KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
Klaipėdos rajono savivaldybė administracija, Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt, Tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, kodas 188773688. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Pasitikėjimo telefonas tel. (8 46) 40 00 08


Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
 • E. APKLAUSOS
 • E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
 • E. KONSULTAVIMAS
 • E. PASLAUGOS
 • Savivaldybė
 • Struktūra ir kontaktai
 • Meras
  Mero pavaduotoja
  Mero pavaduotoja
  Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatas
  Administracijos direktorius
  Direktoriaus pavaduotoja
  Direktoriaus pavaduotojas
  Administracija
  Valdymo schema
  Darbuotojų paieška
  Savivaldybės automobiliai
  Savivaldybės įmonės
  Savivaldybės įstaigos
  Komisijos, darbo grupės
  Kontrolės ir audito tarnyba
  Seniūnaičiai
  Vadovų darbotvarkės
  Policijos pareigūnai
 • Teisinė informacija
 • Teisės aktai
  Teisės aktų projektai
  Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
  Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
  Teisės aktų projektų archyvas
  Tyrimai ir analizės
  Teisės aktų pažeidimai
  Seimo kontrolierių pažymos
  Valstybės kontrolierių sprendimai
  Teismo sprendimai
  Šiurkštūs tarnybiniai nusižengimai
  Teisinio reguliavimo stebėsena
  Teisinė pagalba
  Norminiai teisės aktai
  Sprendimų projektai
  Mero potvarkių projektai
  Direktoriaus įsakymų projektai
 • Administracinė informacija
 • Veiklos dokumentai
  Planavimo dokumentai
  Darbo užmokestis
  Paskatinimai ir apdovanojimai
  Viešieji pirkimai
  Finansų dokumentai
  Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  Finansinių ataskaitų rinkiniai
  Ūkio subjektų priežiūra
  Informacija apie skolinius įsipareigojimus
  Administracinės naštos mažinimas
  Ataskaitos
  Biudžetinių (išskyrus švietimo įstaigas) ir viešųjų įstaigų vadovų metinės užduotys
  Švietimo įstaigų vadovų veiklos vertinimas ir metinių veiklos užduočių nustatymas
  Viešosioms įstaigoms skiriamas finansavimas
  Bendruomenių, religinių bendruomenių ir NVO finansavimas
  Savivaldybės gaunamas finansavimas
 • Veiklos sritys
 • Švietimas
  Socialinė parama
  Kultūra
  Sveikata
  Sportas
  Informacija jaunimui
  Informacija nevyriausybinėms organizacijoms
  Valstybinė kalba
  Viešoji tvarka
  Žemės ūkis
  Civilinė metrikacija
 • Vadovų darbotvarkės
 • Komisijų ir darbo grupių posėdžiai
 • Paslaugos
 • Informacijos rinkmenos
  Viešosios ir administracinės paslaugos
  Leidimai
  Elektroniniai valdžios vartai
  Informacija apie licencijas ir leidimus
 • Nuorodos
 • Strateginis planavimas
 • Projektai
 • 2014–2020 m. ES struktūrinė parama
  Kitų finansavimo šaltinių projektai
  2007–2013 m. ES struktūrinė parama
  Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programa
  Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programa
  ŽRVVG „Klaipėdos rajono iniciatyvos“ parama
  Lietuvos 2004-2006 m. bendrasis programavimo dokumentas
  Tarptautiniai projektai
  Tarptautinių projektų programa
  Partnerystė
 • Skelbimai
 • Darbo pasiūlymai
  Skelbimai apie visuomenei svarbių statinių projektavimo pradžią
  Teritorijų planavimo viešumas
 • Skelbimai apie visuomenei svarbių statinių projektavimą
 • Informacijos teikimo tvarka
 • Korupcijos prevencija: pasitikėjimo tel. 400 008
 • Vietinės reikšmės kelių žemėlapis
 • Civilinė sauga ir mobilizacija
 • Civilinė sauga
  Mobilizacija
 • Nuotraukų galerija
 • Asmens duomenų apsauga
 • Horizontalus meniu
 • APIE SAVIVALDYBĘ
 • Gyventojams
 • Verslui
 • BENDRUOMENĖMS
 • Naujienos
  Jaunimo vasaros akademijos atgarsiai: „Kartu mes galime tikrai daug“

  Nuvilnijo įvairiausiomis vasaros spalvomis pasipuošusi Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galim daug!“ (toliau – JVA).  Man ji – kasmet labiausiai laukiamas renginys. Gal todėl, kad visus 14 kartų (pirmąjį 2006 m. Skuodo r. Navidansko parke) aktyviai dalyvauju su rajono jaunimo komanda ir galiu artimiau pažinti jauną žmogų, susitikti su kolegomis iš kitų savivaldybių.

