Norvegijos ambasadoje – dėmesys ir Klaipėdos rajono projektams - Klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Norvegijos ambasadoje – dėmesys ir Klaipėdos rajono projektams

Gruodžio 7 d. Norvegijos ambasada Vilniuje pakvietė politikus, savivaldybių atstovus ir nevyriausybines organizacijas apžvelgti gražaus bendradarbiavimo rezultatus, įgyvendinant Norvegijos ir Europos ekonominės erdvės paramos programas. Norvegijos ambasados Laikinoji reikalų patikėtinė Anne Sofie Bjelland pažymėjo, kad per paskutiniuosius metus buvo finansuoti 223 projektai iš 14 programų. Padedant Norvegijai šimtai talentingų ir savo darbui pasišventusių Lietuvos žmonių vizijų tapo realybe: gražėja vaikų globos namai, įsikuria vaikų ir jaunimo centrai, gerėja sąlygos sveikatos apsaugos ir mokymo įstaigose, atgimsta Lietuvos kultūros paveldo paminklai.

Finansų ministerijos viceministrė Loreta Maskaliovienė, dėkodama Norvegijos ambasadai,   pasidžiaugė 13 metų bendradarbiavimo patirtimi ir  pažymėjo, kad Norvegijos indėlis į partnerystę yra atsakingas svarbus žingsnis planuojant Europos ateitį. Viceministrė atkreipė dėmesį, kad paramos esmė ne vien finansinė nauda, bet labai svarbu tautų bendrystė, atsinešama geroji patirtis, didesnis prasmės ieškojimas ir mums, esant palaikymui, lengviau daryti pokyčius. Visose institucijose rezultatai yra didesni, negu skaičiuojami, − akcentavo viceministrė.

Norvegijos ir EEE finansiniame mechanizme 2009 metais pirmą kartą startavo  programa „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“. Vaikų ir jaunimo gerovei įgyvendinti 27 projektai, tarp jų ir mūsų savivaldybės projektas „Atviro darbo su jaunimu plėtra Gargždų mieste“. Susitikime savivaldybės administracijai atstovavo projekto vadovė Adelija Radžienė. Klaipėdos rajono savivaldybės Sveikatos biuras įgyvendino projektą „Sveikatos netolygumų mažinimas Klaipėdos rajono savivaldybėje diegiant jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį“, finansuojamą iš programos „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“. Susitikime Sveikatos biurui  atstovavo Erika Meškauskytė,  jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė.

 Neformalioje aplinkoje bendraudami su p. Ana Sofija Bjeland padėkojome už Norvegijos paramą ir  trumpai pristatėme Savivaldybėje įgyvendinto projekto rezultatus: įsteigtą Gargždų atvirą jaunimo centrą su kūrybinėmis dirbtuvėmis ir jaunimo parku. Taip pat akcentavome, kad esame kaimiškas rajonas ir siekiame, kad paslaugos jaunimui tolygiai pasiskirstytų savivaldybėje, todėl planuojame organizuoti mobilų darbą su jaunimu ir rengiame projekto tęsinį.  „Programa jaunimui bus tęsiama: šiuo metu baigiami su partneriais derinti pagrindiniai principai  ir laukiame naujo laikotarpio su įdomiais bei pažangiais projektais, pratęsiančiais glaudų bendradarbiavimą tarp Norvegijos ir Lietuvos“, − viltingai mus patikino Norvegijos ambasados Laikinoji reikalų patikėtinė Anne Sofie Bjelland.

Švietimo skyriaus vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Adelija Radžienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.