Apsilankymas „Inovatorių slėnyje“ suteikė impulsų - Klaipedos-r.lt

2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Apsilankymas „Inovatorių slėnyje“ suteikė impulsų

Balandžio 19−20 d. Klaipėdos rajono atstovai vyko į komandiruotę Zarasų rajone, Antalieptės kaime. Jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė, Gargždų atviro jaunimo centro direktorė Inesa Gaudutytė, Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkas Vilhelmas Simėnas ir Gargždų atviro jaunimo centro savanoris, atgaivinę nevyriausybinę jaunimo organizaciją „Alterno“, sėmėsi patirties apie jaunimo politikos perspektyvas, apie inovatyvias idėjas ir jų įgyvendinimą, socialinį verslą bei tarptautinius investicinius fondus informaciniame renginyje „Inovatyvus požiūris – darni aplinka“.

Renginio tikslas pristatyti inovatyvias praktikas darbe su jaunimu, galimybes, kaip tobulinti vietinį darbą su jaunimu ir tam esamas finansines galimybes. Informacinio renginio metu su dalyviais iš Zarasų bei Utenos rajono darbo grupėse metu grynintos idėjos, pasidalinta patirtimis ir praktikomis.

Antalieptėje įsikūręs Inovatorių slėnis – tai jaunų žmonių dėka gimęs projektas, prie kurio įkūrimo prisidėjo daugybė gerų žmonių bei verslininkų. Šiuo metu inovatorių slėnyje nuolatos vyksta seminarai, mokymai bei stovyklos jaunimui. Tai socialinio verslas, kurio tikslas yra skatinti inovacijų plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje, kuriant palankią terpę socialinėms naujovėms bei socialiniam verslui gimti, vystytis ir augti. Mūsų vizija – ištisus metus atvira, istorija bei gamta turtinga kūrybos ir darbo erdvė su visais miesto teikiamais patogumais.

„Inovatorių slėnį“ inicijavo Nacionalinio socialinės integracijos instituto komanda, norėdama sukurti kūrybos ir darbo erdvę gamtoje. Socialinės inovacijos ir socialinis verslas yra sritys, kuriose reikia nuveikti dar labai daug – ir ne tik Lietuvoje: jų galimybės neišsemtos visame pasaulyje.  Apie inovatorių slėnį skaitykite daugiau http://inovatoriuslenis.lt/apie/

Klaipėdos rajono atstovai įsitikinę, kad Inovatorių slėnis gali būti pavyzdys ir idėjų šaltinis neseniai pradėjusiai veikti Drevernos buvusioje mokykloje komandai „Kūrėjai“. Planuojama pasidalinti patirtimi, užmegzti kontaktai padės vystyti idėją.

Informacinio renginio metu pasidalinta patirtimi apie Gargždų atviro jaunimo centro kūrimą ir projekto įgyvendinimą, susitarta dėl tolesnio bendradarbiavimo, diskutuota apie tęstinio projekto teikimą ir galimybes.

Didžioji dalis idėjų, kurios aptartos su dalyviais, remiasi technologijų plėtra ir pritaikymu, teikiant paslaugas jaunimui, filtruojant informaciją įvairiais būdais. Kalbant apie atviro jaunimo centro ateities viziją – teikti tęstinį projektą Norvegų programai „Rizikos vaikai ir jaunimas“, planuojama orientuotis į technologijas, pavyzdžiui, profesionalios įrašų ir medijų studijos įrengimą.

Investicijos į jaunimą visada atsiperka!

Daugiau nuotraukų čia.

Gargždų atviro jaunimo centro direktorė Inesa Gaudutytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.