  JVA iniciatorius ir organizatorius visada yra tos savivaldybės, kurios teritorijoje vyksta akademija, jaunimo reikalų koordinatorius. Jis rūpinasi finansavimu, renka bei formuoja renginio vykdytojų  komandą ir su jais kuria aktualią akademijos darbotvarkę. Trečiąją JVA organizavome 2008 m.  Karklėje, „Žilvičio“ stovykloje, 14-ąją – Drevernoje ir abu kartus mano dešinioji ranka buvo Inesa Gaudutytė ir Laura Netalimova. Šiemet Inesa su visa Gargždų atvirojo jaunimo centro darbuotojų komanda sėkmingai ir užtikrintai nešė pagrindinių organizacinių darbų krūvį, o Laura, kartu su Veiviržėnų kultūros centro darbuotojais bei Jaunimo klubo „Ekipa“ nariais, rūpinosi savanorių veikla, renginio įgarsinimo ir apšvietimo klausimais, sportinėmis rungtimis.

  Suplanuota trijų dienų programa įgyvendinta sklandžiai, pasiektas maksimalus jaunimo užimtumas.  Labai puikiai su atskiromis atsakomybėmis  įsijungė Jaunimo reikalų tarybos nariai: Martynas Pocius, Rasa Petrauskienė, Mantas Virbauskas, Gintautas Bareikis, Deimantė Venckutė ir Anelė Dromantaitė. Neatsiejama akademijos dalis buvo tarptautiniai savanoriai (iš Italijos, Latvijos, Ukrainos) ir 20-ies mūsų rajono jaunuolių savanorių komanda, padėjo ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras su direktore Skaidra Karaliene.

  Šilalės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Lina Maslauskienė atsisveikindama parašė:  „Tikrai buvome apdalinti dėmesiu, viskuo pasirūpinta, puikiai viskas organizuota – didžiausi komplimentai visai organizatorių komandai!“.

  Už jaunimo politikos aktualijų pristatymą, inovacijų ir šiuolaikinių technologijų pritaikymą  dėkojame  Jaunimo reikalų departamentui (Valdai Karnickaitei ir Justinai Lukaševičiūtei) ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai (Silvijai Tvelksnytei). Atskira padėka ir penkiolikai išradingų lektorių, kurie darbo grupėse kartu su jaunimu gvildeno SEO, „Facebook“, televizijos, radijo, „Instagram“, „Youtube“, „Google“, išmaniųjų programėlių  paslaptis. Priekulės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Bengeliai“ puikiai suorganizavo žemaitišką vakaronę, į kurią įtraukė ir jaunimo vokalinį instrumentinį ansamblį „Skambančios gaidos“. Jie pristatė pasirodymą „Jūratė ir Kastytis“. Nuoširdi padėka vadovei Jolantai Petraitienei ir visai komandai.

  Antroji akademijos diena prasidėjo smagiomis sporto varžybomis: kosminio tinklinio, rankų lenkimo, linksmųjų estafečių, virvės traukimo, dartbolo. Čia išradingumą ir organizuotumą parodė  Klaipėdos rajono sporto centro specialistai. Ypač dėkojame direktoriui Vaidui Liutikui ir komandai. Manto Virbausko iniciatyva po pietų jaunimą vėl susikaupti ir įgyti socialinių verslumo įgūdžių pakvietė „Versli Lietuva“ atstovai. Vakare jaunimas pasivaržė talentų konkurse, o po jo vyko smagus „X faktoriaus“ finalininkės Augustės koncertas. 

