Padėkota originaliausiai papuoštų augančių eglučių bei lauko erdvių konkurso dalyviams ir nugalėtojams - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 23 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Padėkota originaliausiai papuoštų augančių eglučių bei lauko erdvių konkurso dalyviams ir nugalėtojams

Įteiktos padėkos originaliausiai papuoštų augančių eglučių bei lauko erdvių konkurso dalyviams bei nugalėtojams. Tradiciniame konkurse, kuris vicemerės Violetos Riaukienės iniciatyva vyksta jau 4 metus, dalyvavo 38 dalyviai. Pagrindinis konkurso tikslas – burti bendruomenes, kolektyvus bendram darbui, puošiant ne tik savo, bet ir visos gyvenvietės  aplinką, kuriant šventinę nuotaiką.

Nuotraukoje apdovanota Gargždų miesto Gėlių gatvės bendruomenė.

Kone visi konkurso dalyviai, sulaukę padėkų, tikino, kad aplinkos puošimas subūrė bendruomenę bendram tikslui, aplinką puošė tiek maži, tiek dideli, o svarbiausia, kad savos aplinkos gražinimas užkrėtė ir kitus aplink gyvenančius žmones ar šalia įsikūrusias įstaigas. Tai buvo puiki proga pabendrauti, priežastis susitikti ir patirti tikrą švenčių dvasią.

„Konkursas šiemet tikrai pavyko! Bendruomenės būrėsi bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei. Aplinkos puošimui pavyko suvienyti tiek mažas, tiek dideles bendruomenes. Visi liko patenkinti ir jau planuoja kitų metų darbus, kuria naujas idėjas. Nuo mažų susibūrimų prasideda dideli dalykai. Puošimui susitelkusi bendruomenė galbūt kitą kartą susitelks bėdai ištikus, surems pečius ir sunkesniems darbams. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie bendro tikslo – burti bendruomenes ir kurti šventinę nuotaiką visame Klaipėdos rajone“, – konkurso sėkme džiaugėsi mero pavaduotoja Violeta Riaukienė. 

Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko ir vicemerės Violetos Riaukienės pasirašytos padėkos už originaliausiai papuoštas lauko erdves, bendruomeniškumo skatinimą, asmeninį indelį, prisidedant prie miesto ar gyvenvietės puošimo, šventinės nuotaikos kūrimą buvo įteiktos komisijos išrinktam geriausiųjų penketukui: Gargždų miesto Gėlių gatvės bendruomenei, kavinukės „AMAM Bistro“ savininkams, Kęstučiui ir Stasei Drevinskams, Lapių pagrindinei mokyklai bei Vėžaičių seniūnijai. Padėkos už dalyvavimą konkurse, parodytą iniciatyvą puošiant aplinką bei bendruomeniškumo skatinimą įteiktos: Kretingalės pagrindinei mokyklai, Gargždų „Minijos“ progimnazijos 3A klasei, Endriejavo pagrindinei mokyklai, kepyklėlei-picerijai „Ievos skanėstai“, kavinukei „Rūta“ , Priekulės vaikų lopšeliui-darželiui, Gargždų vaikų lopšeliui-darželiui „Naminukas“, Ketvergių pagrindinei mokyklai, Drevernos mokyklai-darželiui, Jakų bendruomenei ir Jakų darželiui, visuomeninei organizacijai „Bendrai visi“, Agluonėnų vaikų lopšeliui-darželiui „Nykštukas“, gėlių salonui „Pas Virginiją“, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijai, Slengių mokyklai-daugiafunkciam centrui, Kvietinių bendruomenės centrui ir Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriui, bendruomenei „Priekulės ainiai“, Priekulės seniūnijai, Kretingalės vaikų lopšeliui-darželiui, J. Lankučio viešosios bibliotekos Kretingalės filialui.

Padėkas konkurso dalyviams teikė meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Daugiau nuotraukų čia

Ernesta Badalova

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.