Kviečiame prisidėti prie Gargždų miesto gražinimo - Klaipedos-r.lt

2018 m. sausio 19 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Kviečiame prisidėti prie Gargždų miesto gražinimo

Miestas grožis susideda iš daugybės dalykų: žydinčių ir žaliuojančių želdinių, gražių pastatų, tvarkingų gatvių, besišypsančių žmonių. Viena iš smulkių detalių, atspindinčių miesto grožį, – prižiūrėti šaligatviai.

Nuotraukoje tvarkingų ir netvarkingų šaligatvių Gargžduose kontrastas. 

Klaipėdos rajono savivaldybė tam, kad miesto gyventojams čia gyventi būtų gera, patogu ir malonu, investuoja didžiules lėšas į naujų šaligatvių įrengimą. Norėtųsi, kad vietiniai ir miesto svečiai grožėtųsi atsinaujinančiu miestu, gerėjančiu jo estetiniu vaizdu. Vien praėjusiais metais Gargžduose buvo paklotas asfaltas ir naujai įrengti šaligatviai bei dviračių takai Užuovėjos, Pievų, Ramunių, Gluosnių, Alyvų, Laukų gatvėse.

Šiandien daugelis naujai įrengtų šaligatvių – apleisti, ant jų veši piktžolės. Gargždų seniūnija neturi tiek daug žmogiškųjų išteklių ir lėšų, kad galėtų ir spėtų prižiūrėti visus mieste esančius šaligatvius ir išrauti ten augančias piktžoles ar jas nupurkšti.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas kviečia pilietiškus Gargždų miesto gyventojus prisidėti prie Gargždų miesto gražinimo ir pasirūpinti šaligatvių, esančių šalia jų sklypų, būkle, išraunant ten augančias piktžoles: „Daug investavome į naujus šaligatvius. Deja, dalies jų būklė – prasta, jie yra apžėlę piktžolėmis, nekelia estetinio pasigėrėjimo ir gadina bendrą miesto vaizdą. Noriu pakviesti gargždiškius prisijungti prie miesto gražinimo iniciatyvos ir nelikti abejingais – išraukite pagal savo namų sklypų ribą ant šaligatvio ar dviračių tako augančias piktžoles. Tai tik nedidelis darbelis, tačiau visi kartu, užkrėsdami vienas kitą geru pavyzdžiu, sukursime akiai mielą aplinką savo mieste. Pilietiškumas, iniciatyvumas bei šalia esančios teritorijos priežiūra – prisideda ir prisidės prie kokybiškesnio gyvenimo, gražesnės, tvarkingesnės aplinkos mums ir mūsų vaikams.“

Klaipėdos rajono savivaldybės meras, lankydamasis Gargždų miesto gatvėse, kur įrengti šaligatviai, pastebėjo, kad šaurinėje miesto dalyje daugeliu atveju situacija prastesnė ten, kur šaligatviai įrengti visai neseniai. Pietinėje miesto dalyje dauguma šaligatvių tvarkingi, akivaizdžiai matosi, kad gyventojai rūpinasi savo aplinka. Prieš keletą metų sutvarkytos gatvės ir šaligatviai Beržų, Paupio, Jaunimo, Žvejų, Vyturių gatvėse yra tvarkingai prižiūrimos, šaligatviai nėra apžėlę, kelkraščiai nušluoti.  

Kalbant apie miesto gražinimą, puikiai tinka garsioji JAV Prezidento Džono Kenedžio frazė „Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali jai duoti“. Kviečiame Gargždų miesto gyventojus prisidėti prie miesto gražinimo: išrauti piktžoles, augančias ant šaligatvių, bei nušluoti kelkraščius šalia jūsų namų. Kartu kurkime gražią, estetišką, tvarkingą aplinką savo mieste, būkime Gargždų patriotais!

Klaipėdos rajonos savivaldybės informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.