Jaunieji sveikos gyvensenos puoselėtojai dalijosi patarimais - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 19 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Jaunieji sveikos gyvensenos puoselėtojai dalijosi patarimais

Antradienį į Šiūparių mokyklą-daugiafunkcį centrą susirinko gausus būrys sveikai gyvensenai neabejingų rajono atstovų ir svečių – vyko Klaipėdos rajono ir Šiaulių miesto savivaldybių visuomenės sveikatos biurų sveikos gyvensenos klubų suvažiavimas.

Sveikos gyvensenos klubų nariai ir jaunieji sveikatos ambasadoriai dalijosi patirtimi, pristatė nuveiktus darbus. Juos pasveikino Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ir vicemerė Violeta Riaukienė.

Meras Bronius Markauskas pabrėžė, kad fizinio aktyvumo, sporto bei sveikatos stiprinimo nauda yra neabejotina: „Svarbu ne tik pačiam tai suprasti, bet paskatinti tuo domėtis ir draugus, pažįstamus. Džiaugiuosi, kad pastaruoju metu vis daugiau apie tai yra kalbama, daugiau jaunų žmonių įsitraukia į panašias veiklas“.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė padėkojo Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už vykdomas prasmingas iniciatyvas, džiaugėsi, kad į renginį atvyko gausus būrys žmonių, kuriems rūpi augančio jaunimo sveikata. „Visi žinome seną posakį, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas. Deja, dažnai suprantame tai tik tada, kai jos šiek tiek pritrūksta. Manau, kad sveikos gyvensenos iniciatyvos, projektai ir kitos veiklos duoda puikių rezultatų. Ir mes tą jau pastebime“, – kalbėjo vicemerė, pridūrusi, kad visas pastangas, jog įvairių amžiaus grupių žmonės galėtų sportuoti, deda ir rajone dirbantys fizinio aktyvumo specialistai.

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė informavo, kad Klaipėdos rajone 45 proc. vaikų mokosi sveikatą stiprinančiose mokyklose. 13 ugdymo įstaigų priklauso šiam tinklui, o jaunųjų sveikatos ambasadorių klubai veikia 11 ugdymo įstaigų. „Mes kuriame aplinką, kurioje skatiname vienas kitą būti sveikesnius“, – teigė Neringa Tarvydienė.

Suvažiavimo dalyviai pamatė net 8 sveikos gyvensenos klubų narių ir jaunųjų sveikatos ambasadorių prisistatymus. Šiūparių mokyklos-daugiafunkcio centro, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Šiaulių „Juventos“ progimnazijos atstovai pasakojo apie įvairias šių mokslo metų veiklas mokyklose, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai pristatė pranešimą apie priešpiečių dėžutę, patarė, kokius sveikus užkandžius rinktis. Šiaulių „Rasos“ progimnazijos mokiniai parengė estafečių, žaidimų, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sveikuoliai supažindino su vaistinių augalų nauda, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokiniai kalbėjo apie vandens tausojimą, jo naudą organizmui, o Dovilų pagrindinės mokyklos atstovai atkreipė dėmesį į fizinės veiklos svarbą, vedė mankštelę.

Daugiau nuotraukų čia.

 Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.