Vadovų darbotvarkės - Klaipedos-r.lt

2019 m. rugpjūčio 21 d., trečiadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Vadovų darbotvarkės

Rugpjūčio 19–23 d.

Šią savaitę Savivaldybės vadovai dalyvauja Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose. 

PIRMADIENIS

 • 9 val. Savivaldybės salėje pasitarimas su padalinių vedėjais (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, dalyvauja jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).

 • 10.30 val. 206 kab. protokolinių pavedimų vykdymo aptarimas (pirmininkauja meras Bronius Markauskas, dalyvauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).

 • Nuo 11 val. mero pavaduotoja Audronė Balnionienė priima iš anksto užsiregistravusius gyventojus. 

 • 13 val. išvykstamasis posėdis į Dreverną apžiūrėti bendruomenės namų patalpų ir teritorijos bei buvusios mokyklos patalpų ir teritorijos (dalyvauja mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojas Justas Ruškys).  

 • 14 val. 209 kab. darbo grupės posėdis dėl Vietos savivaldos dienos organizavimo (pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė).

 • 15 val. 206 kab. pasitarimas  dėl Gargždų kultūros centro rekonstrukcijos (pirmininkauja meras Bronius Markauskas, dalyvauja pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).

ANTRADIENIS
 • 10 val. 201 kab. pasitarimas dėl „RIMI“ parduotuvės Sendvario sen. (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, dalyvauja meras Bronius Markauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys
 • Nuo 10 val. mero pavaduotoja Audronė Balnionienė priima iš anksto užsiregistravusius gyventojus. 
 • 11 val. 206 kab. pasitarimas su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Klaipėdos departamento teritorinio padalinio Gargždų skyriaus vedėja Aušra Syminiene (dalyvauja meras Bronius Markauskas).

 • 15.30 val. Savivaldybės salėje susitikimas su „Baltic innovation center“ atstovais dėl inovacijų audito pristatymo (dalyvauja meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Audronė Balnionienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).

 TREČIADIENIS

 • 10 val. Socialinės paramos teikimo komisijos posėdis (pirmininkauja mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, dalyvauja mero pavaduotoja Audronė Balnionienė).
 • 11 val. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio vizitas Klaipėdos rajone (dalyvauja meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Audronė Balnionienė, Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).

 • 13 val. pasitarimas dėl Gargždų stoties akcijų privatizavimo (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas).

 • 17 val. „Ryterna Modul Mototourism“ komandos išlydėjimas į simbolinį žygį, atkartojantį Baltijos kelią ir jo pagrindinę idėją Baltijos šalių Laisvę, Vienybę ir Brolybę (išlydi meras Bronius Markauskas kartu su Seimo pirmininku).

PENKTADIENIS  
 • 9 val. pasitarimas su kuruojamų Administracijos skyrių vedėjais (pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė).
 • 13 val. pasitarimas su kuruojamų Administracijos skyrių vedėjais (pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys).
 • 13.30 val. Klaipėdos rajono nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos finansavimo iš Savivaldybės biudžeto klausimams svarstyti komisijos posėdis (pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, dalyvauja mero pavaduotoja Violeta Riaukienė).
 • Baltijos kelio renginiai Vilniuje, Pasvalio rajone ir Gargžduose (dalyvauja meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Audronė Balnionienė, Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys).
SEKMADIENIS
 • 18 val. Veiviržėnų atnaujintos istorinės klebonijos-parapijos namų atvirų durų dienos iškilmė, padėkos vakaras (dalyvauja meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė).
 
 
----------------------------------

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo 15 p., turi būti skelbiami:
Įstaigos įstaigos vadovo, jo pavaduotojo (-ų) planuojami susitikimai įstaigoje (posėdžiai ir pasitarimai, jų tikslas, laikas, dalyvaujantys asmenys), kuriuose, be įstaigų valstybės tarnautojų, valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), dalyvauja ir kiti privačių interesų turintys asmenys (jeigu nėra galimybių apie susitikimą paskelbti likus ne mažiau kaip vienai darbo dienai iki jo pradžios, apie įvykusį susitikimą pranešama ne vėliau kaip kitą darbo dieną).

  

Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-20 11:18:42

 

MERAS
Bronius Markauskas


 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.