Verslo plėtros kryptis – eksportas - Klaipedos-r.lt

2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Verslo plėtros kryptis – eksportas

Rugsėjo 19 dieną Klaipėdos rajono verslininkai buvo pakviesti į VšĮ „Versli Lietuva“ renginį „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!“.

Savivaldybė kasmet skiria vis didesnį dėmesį verslo mokymų organizavimui, todėl dalyvavo VšĮ „Versli Lietuva“ konkurse dėl galimybės tapti programos „Eksporto įgūdžių kalvė“ šeimininkais. Klaipėdos rajono savivaldybė tapo viena iš 9 savivaldybių Lietuvoje, kurioms buvo suteikta galimybė tapti programos šeimininkėmis ir taip prisijungti prie Vyriausybės vykdomos regioninės politikos stiprinimo. 

Nemažą būrį verslo atstovų sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė. Renginyje taip pat dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Tarybos narys Vaclovas Macijauskas. Renginį organizuoti padėjo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Mantas Virbauskas.

Renginyje pranešimus skaitė VšĮ „Versli Lietuva“ vyr. projektų vadovai Darius Lasionis ir Renata Nedzinskienė. Taip pat – tarptautinės plėtros ekspertas ir „Verslo konsultantų tinklo“ (VKT) konsultantas Sigitas Brazinskas.

Verslininkams buvo pristatytas eksporto skatinimo priemonių žemėlapis, skatinta atlikti įmonių eksporto diagnostiką ir pasiruošti kryptingai plėtrai, diskutuota apie pardavimo proceso valdymą, siekiant parduoti daugiau, kalbėta apie tikslinių eksporto rinkų pasirinkimą ir išorinę komunikaciją, teiktos individualios konsultacijos.

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai verslininkams akcentavo, kad jų pristatyti pavyzdžiai tinkami visoms įmonėms: tiek smulkioms, tiek stambioms. Taip pat skatino verslininkus nuolat galvoti, kaip prisitaikyti prie besikeičiančių klientų bei darbuotojų poreikių, ragino atsižvelgti į darbuotojų motyvacijos svarbą bei visuomet ieškoti naujų darbo metodų, imtis reikalingų priemonių, kad įmonė išliktų konkurencinga, nepamiršti skirti dėmesio eksportui, aktyviai bendraujant su potencialiais klientais.   

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 


Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/www/html/m/m_admin/admin/g_send.php on line 29