Vietos ūkio ir kaimo reikalų komitetas gilinosi į daupariškių problemas - Klaipedos-r.lt

2018 m. gruodžio 15 d., šeštadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Vietos ūkio ir kaimo reikalų komitetas gilinosi į daupariškių problemas

Trečiadienį vyko neeilinis išvažiuojamasis Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdis (pirmininkė Tarybos narė Regina Kernagienė), kurio metu buvo lankomasi Dauparuose. Posėdžio metu apžiūrėta suremontuota Gobergiškės mokykla, kalbėta apie Dauparų darželio modernizavimą, apžiūrėtas priešgaisrinis tvenkinys, gatvės.

Vaikai jau nekantrauja tęsti mokslus suremontuotame Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus pastate, tačiau kol kas laukiama teigiamos išvados dėl higienos paso. Mokykla, kurios modernizavimas kainavo daugiau nei 500 tūkst. eurų, jau pasiruošusi priimti vaikus: suremontuotos visos mokyklos patalpos, įrengti dušai, tualetai, salė, klasės, patalpos pritaikytos neįgaliesiems – įrengtas liftas. 15 tūkst. eurų iš Savivaldybės biudžeto kainuos ir naujos vaikų žaidimų aikštelės įrengimas šalia mokyklos. Planuojama, kad aikštelė bus baigta jau šiais metais. Posėdyje dalyvavęs Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas teigė, kad bus stengiamasi, jog vaikai šventes pasitiktų jau suremontuotoje mokykloje. Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas kvietė bendruomenės narius pasidžiaugti, kad Dauparams skiriama nemažai dėmesio, jei Savivaldybė nebūtų pasiryžusi remontuoti šio pastato, mokykla būtų buvusi uždaryta, laukia ir Dauparų darželio modernizavimas.

Šiuo metu vyksta Dauparų darželio pastato projektavimo darbai. Projektas įkeltas į informacinę sistemą „Infostatyba“ statybos leidimui gauti. Po to bus perkami rangos darbai.  Planuojama atlikti pastato apšiltinimo darbus, įrengti katilinę, atlikti vidaus patalpų remonto darbus, sutvarkyti lauko inžinerinius tinklus ir aplinką. Dauparų darželio statybos dabų sąmatinė kaina yra apie 700 tūkst. eurų, tiksli darbų kaina paaiškės po rangos darbų pirkimo. Šiam projektui iš ES ir Valstybės biudžeto numatoma gauti maždaug 268 tūkst. eurų paramą, kuri skirta ne tik statybos darbams, bet ir įrangos, baldų įsigijimui. Visus darbus planuojama baigti per 2019 metus.

Posėdžio metu apžiūrėtas ir seniūnijos išvalytas priešgaisrinis tvenkinys Dauparuose, aplink kurį jau ruošiamasi statyti naują tvorą, rengiami ir parko šalia tvenkinio sutvarkymo projektiniai sprendiniai, kurie bus viešai svarstomi. Nuvykta ir į Gėlynų gatvę, kur ruošiamasi tvarkyti kelią ištiesinant pavojingą posūkį.

Gyventojai, sutikę Savivaldybės atstovus, pageidavo daugiau apšvietimo, tvarkingų, dengtų autobusų stotelių, išsakė ir kitas problemas, kurios buvo užfiksuotos ir bus sprendžiamos ateityje.

Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, kuriam pirmininkavo Tarybos narė Regina Kernagienė, dalyvavo meras Vaclovas Dačkauskas, Tarybos nariai Andžela Šakinienė, Andrius Vainius, Egidijus Preibys, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus, specialistė Rūta Sarulienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, Dauparų-Kvietinių seniūnė Judita Čekuolienė, Gargždų „Minijos“ progimnazijos direktorius Julius Gindulis, UAB „Išskirtinio būsto statyba“ direktorius Mindaugas Citavičius, Dauparų bendruomenės atstovai, gyventojai, Gobergiškės skyriaus mokytojai.  

Daugiau nuotraukų čia

Ernesta Badalova

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.