Išklausyti dreverniškių pageidavimai dėl sporto aikštyno sutvarkymo - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 18 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Išklausyti dreverniškių pageidavimai dėl sporto aikštyno sutvarkymo

Gegužės 14 d., antradienį, Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Audronės Balnionienės, atsakingos už infrastruktūros plėtrą rajone, vadovaujama darbo grupė lankėsi Drevernoje, kur susitiko su vietos gyventojais ir išklausė jų nuomones dėl gyvenvietėje esančio sporto aikštyno sutvarkymo.

Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje esančių sporto aikštelių atnaujinimo 2018–2020 m. programą šiemet 112 tūkst. eurų suplanuota skirti 4 sporto aikštelių atnaujinimui. Balandžio mėnesį, apžiūrėjus ir įvertinus sporto aikštelių būklę, buvo nutarta ne tik pagal jau anksčiau paruoštą planą įrengti universalią sporto aikštelę, bet ir parengti viso prie buvusios mokyklos Drevernoje esančio sporto aikštyno sutvarkymo projektą.

Antradienį išklausyti vietos gyventojų norus ir poreikius į Dreverną nuvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasparavičius, Sporto centro direktoriaus pavaduotojas Modestas Žukauskas, Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Ugnė Tamošauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas bei Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė.

Dreverniškiai pageidavo, kad senajame stadione prie buvusios mokyklos išliktų krepšinio, futbolo bei lauko tinklinio aikštelės, būtų įrengtos vaikų žaidimų erdvė ir vieta lauko treniruokliams bei suformuota pasyvaus poilsio zona.

Mero pavaduotoja A. Balnionienė informavo, kad Sporto centras vykdo viešuosius pirkimus ir birželio menesį dreverniškiai jau turėtų džiaugtis universalia sporto aikštele. Nutarta iš aktyviausių Drevernos gyventojų sudaryti vietos grupę, kuri, bendradarbiaudama su Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistais, sudėlios pilną sporto aikštyno sutvarkymo viziją, kuri bus įgyvendinama palaipsniui. Tikimasi, kad prie lauko sporto infrastruktūros kūrimo prisidės ir bendruomenė – ne tik teikdama paraiškas įvairiems projektams, bet ir sporto aikštyno priežiūros darbais: žolės pjovimu, įrengimų priežiūra ir panašiai.

Rajone iš viso nuo 2016 metų atnaujinta 11 sporto aikštelių. Pagal ankstesnę krepšinio aikštelių atnaujinimo 2016–2017 m. programą Klaipėdos rajone buvo atnaujintos 5 aikštelės: Priekulėje prie Ievos Simonaitytės gimnazijos, Kvietiniuose, Jaunimo g. 5, Gargžduose prie „Vaivorykštės“ gimnazijos bei Laukų gatvėje, Agluonėnuose prie Etnografinės sodybos. Taip pat rekonstruotos 2 krepšinio aikštelės, kurios nebuvo įtrauktos į sąrašą: Ginduliuose, nes prie šių darbų prisidėjo bendruomenė (paruošė pagrindus) ir Sudmantuose. Kūno kultūros ir sporto departamento lėšomis įrengtos dvi futbolo aikštelės Plikiuose ir Dituvoje. Girkalių bendruomenė, gavusi finansavimą iš tarptautinių projektų, atnaujino pusę aikštelės Girkalių kaime, Draugystės gatvėje.

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.