Priekulės socialinių paslaugų centras atšventė 15-ąjį jubiliejų - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 19 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Priekulės socialinių paslaugų centras atšventė 15-ąjį jubiliejų

Liepos 2-ąją Priekulės kultūros centrą užliejo šypsenos, juokas, nuoširdūs apsikabinimai ir gerumas – čia nuotaikingai buvo švenčiamas Priekulės socialinių paslaugų centro 15-os metų veiklos gimtadienis.  

Nuotraukoje iš kairės: vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė.

Renginį koncertu pradėjo operos solistė Loreta Ramelienė ir jos mokinės Jūratė Čėsnaitė ir Agnė Vertinskienė. Po to susirinkusiuosius pasveikino Priekulės socialinių paslaugų centro direktorė Vilija Lingienė. „Lyginant su kitomis mūsų miesto ar rajono įstaigomis, 15 metų tikrai nėra daug. Esame jauna įstaiga, tačiau, jei žiūrėtume į pasiektus rezultatus, su kokiais iššūkiais susidūrėme, metų skaičius negalėtų to atspindėti. Džiaugiuosi, kad visa tai mus užgrūdino, tapome tvirtesni, nebijome pokyčių“, – kalbėjo direktorė, negailėjusi gražių žodžių nuoširdžiam ir darbščiam kolektyvui, taip pat įstaigos lankytojams, kurie džiugina savo pasiekimais.

Pasak Vilijos Lingienės, dabar Priekulės socialinių paslaugų centras turi 116 klientų, čia dirba 46 darbuotojai.

Socialinių paslaugų centro bendruomenę pasveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, taip pat Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Agluonėnų seniūnė Laima Tučienė, Judrėnų seniūnas Zigmantas Siminauskas, Priekulės klebonas kanauninkas Viktoras Ačas ir kiti.

Renginio dalyvius džiugino muzikiniai pasirodymai.

„15 metų – nedidelis skaičius. Tačiau nuveikti darbai yra be galo dideli ir labai reikalingi. Visiems darbuotojams dėkoju už nuoširdų, atsakingą, pasiaukojantį darbą. Jūs kasdien dovanojate save, savo šilumą, meilę, kantrybę, išmintį. Ir dovanojate tiems, kuriems labiausiai to reikia“, – kalbėjo mero pavaduoja Violeta Riaukienė.

Vicemerė Priekulės socialinių paslaugų centro bendruomenei įteikė rajono mero Broniaus Markausko pasirašytą padėkos raštą už nuoseklią socialinių paslaugų plėtrą bendruomenėje, kūrybišką, nuoširdų ir sutelktą viso kolektyvo narių darbą mažinant socialinę atskirtį.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė pastebėjo, kad švenčiant įstaigos 10-ies metų jubiliejų svečiai sutilpo nedidelėje salėje, o dabar lankytojų ir svečių būrys yra keturis kartus didesnis: „Tai labai džiugina“.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė taip pat negailėjo gražių žodžių. „Visus 15 metų dirbame petys petin ir žinau, kad šiai bendruomenei galima patikėti bet kurią užduotį ar funkciją. Viskas bus atlikta nepriekaištingai, atsakingai, jautriai“, – teigė Dalia Gumuliauskienė. Ji palinkėjo įstaigos bendruomenei ir toliau visada matyti šviesiąją gyvenimo pusę bei skatinti ir kitus ją įžvelgti.

Drauge paminėti gražią sukaktį atvyko gausus būrys svečių ne tik iš Klaipėdos rajono socialinių įstaigų, bet ir bičiuliai iš Skuodo, Raseinių, Šilalės, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos ir kitų miestų. Jie džiaugėsi bendryste, gyrė Priekulės socialinių paslaugų centro rodomą pavyzdį. Nuoširdžias padėkas tarė ir patys klientai, jų artimieji.

Centro lankytojai svečius užbūrė teatralizuotu šešėlių šokiu „Meilės žingsniu“, džiugino dainomis, eilėmis. Į sceną su daina „Praeity“ žengė ir pats Priekulės socialinių paslaugų centro darbuotojų kolektyvas. Vėliau visi išskubėjo skanauti gimtadienio torto.

Daugiau nuotraukų čia.

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.