Ar riboti prekybos alkoholiu laiką bare „Čiba“, spręs Taryba - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 18 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Ar riboti prekybos alkoholiu laiką bare „Čiba“, spręs Taryba

Trečiadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje sukviestas darbo grupės posėdis, kuriame aptarta baro „Čiba“, esančio Vasario 16 g. Gargžduose, veikla. Diskutuota dėl gyventojų siūlymo riboti laiką, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais minėtame bare.

Posėdžiui pirmininkavo Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, taip pat  dalyvavo vicemerė Audronė Balnionienė, kiti Savivaldybės darbuotojai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Gargždų skyriaus, Klaipėdos rajono policijos komisariato atstovai, gyventojai ir kaljanų baro „Čiba“ direktorius Mantas Gvazdinskas.

Anksčiau Mantas Gvazdinskas buvo įpareigotas pasirūpinti garso izoliacija bare. Nors tai padarė, pasak gyventojų, problemų dėl triukšmo vis tiek nuolat kyla – iš baro išėję lankytojai triukšmauja, naktimis trukdo miegoti.

Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Burba informavo, kad iki trečiadienio dėl keliamo triukšmo šioje vietoje buvo gautas 21 pranešimas. 4 iš jų gauti iki 24 val., likusieji – vėliau. Policijos atstovai patikino, kad ši problema yra žinoma, ekipažai reguliariai pro šią vietą pravažiuoja, tikrina.

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais baras dirba iki 24 val., penktadieniais ir šeštadieniais – iki 2 val. Jo vadovas tvirtino, kad pasibaigus baro darbo laikui žmonių neišvaro, kol jie neišgeria savo gėrimų ir pan. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Radzevičius pabrėžė, kad išspręsti šią problemą padėtų būtent tai, kad savininkas po darbo laiko pabaigos nebeleistų klientams, kiek jie nori, ten užsibūti.

Vicemerė Audronė Balnionienė akcentavo, kad džiaugiamasi verslo plėtra Klaipėdos rajone, tačiau ir gyventojų nuomonė yra labai svarbi. Darbo grupė nutarė siūlyti sprendimą dėl laiko, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais bare „Čiba“, ribojimo priimti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai birželio 27 d. vyksiančiame posėdyje.

Rita Rapalienė

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

 

MERAS
Bronius Markauskas


 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS

 

 

 

 

 

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.