Lapių bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė – respublikinio konkurso laureatė - Klaipedos-r.lt

2019 m. gegužės 22 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Lapių bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė – respublikinio konkurso laureatė

Kovo 13-ąją Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, surengta 6-oji tarptautinė mokslinė-praktinė viešojo valdymo pokyčių konferencija „Tarp efektyvumo ir socialinio poveikio“. Jos metu buvo apdovanoti respublikinio konkurso vietos bendruomenėms „Bendruomenė – Švyturys 2018 – kelias į sėkmę“ nominacijų nugalėtojai. Tarp keturių laureatų – ir Klaipėdos rajono Lapių bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė.

Nuotraukoje iš kairės: Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Violeta Riaukienė, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja Aurelija Olendraitė, Lapių bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė ir laikinai einanti M. Romerio universiteto rektoriaus pareigas prof. dr. Inga Žalėnienė.

Geriausia lyderė – rajono atstovė

Konferencijoje pranešimus pristatė ir mintimis apie viešojo valdymo tendencijas ir reikalingus pokyčius dalijosi ne tik Lietuvos ekspertai, bet ir svečiai iš Nyderlandų, Suomijos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Estijos. Vėliau surengta diskusija, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministras dr. Darius Urbonas, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja Aurelija Olendraitė, Seimo narys prof. Kęstutis Masiulis ir Lietuvos socialinių tyrimų centro Darbo rinkos tyrimų instituto vadovas prof. dr. Boguslavas Gruževskis.

Konkurso vietos bendruomenėms „Bendruomenė – Švyturys 2018 – kelias į sėkmę“ nominantai su nekantrumu laukė konferencijos metu vykusių apdovanojimų. Konkursą skelbė M. Romerio universitetas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ ir verslo partneris VšĮ „Pro Partners“. M. Romerio universiteto profesorius dr. Saulius Nefas akcentavo, kad konkursas rengiamas tam, kad būtų parodyti ir įvertinti žmonės, Lietuvoje darantys didelius darbus.

Pirmosios nominacijos „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas“ apdovanojimas iškilmingai įteiktas Lapių bendruomenės centro pirmininkei Laimai Karbauskienei. Buvo įvertintas pirmininkės gebėjimas planuoti ir organizuoti bendruomenės veiklą, sutelkti jos narius.

Antroji nominacija „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“ įteikta Guostagalio kaimo bendruomenei (Pakruojo rajono savivaldybė), trečioji nominacija „Benruomeniškiausia seniūnija arba savivaldybė“ – Šiluvos seniūnijai (Raseinių rajonas), ketvirtoji nominacija „Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė“ – Nevarėnų miestelio bendruomenei „Ratas“ (Telšių rajonas).

Įkvepia savo ryžtu

Laureatę iš Klaipėdos rajono pasveikino vicemerė Violeta Riaukienė ir Savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Jolanta Polekauskienė. „Ši bendruomenė ir jos pirmininkė yra vertos nominacijos. Laima Karbauskienė – žmogus, turintis didžiulę patirtį, džiuginantis iniciatyvų gausa. Jas įgyvendindama pirmininkė geba sutelkti net ir aplinkinių kaimų gyventojus“, – renginio metu kalbėjo vicemerė Violeta Riaukienė.

Laima Karbauskienė kuklinasi ir sako nesijaučianti geriausia lydere. Pasak jos, tiek gražių darbų nebūtų pavykę nuveikti be puikios komandos, bendruomenės narių pasitikėjimo. „Būna ir nusivylimų, pasitaiko, kad nuleidi rankas, bet žmonių įvertinimas skatina žengti toliau, tęsti darbus“, – teigė bendruomenės, kurioje yra 88 nariai, pirmininkė.  

Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Jolanta Polekauskienė tvirtino jau seniai pastebėjusi Laimos Karbauskienės gebėjimą atsakingai organizuoti bendruomenės veiklą. „Kai pradėjau kuruoti nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos sritį, kalbėtis ir dirbti su šia pirmininke buvo labai lengva. Tad ne veltui ji buvo pastebėta“, – įsitikinusi Jolanta Polekauskienė.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė pridūrė, kad džiugina bendruomenės pirmininkės gebėjimas įkvėpti žmones ir ryžtas juos suvienyti bendrystei bei prasmingiems darbams. 

Daugiau nuotraukų čia. 

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.