Vadovų darbotvarkės - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 20 d., šeštadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Vadovų darbotvarkės

Liepos 15–19 d.

PIRMADIENIS

 • 8.30 val. pasitarimas su padalinių vedėjais (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, dalyvauja jo pavaduotojai Rasa Petrauskienė ir Justas Ruškys

 • 9.30 val. Bendruomeninių organizacijų tarybos posėdis dėl tarybos sudėties ir nuostatų keitimo (pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė)
 • 11 val. Policijos komisariato pastato Klaipėdos g. 80 atidarymas (dalyvauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas)
 • 13 val. susitikimas su sodininkų bendrijos „Smiltelė“ pirmininku (dalyvauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, pavaduotoja Rasa Petrauskienė) 
 • 13.30 val. darbo grupės dėl UAB „Plungės lagūna“ pasitarimas (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, dalyvauja pavaduotojas Justas Ruškys)
ANTRADIENIS
 • 9 val. pasitarimas dėl Purmalių pylimo rekonstravimo  (pirmininkauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas)

 • 9 val. pasitarimas dėl stacionarios globos, slaugos ir paliatyvios pagalbos organizavimo Klaipėdos rajone (dalyvauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė)
 • 9.30 val. išvyka į Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybes (vyksta mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys)
 • 10 val. susitikimas su oro kokybės valdymo priemonių plano rengėjais. Atliktų aplinkos oro taršos tyrimų pristatymas (dalyvauja Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, pavaduotojai Rasa Petrauskienė, Justas Ruškys).
 • 15.30 val. susitikimas su sodininkų bendrijos „Kiškėnai“ atstovais (dalyvauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė) 
 TREČIADIENIS
 • 10 val. susitikimas dėl vaikų darželių statymo (dalyvauja mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, pavaduotoja Rasa Petrauskienė
 • 11 val. UAB IAMUS inovacijų priistatymas (dalyvauja mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, poavaduotoja Rasa Petrauskienė
 • 13 val. susitikimas su Gargždų miesto centro pastatų savininkais dėl tolimesnių miesto sutvarkymo planų. 
  (dalyvauja mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Rasa Petrauskienė, Justas Ruškys)
KETVIRTADIENIS
 • 13 val. švietimo įstaigų energetinio efektyvumo pristatymas (dalyvauja mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, pavaduotojai Rasa Petrauskienė, Justas Ruškys) 
 
PENKTADIENIS
 • 11 val. pasitarimas su viešosios įstaigos „Gargždų sportas“ atstovais dėl galimybės Savivaldybei tapti dalininke (dalyvauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė). 
 • 14 val. brandos atestatų įteikimas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientams.
  (dalyvauja mero pavaduotojos  Audronė Balnionienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė). 
ŠEŠTADIENIS
 • Mero pavaduotojos Audronė Balnionienė, Violeta Riaukienė ir direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė dalyvauja rajono bendruomenių renginiuose.  
***
 • Mero pavaduotoja Audronė Balnionienė liepos 11–15 dienomis dalyvauja „Common Initiatives in Conserved and Protected Areasˮ (CICPA) projekto „Bendros iniciatyvos saugomose teritorijose“ renginiuose Lenkijoje, kurių metu bus aptariamos bendros veiklos ir bendradarbiavimo galimybės, dalijamasi gerąja patirtimi, taip pat vyks iškilmingas S. Dariaus ir S. Girėno žūties metinių minėjimas.
 • Meras Bronius Markauskas liepos 1119 dienomis atostogauja. Merą pavaduoja vicemerė Audronė Balnionienė.
 
----------------------------------

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo 15 p., turi būti skelbiami:
Įstaigos įstaigos vadovo, jo pavaduotojo (-ų) planuojami susitikimai įstaigoje (posėdžiai ir pasitarimai, jų tikslas, laikas, dalyvaujantys asmenys), kuriuose, be įstaigų valstybės tarnautojų, valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), dalyvauja ir kiti privačių interesų turintys asmenys (jeigu nėra galimybių apie susitikimą paskelbti likus ne mažiau kaip vienai darbo dienai iki jo pradžios, apie įvykusį susitikimą pranešama ne vėliau kaip kitą darbo dieną).

  

Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-19 11:56:58

 

MERAS
Bronius Markauskas


 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS

 

 

 

 

 

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.