  Trečiąją JVA dieną visus 300 dalyvių išskirstėme į mūsų rajone organizuojamas edukacijas. Po kūrybiškų, sportiškų dviejų dienų jaunimui tai buvo atgaiva, poilsis ir, žinoma, pažintis su mūsų rajonu. Dėkojame Klaipėdos rajono  turizmo informacijos centro direktorei  Daivai Buivydienei, jos darbuotojams. Taip pat ačiū tariame Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai (direktorei Guodai Lomanaitei ir Aistei Natkevičiūtei), finansavusiai 3000 Eur kainavusias edukacijas.

  Akademijos dalyvių sveikata sportinių varžybų metu ir visas likusias dienas rūpinosi Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siūlydamas pasitikrinti savo kūno parametrus, streso lygį, plaučius ir kt. Už bendradarbiavimą dėkoju direktorei Neringai Tarvydienei ir jos darbuotojams.

  Dėkojame ir sporto klubui „Kuršis“, Gintarui Kuizinui , Ernestui Bukauskui ir Donatui Juodženčiui už budėjimą nakties metu, Priekulės seniūnijai už pagalbą organizuojant vakarus prie laužo. Nuoširdus ačiū Gargždų atviro jaunimo centro savanoriui Michele Barbieri ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro fotografijos būreliui ir jo vadovui Aidanui Valaičiui už įamžintas akademijos akimirkas.

  Ačiū tariame UAB „Hortivita“ savininkui Martynui Kleviniui ir visam Drevernos kempingo kolektyvui, kad priėmė jaunimą, organizavo kokybišką maitinimą, greitą aptarnavimą, maloniai bendravo visas akademijos dienas.

  Žinoma, JVA nebūtų įvykusi be Savivaldybės vadovų, Tarybos narių  ir Administracijos palaikymo, skirto finansavimo. Nuoširdų ačiū viso jaunimo vardu tariu merui Broniui Markauskui, vicemerei Violetai Riaukienei, Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui  ir Tarybos nariams. Iš tikrųjų, JVA pavadinimas įkvepia ir pasako esmę:  „Kartu mes galim daug!“

  Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė parašė elektroninį laišką: „Iš visos širdies siunčiame JVA organizatoriams didžiulę padėką, šiltus apkabinimus ir linkėjimus. Buvo labai smagu, įdomu, naudinga ir turininga! Jaunimas jau grįžtant namo sakė, kad labai nori dalyvauti kitų metų JVA. Tad Pakruojis jau dabar rezervuoja vietą kitiems metams Klaipėdoje“.

  Dar tebeskrieja elektroniniai padėkos laiškai ir iš kitų savivaldybių, cituoju Akmenės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Arnoldos  Ruškienės mintis: „Iš visos širdies noriu padėkoti už  20-ties savivaldybių jaunimo atstovų  pakvietimą į Jaunimo vasaros akademiją. Kas tokį renginį organizavo, žino, ką tai reiškia. O Klaipėdos rajonas ryžosi net antrąjį kartą. Viskas buvo tiesiog tobula – pasirinkta šiuolaikiška tema, labai įdomios darbo grupės, šauniai dirbo tarptautiniai savanoriai su JTBA ir t. t. Labai gerai organizuotos ir sporto rungtys, ir pramogos.  Klaipėdos rajono savanoriai – jaunimui ir jaunimo darbuotojams pavyzdys, kaip dirbti tokiuose dideliuose renginiuose. Drevernoje puikios gyvenimo sąlygos. Prie JVA sėkmės prisidėjo lepinantis oras. O nuo karščio kažkaip apsigynėme. Mūsų jaunimas jau laukia susitikimo Klaipėdoje – ne veltui tokios visų mūsų pastangos, kad ši tradicija tokia populiari. Jautėme organizatorių šilumą kiekvienam. Buvo gera su visais jaunimo reikalų koordinatoriais susitikti, pabendrauti, pabūti, dalyvauti bei pasidžiaugti jaunimu. Įspūdžiai išliks ilgam, o mūsų  darbas įdomiausias ir labai prasmingas“.

  Jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė.

  Atgal Spausdinimo versija Archyvas

  Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
  © 2011 Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
  Cituojant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.