Jauniesiems futbolininkams įteiktos mero padėkos - Klaipedos-r.lt

2019 m. kovo 24 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Jauniesiems futbolininkams įteiktos mero padėkos

Kovo 12-ąją Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pasveikinta ir mero padėkomis bei simbolinėmis dovanomis apdovanota VšĮ „Gargždų futbolas“ 2009 metais gimusių berniukų komanda. Taip pat padėkota sportininkų treneriui.

Vasario 24 d. berniukų komanda iškovojo pirmąją vietą Lietuvos vaikų Futsal taurės turnyre. Jaunuosius futbolininkus, sugužėjusius į Savivaldybės salę, pasveikino Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Tarybos narė, VšĮ „Gargždų futbolas valdybos narė Rasa Petrauskienė.

Už iškovotą pirmąją vietą Lietuvos vaikų Futsal taurės turnyre mero padėkos įteiktos: Adomui Šiaulyčiui, Benui Jurjonui, Dainiui Kučinskui, Kajui Šilinskui, Viliui Birbalui, Rojui Mikužiui, Ignui Sakalauskui, Edvinui Puplauskui, Augustui Šilgaliui, Matui Šakurskiui, Marijui Mikalauskui, Justui Sausdargiui, Nojui Litvinui, Adomui Bočkui, Armandui Miežečiui, Pauliui Zybartui, Neilui Ryškui ir Juliui Armaliui.

Taip pat padėka įteikta komandos treneriui Vaidui Žutautui. Ji bus perduota ir susitikime negalėjusiam dalyvauti jo asistentui Renardui Kupriui.

Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad jaunieji futbolininkai siekia sporto aukštumų bei garsina Gargždų vardą, berniukams palinkėjo ir toliau žengti į priekį bei visus džiuginti savo pergalėmis. „Linkime neprarasti optimizmo, sportuoti, klausyti trenerių ir gydytojų patarimų, kad galėtumėte sportuoti dar ilgus metus ir ateityje pamatytume jus įvairiose rinktinėse“, – kalbėjo meras Vaclovas Dačkauskas.

Futbolininkų treneris Vaidas Žutautas tvirtino, kad laukia dar daug darbo, tačiau gera pradžia jau padaryta. „Stengsimės kilti į viršų“, – žadėjo treneris.

Savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Ugnė Tamošauskienė pasidžiaugė, kad šiemet futbolininkai apdovanoti jau trečią kartą. „Tai yra didelis pasiekimas ir garbė“, – teigė Ugnė Tamošauskienė. 

Daugiau nuotraukų čia.

 

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.