Valstybės dieną – tradicinis čempionatas - Klaipedos-r.lt

2019 m. liepos 23 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Valstybės dieną – tradicinis čempionatas

Sendvario seniūnijoje prie Eketės piliakalnio jau 7 kartą vyko tradicinis lietuvių liaudies žaidimų čempionatas.

Lėšos renginio organizavimui – 7550 Eur – buvo gautos pagal 2019 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo programos įgyvendinimo Klaipėdos rajono savivaldybėje paraišką, kurią pateikė Sendvario seniūnijos kaimų jungtinė bendruomenė.

Renginys vyko liepos 6 dieną. Šventė prasidėjo nuo iškilmingos seniūnijos bendruomenių eisenos, skirtos Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Bendruomenės nuo Gvildžių kaimo atminimo akmens su vėliavomis atžygiavo iki Eketės piliakalnio. Čia buvo paruošta vieta čempionato rungtims, išrikiuotos priemonės dalyviams. Pagal projektą išnuomota scena su įgarsinimu, kurioje koncertavo įvairios atlikėjų grupės: šventę atidarė klaipėdiečių grupė „FOLKS“, vėliau žemaitiška šnekta ir dainomis džiugino Šateikių kultūros centro folkloro ansamblis „Šateike“, kapela iš Nidos „Joldija“ išjudino dalyvius šokiams. Šventę vainikavo Lietuvos himno giedojimas ir  grupės „Nerija“ koncertas.

Pasveikinti šventės dalyvių, svečių atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, Tarybos narys Vaclovas Macijauskas. Sveikinimo žodžius tarė ir Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė, Sendvario seniūnijos kaimų jungtinės bendruomenės pirmininkė Lijana Simonaitytė-Sinušienė.

Šventės siela ir sumanytojas – Jonas Kavaliauskas, dedantis daug pastangų, kad ši šventė būtų turininga ir prasminga. Jam talkino renginių organizatorė Eugenija Selskienė. Bendruomenių atstovai buvo labai aktyvūs dalyvaudami čempionato rungtyse, kiekvienas laimėjo medalių, o daugiausia jų surinko Radailių bendruomenė. Antrus metus iš eilės jai atiteko pereinamasis čempionato prizas. Medaliais ir didžiaisiais prizais apdovanotos Slengių ir Paupių bendruomenės.

Nuoširdžiai džiaugiamės seniūnijos bendruomenių aktyvumu. Jakų, Radailių, Aukštkiemių, Sendvario jungtinė, Paupių, Mazūriškių bendruomenės dalyvavo eisenoje, bendruomenių kiemelių įrengime, rungtyse. Dėkojame joms už vaišingumą ir gerą nuotaiką. Ačiū tariame seniūnijos darbuotojams už pagalbą pasiruošiant šventei ir tvarkantis po jos, dėkojame merui Broniui Markauskui už bendruomeniškumą ir pagalbą vežant inventorių. Nuoširdus ačiū bendruomenininkams Romui Daugnorui, Giedriui Bičkauskui, Dariui Laukiui, Giedriui Valauskiui.

Renginio organizatoriai: Sendvario seniūnijos kaimų jungtinė bendruomenė, Sendvario seniūnija, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras.

Rėmėjai: Klaipėdos rajono savivaldybė, UAB „Rimi Lietuva“, UAB „Pajūrio Šaltinis“.

Daugiau nuotraukų čia

Sendvario seniūnijos kaimų jungtinės bendruomenės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

 

MERAS
Bronius Markauskas


 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS

 

 

 

 

 

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.