Mokytojų dieną Agluonėnų pagrindinė mokykla džiaugėsi atnaujinta aktų sale - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Mokytojų dieną Agluonėnų pagrindinė mokykla džiaugėsi atnaujinta aktų sale

Tarptautinę mokytojų dieną į modernizuotą Agluonėnų pagrindinės mokyklos aktų salę atvyko Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, jo pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Savivaldybės tarybos nariai Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius ir Kaimo reikalų komiteto pirmininkė Regina Kernagienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius ir Agluonėnų seniūnijos seniūnė Laima Tučienė. Kartu su jais mokytojus profesinės šventės proga sveikino ir dalyvavo aktų salės oficialiame atidaryme Seimo narys Petras Gražulis.

„Mokykla – ugdymo įstaiga, todėl aplinka, kurioje dirbama, mokomasi  ir švenčiama yra labai svarbi. Šią dieną mūsų mokykloje visų šypsenos platesnės, jaudulys didesnis, nes  Mokytojų dieną pirmą kartą po ilgo laiko švenčiame ne kabinete, o šviesioje, naujai suremontuotoje salėje“, - džiaugėsi mokyklos direktorė Rima Gabalienė.

2016 m. Seimo nario Petro Gražulio dėka iš Valstybės investicinio fondo gauti 67 tūkst. eurų salės pastato modernizavimui buvo gera pradžia – sutvarkyta salės išorė. Vidaus patalpų remontas atliktas Savivaldybės biudžeto lėšomis – tam skirta beveik 33 tūkst. eurų. Dar 3 tūkst. eurų Savivaldybė skyrė interjerui sutvarkyti – užuolaidoms ir kėdėms įsigyti.

Darbus atliko UAB „Konsolė“ ir UAB „Likea“, o juos sėkmingai prižiūrėjo mokyklos ūkvedė Airida Žukienė.

Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai ir Seimo narys Petras Gražulis linkėjo, kad nedidelėje, bet jaukioje Agluonėnų pagrindinės mokyklos salėje niekada nepritrūktų įdomių renginių, kad ši salė dar labiau suburtų mokyklos bendruomenę, kad mokiniams ir mokytojams ji būtų brangi, miela ir tausojama susibūrimų ir pačių įvairiausių veiklų vieta.  

Tarptautinės mokytojų dienos proga įteikta Savivaldybės padėka informacinių technologijų mokytojai Daivai Kačinskienei, o mokyklos direktorės padėkos įteiktos dar ir istorijos mokytojai Birutei Adelei Studencovai, lietuvių kalbos mokytojai Virginijai Kuorienei, socialinei pedagogei Kristinai Klenauskienei, taip pat direktoriaus pavaduotojai Loretai Stanevičienei už kūrybišką Lietuvos valstybės šimtmečio renginių organizavimą.

Šventei jaukumo suteikė Agluonėnų pagrindinės mokyklos mokytojų ir mokinių programa, kurioje – dainos ir šokiai, skaidrės su nuoširdžiomis mokytojų šypsenomis ir netgi dešimtokų parengtos kūrybinės užduotys mokytojams, į kurias buvo įtraukti ir šventės svečiai.

Daugiau nuotraukų čia

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.