Ugdymo planas įvykdytas! - Klaipedos-r.lt

2019 m. gegužės 21 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Ugdymo planas įvykdytas!

Per 50 metų trukusį „ugdymo planą“, − kaip linksmai juokauta, − šios vasaros įsaulyje baigė trys Klaipėdos rajono įstaigų vadovai: Vėžaičų vaikų lopšelio-darželio direktorė Gėnia Anužienė, Dovilų vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“ direktorė Jadvyga Jacikienė ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos direktorius Antanas Jacikas. Jų visų pasveikinti ir padėkoti į nuotaikingą Vėžaičių lopšelyje-darželyje surengtą šventę atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutkienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, naujasis Vėžaičių seniūnijos seniūnas Alvydas Mockus, didelis būrys švietimo, kultūros darbuotojų, Vėžaičių bendruomenės atstovai, patys kolektyvo nariai, vaikučiai ir daugybė draugų, kurie nepaprastai gerbė ir mylėjo puikią įstaigos vadovę ir aktyvią visuomenininkę, organizatorę Gėnią Anužienę! Nemažiau padėkų ir pagarbos žodžių sulaukė ir Jadvyga ir Antanas Jacikai.

Gėnia Anužienė – Klaipėdos rajoną kadaise pasirinkusi po pedagoginės mokyklos baigimo, anot jos, „kur daugiausia autobusų važiuoja“, liko jam ištikima nuo pat 1968 m., kai pradžioje dirbo vaikų lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ auklėtoja, o nuo 1974 m. – gabi ikimokyklinio ugdymo pedagogė, baigusi jau ir Šiaulių universitetą, Vėžaičių lopšelio darželio direktorė.

Sveikindama mero pavaduoja Rūta Cirtautaitė prisiminė, kaip darželio direktorė Gėnia jos, baigusios „raudonu“ diplomu pedagoginę mokyklą,  kadaise nepriėmė į darbą, nes Vėžaičių darželyje nebuvo vietų, todėl teko padirbėti ir Kretingoje, ir Klaipėdoje. Tačiau gyvenimas vėl suveda žmones kitą kartą ir be jokių nuoskaudų vėl tenka dirbti kartu, − per daugybę metų ne kartą diskutuota ugdymo ir administraciniais klausimais, spręsta daug problemų, priimta daug svarbių sprendimų.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė sveikindama priminė, kad Gėnia Anužienė iš tiesų pavyzdinga direktorė, todėl Vėžaičių vaikų lopšelis-darželis sukomplektuotas, čia vaikams užtikrintas visavertis ikimokyklinis ugdymas, jie ateina puikiai parengti į mokyklą. Negailėjo gerų žodžių direktorei ir Savivaldybės tarybos narys Raimondas Simonavičius, ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, atsiprašydamas už galbūt išsprūdusį kada griežtesnį žodį.

Nuotraukoje: kolegos, draugai, bičiuliai, bendraminčiai, iš kairės: Dovilų lopšelio-darželio  „Kregždutė“ direktorė Jadvyga Jacikienė, Vėžaičų vaikų lopšelio-darželio direktorė Gėnia Anužienė, Kretingalės vaikų lopšelio-darželio direktorė Regina Baranauskienė ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos direktorius Antanas Jacikas

Metų iš tiesų būta įvairių, G. Anužeinė prisiminė laikus, kai norėta darželį panaikinti, atiduoti į privačias rankas, tačiau vis dėlto pavyko tęsti veiklą kaip savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigai, kuri augo, kūrėsi iš naujo, taikėsi prie šiuolaikinių reikalavimų.

Nuoširdžiai dirbdama savo tiesioginį darbą vaikų lopšelio-darželio direktorė visada palaikė glaudžius ryšius su kitomis Vėžaičių miestelio įstaigomis – pagrindine mokykla, kultūros namais ir biblioteka, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Vėžaičių filialu. Jai visada buvo svarbus tarpinstitucinis bendradarbiavimas, nors jos vadovaujamo kolektyvo ugdomi vaikai – tik ikimokyklinukai.

Mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė priminė, kad būtent Vėžaičių vaikų lopšelyje-darželyje ne kartą yra buvę seminarai visų respublikos ikimokyklinių įstaigų vadovams ir specialistams, Vėžaičių vaikų darželis buvo ir išlieka pavyzdinė ikimokyklinė įstaiga Lietuvoje.

Vėžaičių vaikų lopšelio-darželio direktorę sveikino buvęs Vėžaičių bendruomenės pirmininkas Vidmantas Gedvilas, kuris minėjo Gėnią kaip vieną iš bendruomenės steigėjų ir aktyvią savanorę, kultūros namų ansamblių „Vaivorykštė“ ir „Melodija“ vadovė Daiva Šilinskienė pagerbė Gėnią kaip aktyvią ansamblietę. Kaip puikią vadovę, draugę, bendradarbę, kolegę ją sveikino daugybė susirinkusiųjų, taip pat ir pedagogų šeima –ilgamečiai gerbiami ugdymo įstaigų vadovai, šiemet paliekantys savo darbovietes – Jadvyga ir Antanas Jacikai. Jiems abiem gražių dienų taip pat linkėjo Savivaldybės vadovai, kartu iš visos širdies jų visų trijų prašydami, nors ir neoficialiai, išlikti rajono savivaldybės pedagogų bendruomenės nariais ir perduoti savo žinias ir patirtį jauniesiems pedagogams.

Daugiau nuotraukų čia.

Daiva Beliokaitė

       

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.