Už ilgametį darbą padėkota „Saulutės“ direktorei - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 26 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Už ilgametį darbą padėkota „Saulutės“ direktorei

Penktadienį atsisveikinta ir už ilgametį darbą padėkota Gargždų lopšelio-darželio „Saulutė“ vadovei Liudvikai Norvilienei. Direktorė šiai įstaigai vadovavo net 24-erius metus. Jai vienai iš pirmųjų rajone buvo suteikta aukščiausia vadybinė kvalifikacinė kategorija.

Padėkoti už atsakingą ir nuoširdų darbą nuvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

„Dėkojame už didžiulį jūsų indėlį į švietimo bendruomenės veiklą, kad taip puikiai ugdėte mūsų ateitį – mažuosius rajono gyventojus. Kiekvienas gyvenimo etapas yra gražus, tad linkime, kad ateinantis būtų sėkmingas, kupinas svajonių ir naujų atradimų, pomėgių, kurie šildytų jūsų širdį. Ir, žinoma, nenutraukime ryšių“, – kalbėjo vicemerė V. Riaukienė.

Tiesioginis vadovas A. Petravičius pasidžiaugė, kad prieš 24-erius metus, kai įstaigai reikėjo surasti tinkamą vadovą, buvo pasiūlyta būtent L. Norvilienės kandidatūra. Jis džiaugėsi visus šiuos metus trukusia bendryste, suburtu kolektyvu.

„Į šį darželį eilės pačios ilgiausios Gargžduose. Ne dėl to, kad trūksta vietų. Tiesiog tėvai pasitiki komanda ir nori atžalas leisti būtent čia“, – sakė A. Petravičius.

Direktorei įteiktas Savivaldybės mero Broniaus Markausko padėkos raštas už nuoširdų ilgametį vadybinį darbą, kryptingą ir kūrybingą ugdymo proceso organizavimą, sėkmingą tarptautinę projektinę veiklą.

L. Norvilienė dėkojo už parodytą dėmesį ir neslėpė, kad ketvirtis amžiaus dirbant „Saulutėje“ prabėgo labai greitai.

„Per šitiek metų turiu kuo pasidžiaugti. Palieku puikią komandą, kuri nei karto nenuvylė, visada patenkino tiek darželio veiklą kontroliuojančių institucijų, tiek tėvų lūkesčius. Linkiu kolektyvui ateityje daug kūrybos ir ištvermės. O aš nuo šiol gyvenu šia diena ir drąsiai pasitinku visus natūralius procesus“, – sakė L. Norvilienė.

Gintarė Plungienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.