategorijose. Po Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko ir Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorės Daivos Buivydienės sveikinimų ir „Minijos žemupio regatos“ vėliavos pakėlimo ceremonijos visi dalyviai autobusais buvo nuvežti į starto vietą. Dvyliktosios „Minijos žemupio regatos“ dalyviai plaukė iš Raguviškių į Rudaičius ir įveikė 20 km atstumą. Vingiuota, vietomis srauni Minijos upė bei slenksčiai sukėlė dalyviams teigiamas emocijas. Nuovargiui numalšinti visi parplaukusieji buvo pakviesti tradicinės žuvienės. Vakaro programa prasidėjo zumbos treniruote. Dalyviai buvo itin azartiški žaisdami burbulinį futbolą bei šaudydami iš lankų. Pramoginio šaudymo lankais metu dalyviai ne tik išbandė savo taiklumą ir tikslumą šaudant į taikinius, bet ir turėjo išlikti budrūs, tam, kad išvengtų varžovų strėlių. Vakarą vainikavo tradiciniai fejerverkai.

Antrąją regatos dieną dalyviai rungėsi sportinėse rungtyse, kurias organizavo Klaipėdos rajono sporto centro teisėjai. Prakiuręs dangus nesutrukdė varžytis tinklinio bei futbolo varžybose. Dalyviai turėjo puikią galimybę išmėginti savo rankų taiklumą smiginio rungtyje. Ypač daug gerų emocijų sukėlė žvejo bato mėtymo rungtis. Dalyviai tikėjęsi mėtyti žvejo batą, turėjo mėtyti savo batus.

„Minijos žemupio regatą“ vainikavo vandens turistinio ralio ir antrosios dienos varžybų apdovanojimai. Susumavus bendrus komandų plaukimo laikus šiais metais Mero taurę laimėjo komanda iš Telšių „Tvėrts žemaitis“. Dviviečių baidarių kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Rasos Šneiderienės komanda. Antrąją vietą užėmė komanda „A.L.L. Klaipėda“, o trečiąją – komanda „Kur šiens“. Vienviečių baidarių kategorijoje greičiausi buvo komanda „Tvėrts žemaitis“ (baidarė 12 L – Viktoras Šertvytis). Antroji vieta atiteko komandai „Optimistai“ (baidarė 1 E – Bartas Lukauskas), o trečioji – Roman Agejenko, kuris baidare plaukė pirmą kartą. Kadangi šiemet vandens turistiniame ralyje varžėsi tik viena kanoja, pirmąją ir vienintelę vietą užėmė komanda „Optimistai“.

Apdovanoti ir antrosios dienos varžybų prizininkai. Pirmoji vieta tinklinio varžybose atiteko komandai „Optimistai“, antroji – komandai „Tvėrts žemaitis“, o trečioji – komandai „Pitersonas“. Futbolo varžybose stipriausi buvo „A.L.L. Klaipėda“ – pirmąją ir antrąją vietas užėmė šios komandos nariai, o trečioji vieta atiteko komandai „Lėčiausi ir taškas“. Smiginio ir žvejo bato rungtyse atskirai apdovanoti vyrai ir moterys. Taikliausi buvo Darius Auškelis (I vieta), Ignas Auškelis (II vieta), Robertas Lukauskas (III vieta), Aušra Bukauskienė (I vieta), Jovita Ažukienė (II vieta) ir Diana Jaškevičiūtė (III vieta). Žvejo batą toliausiai numetė Vilius Lapas (I vieta), Jonas Račkauskas (II vieta), Linas Pušinskas (III vieta), Vitalija Daugėlaitė (I vieta), Vida Kundrotienė (II vieta) ir Neringa Sargautaitė (III vieta).

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras dėkoja visiems prisidėjusiems prie „Minijos žemupio regatos“ organizavimo – Klaipėdos rajono savivaldybei, Kretingos rajono Žalgirio seniūnijos seniūnui Broniui Talmontui, Klaipėdos rajono sporto centrui, Baidarių centrui.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.