Prasideda akcija „Padovanok dovaną, kuri užauga“ - Klaipedos-r.lt

2018 m. rugsėjo 19 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Prasideda akcija „Padovanok dovaną, kuri užauga“

Klaipėdos rajono savivaldybė vėl kviečia prisidėti prie pavasarinės gerumo akcijos ir padovanoti sėklų stokojantiems.

„Klaipėdos rajono savivaldybės žmonės dalyvauti šioje akcijoje kviečiami jau trečiąjį kartą. Kasmet paaukotų sėklų kiekis tik didėjo, todėl ir šiemet, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, kviečiame prisijungti prie akcijos „Padovanok dovaną, kuri užauga“ ir suteikti galimybę stokojantiems, daugiavaikėms šeimoms, vienišiems asmenims ar tiesiog žmonėms, kuriems reikalinga pagalba bei dėmesys patiems užsiauginti derlių, pasiruošti atsargų žiemai. Iš 100 sėklų gali užaugti derlius, leisiantis šeimai ne tik susėsti prie gausesnio pietų stalo, bet ir nesibaiminti žiemos. Tad šiais Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais būkime dosnūs, geranoriški ir atjaučiantys aplinkiniams”, – prisidėti prie gerumo akcijos ragina jos iniciatorė Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė. 

Kviečiame iki balandžio 15 dienos atnešti daržovių, prieskoninių augalų, vaisių sėklų į savo seniūniją, mokyklą, darželį ar Klaipėdos rajono savivaldybę. Taip pat raginame pasiimti akcijos dėžutę sėkloms rinkti ir pakviesti aukoti savo bendruomenės ar darbo kolektyvus.  Jei norite, kad tokia dėžutė atkeliautų į jūsų įstaigą, kolektyvą, darbo vietą, registruokitės el. paštu ernesta.straksyte@klaipedos-r.lt ar telefonu (8 46) 45 25 45. Taip pat į seniūnijas galima atvežti ir trąšų, grunto, kitų daržininkystei ar sodininkystei reikalingų reikmenų, sodinukų.

Po balandžio 15 dienos, kai bus suskaičiuotos surinktos sėklos, seniūnijų socialiniai darbuotojai jas išdalins tiems, kuriems labiausiai to reikia.

Praėjusiais metais gyventojai, įstaigos, verslininkai, religinių bendruomenių nariai stokojantiems paaukojo apie 2 500 pakuočių sėklų. Dalis dovanotų  sėklų – pačių gyventojų surinktos ir išsaugotos, kitos – pirktinės. Akcijai Klaipėdos rajono žmonės daugiausiai aukojo agurkų, pupų, žirnių, burokėlių, morkų, salotų, krapų sėklų. Tačiau nemažai dovanota ir kitų įvairių – gėlių, prieskoninių žolelių, špinatų, moliūgų, melionų, arbūzų.

„Žmonės, kuriems buvo paaukota sėklų įdėjo tikrai nemažai pastangų, kad derlius būtų gausus, darželiuose plušėdavo ne tik mamos, bet visa šeima. Stebino ir šeimininkių išmonė: iš daržovių buvo kepami pyragai, ruošiamos įvairiausios mišrainės, daržovės buvo marinuojamos, konservuojamos. Savo darbu pasiekę, kad maisto ant stalo būtų daugiau, kad žiemą netrūktų atsargų, žmonės vertina gerumą ir patys jį skleidžia kitiems. Ši akcija leidžia stokojantiems suteikti meškerę, o ne žuvį. Tikiuosi, kad šiemet sėklų sulauksime dar daugiau nei praėjusiais metais ir daugiau šeimų galės džiaugtis gerų žmonių dovanomis bei savo darbu tas dovanas užauginti“ , – vylėsi vicemerė Violeta Riaukienė.   

Organizatorius: Klaipėdos rajono savivaldybė

Adresas: Klaipėdos g. 2, Gargždai

Kontaktinis telefonas: +370 652 00  776

Elektroninis paštas: violeta.riaukiene@klaipedos-r.lt, ernesta.straksyte@klaipedos-r.lt.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.