Pasveikinta naujoji Gargždų kultūros centro vadovė - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 23 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Pasveikinta naujoji Gargždų kultūros centro vadovė

Trečiadienį Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė pasveikino ir daug šviesių ir pakylėjančių linkėjimų išsakė naujajai Gargždų kultūros centro direktorei Vaidai Skuodienei.

Vaida Skuodienė Gargždų kultūros centre dirba šešti metai. Karjeros laipteliais ji čia kopė pamažu išbandydama įvairias veiklas, − renginių organizatorės, kultūros projektų vadovės, Meno skyriaus vedėjos... Prieš tai teko dirbti socialinį ir pedagoginį darbą Priekulės I. Simonaitytės gimnazijoje ir logistikos įmonėje, nes Vaida turi ir logistikos, ir socialinio darbuotojo, ir turizmo administratoriaus išsilavinimą, taip pat yra švietimo vadybos magistrė.  Tačiau, pasak naujosios kultūros centro direktorės, ją visada traukė kultūrinis darbas, renginių organizavimas – jos mėgstamiausia sritis.

„Degu meile savo darbui ir noriu, kad Gargždų kultūros centro, kuris reprezentuoja mūsų rajoną, renginiai būtų kokybiški, − sakė Vaida Skuodienė, prieš vienuolika metų pasibeldusi į tuometinės Kultūros centro direktorės Birutės Oželienės duris ir pasiprašiusi šokti arba dainuoti. Tuomet priėmė dainuoti kaip saviveiklininkę.

Ji, ne naujokė šiame centre, puikiai sutaria su kolektyvu ir sakė turinti daug autoritetų tarp kitų savivaldybės kultūros centrų vadovų ir darbuotojų. Vaida pati mėgsta vesti renginius ir kol kas šios darbo dalies neketina atsisakyti, − nebent rudenį, kai į darbą po motinystės atostogų sugrįš kita darbuotoja.

Savivaldybės vadovai patikino, kad puikioms Gargždų kultūros centro iniciatyvoms niekad netrūks Savivaldybės paramos ir palaikymo.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.