Priekulės mieste įrengta pavojaus sirena - Klaipedos-r.lt

2019 m. vasario 22 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Priekulės mieste įrengta pavojaus sirena

Priekulės mieste ant seniūnijos pastato, esančio Klaipėdos g. 14, buvo įrengta gyventojų perspėjimo dėl pavojaus sirena. Sausio ir vasario mėnesiais, dalyvaujant Savivaldybės civilinės saugos specialistams, Priekulės seniūnei bei Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovui, buvo atlikti šios sirenos testavimai.

Pasak Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūtos Cirtautaitės, sirena įrengta siekiant pagerinti žmonių, gyvenančių potvynių zonoje, perspėjimo galimybes: „Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Gyventojų perspėjimo apie pavojus sistemos tobulinimas ir plėtra“. Vykdant šį projektą iš viso įsigytos 26 naujos pavojaus sirenos ir jų sistemos, kurios bus sumontuotos 14-oje savivaldybių. Viena iš jų – Klaipėdos rajono. Galime džiaugtis, kad departamentas skyrė lėšų sirenų įsigijimui, jų techninei priežiūrai ir priekuliškiai galės jaustis saugesni, nes bus perspėjami dėl galimų pavojų, taip pat girdės sirenas ir jų patikrinimų metu. Sirenų įrengimą visoje Lietuvoje vykdo UAB „Fima“.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas, atsakingas už civilinę saugą, Robertas Jonelaitis informavo, kad sirena bus aktyvuota, kai bus prijungta prie bendros gyventojų perspėjimo sirenomis sistemos. Išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti Lietuvos radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai, gyventojai perspėjami įjungtomis sirenomis ir pranešimais į mobiliuosius telefonus, prireikus per mobiliąsias įgarsinimo priemones ar per pasiuntinius, o informuojami per radiją ir televiziją.

Ernesta Badalova

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.