Kviečiame mokinius dalyvauti rašinių apie gimtąjį kraštą konkurse! - Klaipedos-r.lt

2018 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Kviečiame mokinius dalyvauti rašinių apie gimtąjį kraštą konkurse!

8–12 klasių mokinius kviečiame dalyvauti rašinių apie gimtąjį kraštą (Klaipėdos rajoną ar kurį nors jo kampelį) konkurse, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Gimtasis kraštas – tai kiekvieno iš mūsų tėviškės kampelis, kurį nešiojamės su savimi visą gyvenimą, prisiminimai apie kurį mus gaivina lyg iš erčios gaivus vanduo…

Parašykite, kuo jis ypatingas ir būtent jums brangus, – tai gali būti įdomi jūsų giminės istorija ar tik vieno žmogaus likimas, o galbūt jūsų senelių papasakota istorija apie kokį nors įdomų žmogų ar įvykį, o gal daiktą – šeimos ar giminės relikviją, perduodamą iš kartos į kartą. Galite papasakoti apie savo ar tėvų, senelių gimtąją sodybą ar gimtosios apylinkės vietas, kurios nuo mažens jus kažkuo traukė, gal net baugino (namo griuvėsiai, kapinaitės, bunkeris miške, apleistas parkas ir pan.), o vėliau jums pavyko sužinoti apie tai daugiau. O jei dar nepavyko sužinoti – pats laikas! Jūs galite paieškoti žinių enciklopedijose, žinynuose ar leidiniuose apie Klaipėdos rajoną, apklausti vietos žmones, paimti interviu iš mokslininkų istorikų, kurių ne vienas yra kilęs iš mūsų rajono ir čia gyvena. O gal jus ypatingai sužavėjo iš mūsų rajono kilusio rašytojo literatūros kūrinys ir jūs aplankėte jo aprašytas vietas, artimai pajutote tai, kas buvo brangu jo herojams, – parašykite apie tai. Svarbiausia – kad jūsų darbe atsiskleistų mūsų krašto istorijos dalis ir jos vertė, – kaip jūs ją suvokiate. 

2018-ieji – Lietuvos šimtmečio metai. Ką pasakytume Lietuvai apie savo kraštą? O pasauliui..?

Galite laisvai pasirinkti kūrybinio darbo žanrą ir formą – publicistinis rašinys, esė, literatūrinis laiškas, dienoraštis, novelė, poema. Prie darbo galite pridėti aprašomo objekto ar žmogaus, kurio prisiminimus užrašėte ar žmogaus, apie kurį rašėte, nuotraukų. Darbo apimtis – iki 3-jų A4 formato lapų (Times New Roman 12 šriftu). Jūsų darbų laukiame iki balandžio 17 d. el. paštu daiva.beliokaite@klaipedos-r.lt.

Geriausi darbai bus atrenkami 8–10 ir 11–12 klasių grupėse. Jų autoriai bus apdovanoti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtame renginyje Savivaldybės diplomais, o jų darbai ar ištraukos iš jų bus skelbiami rajono laikraštyje „Banga“ ir Savivaldybės interneto svetainėje.

Rašinio nuostatai

Daiva Beliokaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.