Klaipėdos rajono neįgaliesiems – naujas autobusiukas - Klaipedos-r.lt

2019 m. gegužės 21 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Klaipėdos rajono neįgaliesiems – naujas autobusiukas

Vasario mėnesį Neįgaliųjų reikalų departamentas (NRD) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos perdavė automobilių raktelius paskutiniosioms 20 šalies neįgaliųjų organizacijų ir baigė įgyvendinti valstybės investicinį projektą, pagal kurį 2016–2018 metais nupirkta ir neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais perduota 60 autobusiukų. Klaipėdos rajono savivaldybės atrinkta neįgaliųjų organizacija – Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Gargždų viltis“ – netrukus pradės teikti neįgaliesiems gyvybiškai būtinas transporto paslaugas. Rajone yra atokių vietovių, kur viešasis transportas važiuoja du kartus per dieną, o kai kur – ir vos dusyk per savaitę. Taip pat ir neįgaliesiems, gyvenantiems gyvenvietėse, miestuose, sunku pasiekti sveikatos priežiūros, gydymo įstaigas, dienos centrus, dalyvauti visuomeniniame ir kultūriniame gyvenime, vykti į renginius, pažintines išvykas.

NRD direktorė Asta Kandratavičienė ir socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, automobilio Peugeot Boxer Combi raktelius perdavė organizacijos „Gargždų viltis“ pirmininkei Dovilei Savickienei. Pasidžiaugta, kad šis, trečiasis valstybės investicinio projekto „Specialaus transporto, pritaikyto neįgaliesiems, įsigijimas ir paslaugų teikimas savivaldybių teritorijoje“, etapas buvo pats sėkmingiausias ir šįkart neįgaliesiems perduodami visiškai sukomplektuoti automobiliai: su žieminių ir vasarinių padangų komplektais, patikima saugos diržų tvirtinimo įranga, keltuvais, ko nebuvo 1 ir 2 etapuose perduotuose automobiliuose.

Naująjį autobusiuką, kuriuo galės naudotis Klaipėdos rajono neįgalieji, apžiūrėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas kartu su Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskiene, organizacijos „Gargždų viltis“ pirmininke Dovile Savickiene. Pasak mero Vaclovo Dačkausko, šis autobusiukas leis neįgaliesiems lengviau nuvykti į gydymo įstaigas, įvairius renginius, įsitraukti į visuomeninę veiklą. Šio autobusiuko gavimas sutapo su „Socialinio taksi“ veiklos Klaipėdos rajone pradžia, todėl neįgalieji turės dar daugiau galimybių keliauti, rinktis jiems patogiausią paslaugą.   

Autobusiuke telpa trys neįgaliųjų vežimėliai, jų keltuvas yra šiuolaikiškas, kompaktiškas, paprastai sulankstomas ir montuojamas automobilio išorėje, jis neužima daug vietos, tad saugu ir patogu į automobilio saloną patekti ne tik rateliuose sėdinčiam, bet ir jį lydinčiam žmogui. Autobusiuke yra 8 vietos keleiviams.

Automobilio eksploatacijos išlaidas įsipareigojo padengti Klaipėdos rajono savivaldybė.  

Transporto paslaugos gavimo tvarką ir sąlygas paskelbsime artimiausiu metu.

Socialinės paramos skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.