Apdovanoti geriausi abiturientai - Klaipedos-r.lt

2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Apdovanoti geriausi abiturientai

Klaipėdos rajono savivaldybė, kaip ir kasmet, Padėkos raštais bei suvenyrais šiandien apdovanojo abiturientus, kurie geriausiai išlaikė brandos egzaminus.

Šventėje dalyvavo mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė. Merą pavaduojanti pavaduotoja Rūta Cirtautaitė perdavė mero linkėjimus abiturientams linkėdama ko geriausios kloties ateityje ir nepamiršti savo krašto, – pasisėmus patirties grįžti ir savo žinias bei idėjas skleisti čia, kur iš tiesų atsiveria didelių galimybių horizontai. 

Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje vykusioje abiturientų atestatų įteikimo šventėje buvo apdovanoti 100 balų įvertinimą egzaminuose pelnę abiturientai, taip pat pagerbti ir geriausiai lietuvių kalbos egzaminą išlaikę dvyliktokai. Tradicinę, prieš septynerius metus įsteigtą premiją geriausiai istorijos egzaminą išlaikiusiesm abiturientams įteikė ir Seimo narys Petras Gražulis. Šiemet atskirą 100 eurų premiją Seimo narys įsteigė ir geriausiam Priekulės abiturientui.

Geriausi abiturientai tradiciškai apdovanoti ir Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ bei bendrovės „Mars“ įsteigtomis premijomis.

Klaipėdos rajone šiemet valstybinius brandos egzaminus 100 balų įvertinimu išlaikė ir buvo apdovanoti šie abiturientai: Vaida Bočkutė iš Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Dainius Čeliauskas, Mindaugas Gira, Džiugas Girijotas, Rokas Gudavičius, Audrius Jokubauskas, Ernestas Raudonis, Greta Stanaitytė, Gabija Šakinytė, Matas Liutikas, Paulius Pocius, Ugnė Šimuliūnaitė, Tadas Liutkus iš Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos.

„Šimtukininkai“ apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės padėkos raštais, fotografijų albumais „Klaipėdos rajonas: atveria horizontus“ ir savivaldybės suvenyrais.

Klaipėdos rajono savivaldybė, skatindama lietuvių kalbos puoselėjimą, taip pat apdovanoja ir tuos abiturientus, kurie aukštesniuoju lygiu (86−100 balų) išlaiko valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.

Šiemet, minint ir Lietuvių kalbos kultūros metus, Padėkos raštais ir savivaldybės suvenyrais apdovanoti Vaida Bočkutė iš Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Ugnė Šimuliūnaitė, Ernestas Raudonis, Areta Šeškaitė, Erika Endrulytė, Judita Sajauskaitė, Liudvika Paukštytė, Laurynas Liutvinas, Augustė Mikužytė ir Greta Stanaitytė, baigę Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją.

Tradiciškai jau septintąjį kartą 100 eurų premijomis buvo apdovanoti abiturientai, geriausiai išlaikę valstybinį istorijos brandos egzaminą. Šią premiją dabartinės Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerės Violetos Riaukienės iniciatyva įsteigė Seimo narys Petras Gražulis. Padėkos raštus ir po 100 eurų šiemet gavo šie Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientai: Audrius Jokubauskas, Gabija Šakinytė, Tadas Steponaitis, Aušrinė Galdikaitė, Greta Stanaitytė, Emilija Jurjonaitė, Gerda Kuprelytė, Judita Sajauskaitė, Evelina Limbaitė ir Jūratė Kasparavičiūtė.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, įteikdama Padėkos raštus geriausiai egzaminus išlaikiusiems abiturientams, pirmiausiai dėkojo abiturientų tėvams, kantriai ir su atsidavimu išauginusiems  talentingus vaikus, o abiturientams linkėjo nepamiršti juos ugdžiusių mokytojų ir, įgijus žinių bei patirties, grįžti kurti savo krašto.

Rugsėjo 1-ąją tradiciškai bus apdovanoti visi Klaipėdos rajono mokiniai, kurie 2016-2017 mokslo metais nepraleido nė vienos pamokos. Geriausiai mokyklą lankė ir šiandien taip pat Padėkos raštais buvo apdovanotos ir dvi abiturientės. Tai Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientė Aistė Jeriomenkaitė bei Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientė Vaida Bočkutė.

Šiemet Klaipėdos rajono gimnazijas baigė 211 abiturientų.

Klaipėdos rajono savivaldybės infomacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.