90-metės turtas – gausi šeima - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 18 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
90-metės turtas – gausi šeima

Rugsėjo 13 dieną 90-ąjį jubiliejų šventė Veiviržėnų miestelio gyventoja Marijona Liaudanskienė!

Plačia šypsena svečius pasitikusi ilgaamžė stebina puikia išvaizda, šviesiu protu bei humoro jausmu. „Niekada negalvojau, kad taip greit pasensiu“, – šypsosi ponia Marijona.

90-metė šiandien labiausiai džiaugiasi artimųjų dėmesiu ir meile, o paklausta, kiek vaikų, anūkų turinti, ponia Marijona juokiasi: „Jau baisiai turtinga esu“. Net 6 vaikus užauginusi, 14 anūkų, 13 proanūkių ir 2 proproanūkius turinti moteris tikina, kad tai – didžiausias jos turtas, o svarbiausia – visi gyvena netoli, visi čia pat – Lietuvoje, todėl kiekvieną savaitgalį ilgaamžės namuose netyla klegesys, čia susirenka patys artimiausi. Na, o 90-ojo gimtadienio šventės ilgaamžė taip pat neketina ramiai paminėti. Jubiliatė jau laukia šeštadienio, kai pokylių salėje susirinks visa didelė šeima ir kartu švęs šį garbingą jubiliejų.

Ponios Marijonos šeima artimai bendrauja ir tai, ko gero, jos ir amžina atilsį jos vyro nuopelnas. Prieš kiek daugiau nei porą metų senolė tapo našle, tačiau jos ir jos vyro santuoka dar ir šiandien įkvepia aplinkinius bei šeimos narius. Vyras ir žmona visada būdavo kartu – net į parduotuvę kartu eidavo bei itin brangino savo santuoką, švęsdavo visas vestuvių metines ir kartu sulaukė net geležinių, 65-ųjų, vestuvių metinių: „Daug tų vestuvių buvo, daug kartų tekėjau“, –  juokėsi moteris. Ir šiandien Marijona apie amžiną atilsį vyrą atsiliepia šiltai, su meile. Ši meilė artimam persidavė ir vaikams, anūkams, proanūkiams, kurių dėmesio senolė tikrai nestokoja.  

Apie sveikatos bėdas, sunkią vaikystę ilgaamžė daug nekalbėjo. Ji mieliau juokavo, pasakojo istorijas bei džiaugėsi savo šeima. Senolę nuolat lanko jauniausioji dukra Ramutė, o kasdien jai padeda padėjėja Zuzana, kuri senolei lyg draugė. Vaikai, anūkai, proanūkiai ir mažieji proproanūkiai – dažni svečiai ilgaamžės namuose, kur visi laukiami ir šiltai pasitinkami.

Gražaus jubiliejaus proga senolės pasveikinti vyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, Endriejavo seniūnė, pavadavusi Veiviržėnų seniūnę, Laimutė Šunokienė bei Veviržėnų seniūnijos specialistė Aldona Dėringienė. Ilgaamžei linkėta artimųjų meilės, dėmesio, sveikatos bei Dievo palaimos.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.