Klaipėdos rajone lankosi pedagogai iš užsienio - Klaipedos-r.lt

2018 m. sausio 19 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Klaipėdos rajone lankosi pedagogai iš užsienio

Liepos 3 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Endriejavo pagrindinėje mokykloje viešintys tarptautinio projekto „Mokykis ir žaisk su IT“ dalyviai.

Erasmus+ programos projekto „Mokykis ir žaisk su IT“ partneriai Klaipėdos rajone bus iki liepos 7 dienos. Iš Airijos, Makedonijos, Portugalijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Kroatijos atvykę projekto dalyviai kartu su Endriejavo pagrindinės mokyklos mokytojais ir toliau mokysis ugdymo procese naudoti informacines technologijas. Projektas orientuotas į pradinį ugdymą. Projekto tikslas – sukurti skaitmenines mokymosi priemones, palengvinsiančias pabėgėlių, imigrantų ir specialiųjų  poreikių bei skirtingų gebėjimų mokinių mokymąsi ir integraciją.

Gausią tarptautinę delegaciją Savivaldybėje priėmė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius ir jo pavaduotoja Nijolė Gotlibienė. Delegaciją lydėjo Ednriejavo pagrindindės mokyklos direktorė Vilma Ugintienė ir anglų kalbos mokytoja Eglė Skolevičienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas sveikino tarptautinę delegaciją atvykus į Klaipėdos rajoną, pristatė švietimo situaciją Klaipėdos rajone. Vicemerė Violeta Riaukienė išreiškė viltį, kad projekto dalyviams šis vizitas bus naudingas, o apsikeitimas gerąja patirtimi leis pedagogams tobulėti. Endriejavo pagrindinės mokyklos direktorė Vilma Ugintienė džiaugėsi iniciatyviais savo mokyklos pedagogais, kurie jau nuo 2009 metų kasmet dalyvauja bent viename tarptautiniame projekte, tobulėja, semiasi patirties. Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius vylėsi, kad geroji patirtis, naujos žinios, įgytos dirbant su pedagogais iš užsienio šalių, pasklis po visą rajoną.

Užsienio šalių atstovai dėkojo už šiltą priėmimą, svetingumą ir, nepaisant prastų orų, džiaugėsi Lietuvos gamtos grožiu. Viešnagės, kuri truks visą savaitę, metu svečiai ne tik kartu dirbs, mokysis, bet ir sieks pažinti mūsų kraštą – tam tikslui meras Vaclovas Dačkauskas užsienio šalių atstovams įteikė albumus, kuriuose užfiksuotos gražiausios ir labiausiai lankomos mūsų rajono vietos.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.