Klaipėdos rajono seniūnijos artimiau bendraus su gyventojais - Klaipedos-r.lt

2019 m. gegužės 21 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Klaipėdos rajono seniūnijos artimiau bendraus su gyventojais

Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų ryšys su gyventojais nuo šiol bus dar glaudesnis – aktualią informaciją bus galima rasti jų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“.

Seniūnijų paskyrose gyventojai galės sekti naujienas, rasti aktualią informaciją ir užduoti rūpimus klausimus. Tikimasi, kad šiuo būdu žmones ne tik greičiau pasieks svarbios žinios, bet bus ugdomas ir gyventojų bendruomeniškumas, skatinamas pasitikėjimas institucijomis.

Dauparų–Kvietinių seniūnija į feisbuką žengė jau praėjusių metų rudenį. Toks sprendimas priimtas tam, kad kuo greičiau ir produktyviau būtų galima pasidalinti reikalinga informacija su gyventojais. „Dauparų–Kvietinių seniūnija bendradarbiauja su 6 bendruomenėmis ir apima  6 seniūnaitijas, todėl mums labai svarbu, kad informacija bendruomenių narius ir seniūnaičius pasiektų kaip įmanoma greičiau. Seniūnija yra įsikūrusi Gargžduose (Žemaitės g. 10), todėl ne kiekvienam gyventojui ar bendruomenės nariui patogu atvykti į seniūniją ir susipažinti su naujienomis, atnaujintais teisės aktais. Pasitelkdami socialinį tinklą „Facebook“ mes greitai ir tikslingai pasiekiame reikalingus adresatus. Bendradarbiaujame su Klaipėdos rajono savivaldybės administracija, todėl  dalijamės reikalinga informacija, kuri būtų aktuali mūsų seniūnijos gyventojams“, – feisbuko paskyros naudą akcentavo Dauparų–Kvietinių seniūnijos darbuotojai.

Agluonėnų seniūnės Laimos Tučienės manymu, informacinių technologijų laikais su gyventojais svarbu bendrauti ir interaktyviai, tad ši permaina seniūnijoje sutikta džiugiai. „Feisbuko paskyroje bus operatyviai skelbiama informacija visais seniūnijos veiklos ir gyventojams aktualiais klausimais. Čia jie ras informaciją apie įvairius projektus, svarbius Savivaldybės administracijos ir Tarybos sprendimus, renginius, šventes, susirinkimus“, – teigė Laima Tučienė.

 

Klaipėdos rajono seniūnijų „Facebook“ paskyros:

 

Idėjas, kokia informacija būtų reikalinga ir naudinga seniūnijų „Facebook“ paskyrose, galite siųsti el. paštu rita.rapaliene@klaipedos-r.lt

 

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.