Susitikime su „LOTUS Group“ atstovais aptartos tolesnės bendradarbiavimo galimybės - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 23 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Susitikime su „LOTUS Group“ atstovais aptartos tolesnės bendradarbiavimo galimybės

Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi tarptautinės naftos gavybos ir perdirbimo kompanijos „LOTUS Group“ delegacija, kuri su Savivaldybės vadovais aptarė galimybes toliau bendradarbiauti tarptautiniu lygmeniu bei per antrinę įmonę, įsikūrusią Gargžduose, – AB „LOTOS Geonafta“. 

Savivaldybėje lankėsi „Grupa LOTOS S.A.“ Investicijų ir inovacijų skyriaus viceprezidentas Patrykas Demskis, Žvalgymo ir gamybos vadovė Marzena Olevčynska, „LOTOS Upstream Sp. Z o. o.“ Generalinis direktorius Tomaszas Maj, „LOTOS Norge AS“ valdybos narys Mateuszas Kedzierskis, verslo teisės advokatas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras Česlavas Okinčicas bei AB „LOTOS Geonafta“ vykdantysis direktorius Andrius Bartkevičius. Delegaciją priėmė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Audronė Balnionienė, mero patarėja Toma Tuzovaitė-Markūnienė.

Meras Bronius Markauskas svečiams trumpai pristatė rajoną ir akcentavo, kad naujoji valdžia sieks, kiek įmanoma daugiau bendrauti ir bendradarbiauti su verslu, padėti įvairiais klausimais bei padaryti viską, ką gali vietinė valdžia, kad verslui rajone būtų patogu dirbti ir plėstis. „LOTUS Group“ atstovai tikino, kad įmonėje „LOTOS Geonafta“ dirba daug patyrusių darbuotojų iš Gargždų, kurie yra vertinami. Verslininkai pasakojo, kad planuoja investuoti į atsinaujinančią energetiką Klaipėdos rajone, toliau vystyti verslą bei bendradarbiauti su vietos bendruomene.

Jau ir dabar įmonė „LOTOS Geonafta“ prisideda prie rajono gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo teikdama druskingą vandenį žvyrkeliams laistyti, tai puikus bendradarbiavimo pavyzdys, kuriuo džiaugiasi rajono gyventojai. Mero pavaduotoja Audronė Balnionienė teigė, kad įmonė yra sociali, jautriai atsiliepia į bendruomenės rūpesčius, ir vylėsi, kad bendradarbiavimas vyks toliau ir galbūt net didesnėmis apimtimis.

Išgirdęs apie sėkmingą Klaipėdos rajono savivaldybės ir AB „LOTOS Geonafta“ bendradarbiavimą, kompanijos „LOTOS Group“ investicijų ir inovacijų skyriaus viceprezidentas teigė, kad su kitais įmonių grupės vadovais aptars galimybę skirti didesnį finansavimą Gargžduose veikiančiai įmonei būtent dėl bendradarbiavimo su vietos bendruomene: „Kai uždirbame, mūsų pareiga dalintis“. Taip pat susitikimo metu diskutuota ir apie galimybę bendradarbiauti, investuojant į rajono vaikus, jaunimą, skatinant juos sportuoti. Koncernas turi specialią programą, kuria skiria finansavimą vaikams ir jaunimui. Ši programa puikiai veikia Lenkijoje. Koncernas remia nacionalinę Lenkijos futbolo rinktinę, aktyviai bendradarbiauja su Gdansko universitetu.

Susitikimo metu taip pat aptarta atsinaujinanti energetika, Savivaldybės planai statyti daugiafunkcį sporto centrą, galimybė bendradarbiauti Klaipėdos ir Gdansko universitetams ir kiti klausimai, sutarta ir toliau vystyti AB „LOTOS Geonafta“ bendradarbiavimą su Klaipėdos rajono savivaldybe. Koncerno atstovai taip pat pakvietė Savivaldybės vadovus atvykti į Gdanską ir artimiau susipažinti su koncerno veikla bei tęsti bendradarbiavimą tarptautiniu lygmeniu.

Ernesta Badalova

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.