Siekiama išsaugoti Priekulės paštą miesto centre - Klaipedos-r.lt

2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Siekiama išsaugoti Priekulės paštą miesto centre

Dar kovo pradžioje po gyventojų kreipimosi ir Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko bei vicemerės Violetos Riaukienės apsilankymo Priekulės pašto skyriuje buvo raštu kreiptasi į AB Lietuvos pašto vadovybę dėl vykdomos pašto pertvarkos. Tuomet paaiškėjo, kad pašto skyrių planuojama perkelti į kitą vietą. Praėjusią savaitę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste meras raštu kreipėsi ir į Lietuvos Respublikos Vyriausybę.

Kovo mėnesį Klaipėdos rajono savivaldybės meras informavo AB Lietuvos paštą apie Priekulės miesto gyventojų nusiskundimus dėl prastos pašto patalpų būklės.

AB Lietuvos paštas, atsakydamas į mero raštą, informavo, kad siekdami gerinti darbo sąlygas darbuotojams ir klientų aptarnavimui planuoja Priekulės paštą perkelti iš esamų patalpų Turgaus g. 1 į patalpas adresu Žirgų g. 41.

Lietuvos paštas, regauodamas į klientų pastabas dėl susidarančių eilių bei Priekulės pašto darbo laiko, priėmė sprendimą padidinti klientus aptarnaujančių darbuotojų skaičių ir nuo vasario mėn. Pabaigos Priekulės pašte klientus aptarnauja pašto viršininkė ir klientų aptarnavimo specialistė. Nuo kovo 19 d. pakoreguotas ir pašto darbo laikas. Šiuo metu Priekulės paštas klientus aptarnauja pimadieniais–penktadieniais nuo 9 val. iki 15.30 val. (pietų pertrauka nuo 13 val. iki 13.30 val.).

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė teigia, kad vertina Klaipėdos rajono savivaldybės išsakytus pastebėjimus ir tikisi, kad atlikti veiksmai padės Priekulės pašto klientams sėkmingai naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis. 

Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai, atkreipdami dėmesį į gyventojų nepasitenkinimą dėl planuojamo pašto perkėlimo iš miesto į centro, susitikimo su Ministru Pirmininku metu aptarė susidariusią situaciją. Premjeras patarė raštu kreiptis į Vyriausybę, tuomet bus ieškoma galimybių spręsti priekuliškių problemą.

Praėjusią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste:

„Klaipėdos rajono savivaldybę pasiekė Priekulės miesto  gyventojų skundai dėl AB Lietuvos pašto planų perkelti Priekulės paštą iš esamų patalpų, adresu: Turgaus g. 1, Priekulės m. į Žirgų g. 41, Priekulės II k. Atstumas nuo senojo pašto pastato iki planuojamų nuomoti paštui patalpų – apie 1 km.

Šiuo metu Lietuvos paštas Priekulėje yra įsikūręs pastate, kuris pastatytas pašto tikslams dar 19 šimtmečio pabaigoje, ir Priekulės gyventojai nenori, kad paštas iš gyventojams patogios vietos būtų perkeltas į miesto pakraštį ar kitur, motyvuojant tik lėšų trūkumu esamų patalpų remontui. Šiam gyventojų pageidavimui pritaria ir Klaipėdos rajono politikai. Priekulės seniūnijos gyventojai piktinasi, kad paštas perkeliamas į sunkiai pasiekiamą vietą už miesto – atkarpa nuo Turgaus g.1, Priekulės m., pastato iki Žirgų g. 41, Priekulės II k., kur planuojama perkelti paštą, nėra pritaikyta pėstiesiems, nėra autobuso sustojimo vietos, pėsčiųjų tako šalikelėje, perėjos.

Norime atkreipti Lietuvos Respublikos Vyriausybės dėmesį į tai, kad Lietuvos pašto pertvarka negali būti vykdoma pažeidžiant esminius gyventojų interesus ir teisėtus lūkesčius, todėl siūlome duoti atitinkamus pavedimus Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai (AB Lietuvos paštui), kad būtų rasta lėšų esamų Priekulės pašto patalpų remontui. Tikimės, kad bus atsižvelgta į Priekulės miesto gyventojų pageidavimus palikti paštą esamose patalpose.“

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.