Turiningas apsilankymas Ylavoje - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 18 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Turiningas apsilankymas Ylavoje

Š. m. gegužės 3 d. Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai dalyvavo renginiuose Ylavoje (Lenkijoje), kur buvo iškilmingai paminėtos Gegužės 3-iosios dienos Konstitucijos, − pirmosios Europoje ir antrosios pasaulyje rašytinės konstitucijos − 227-osios metinės.

Minėjime Klaipėdos rajonui, taip pat ir Lietuvai, atstovavo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė.

 


Savo šventinėje kalboje Violeta Riaukienė organizatorių prašymu lietuvių kalba kreipėsi į susirinkusius Ylavos miesto gyventojus ir svečius: „Mūsų bendra istorija naujaisiais laikais yra prisikėlimo iš kapų ir pelenų istorija – su gaiviomis šviesiomis spalvomis ir naujais demokratiniais principais grįsto bendradarbiavimo siekiais. Džiaugiamės šiemet švęsdami Klaipėdos rajono ir Ylavos savivaldybių bendradarbiavimo sutarties 20-metį. Tikimės ir toliau prasmingų istorijos žingsnių mūsų naujosios istorijos gyvavimo šimtmetyje – kur plaka dviejų garbingų tautų viena didelė ir stipri širdis!“.

Minint Gegužės 3-iosios dienos Konstitucijos dieną Ylavoje šiais metais didelis dėmesys buvo skirtas Lietuvai pateikiant nemažai malonių staigmenų: šventinis minėjimas buvo pradėtas sugrojant Lietuvos himną, po jo miesto gyventojai ir svečiai buvo pakviesti į bendras vaišes po atviru dangumi, kur buvo ragaujama būtent lietuviška virtuvė, pučiamųjų orkestras specialiai išmoko ir Klaipėdos rajono savivaldybės atstovams pagrojo kūrinį „Kur bakūžė samanota“ bei kitus lietuvių liaudies muzikos kūrinius.

Be dalyvavimo šventiniuose renginiuose, buvo aptartos galimybės keistis turizmo rinkodaros informacija, siekiant skatinti turizmą abipus sienos. Taip pat Ylavos atstovai išreiškė norą išsamiai susipažinti su Klaipėdos rajono savivaldybės vykdoma jaunimo politika, perimti mūsų šioje srityje sukauptą gerąją patirtį, nes jų mieste veiklą pradėjo jaunimo taryba.

Ylavos miesto delegacija, vadovaujama paties mero A. Žilinski‘io, planuoja dalyvauti ir Gargždų miesto 765-ojo gimtadienio šventėje.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.