Vietos savivaldos dieną ─ patirkime savivaldą kartu! - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Vietos savivaldos dieną ─ patirkime savivaldą kartu!

Šiemet spalio 10-ąją – Vietos savivaldos dieną kviečiame visus rajono gyventojus susipažinti su savivalda kitaip, ─ ateiti į Savivaldybę ir jos įstaigas, artimiau pabendrauti su darbuotojais, susipažinti su naujovėmis, problemomis, padiskutuoti ir pateikti idėjų gyvai.

Šiais laikais, kai, regis, visą informaciją ir netgi paslaugas galime gauti iš interneto ir / arba telefonu, tikro žmogiško bendravimo kartais pritrūksta. Galbūt gavę galimybę sužinoti naujoves, padiskutuoti apie problemas iš „kitos pusės“ – tiesiog užėjus į įstaigą ne vien dėl konkretaus savo reikalo (nors, žinoma, galima bus, kaip ir kasdien, užeiti ir dėl savo konkrečių problemų bei reikalų), bet susipažinti su visa įstaigos veikla ir tiesiog pabendrauti su darbuotojais, ─ galbūt kitaip, naujai juos įvertinsime, labiau suprasime vienos ar kitos įstaigos misiją, tikslus ir kasdienius darbus.

Tad visą Vietos savivaldos dieną kviečiame ateiti, domėtis, bendrauti, diskutuoti, ─ pavieniui ir grupėmis, ─ mokinius, dirbančiuosius, senjorus! Pasirinkite, kur Jums įdomu būtų užeiti ir sužinoti daugiau apie teikiamas paslaugas, ─ galbūt sužinosite naujovių, apie kurias dar nieko negirdėjote, nors, regis, įstaiga turi ir interneto svetainę, ir skelbia apie tai spaudoje, bet galbūt iki šiol nepagalvojote, praleidote ar manėte, kad jums tai dėl vienų ar kitų priežasčių nepriklauso, netinka ir pan.

Tiesa, šiemet į pačią Savivaldybę užeiti net nereikės (nors, žinoma, užeiti, kaip visada, taip ir tądien bus galima), − nes priešais Savivaldybės pastatą nuo 12 iki 15 val. Savivaldybės administracijos skyriai pristatys savo veiklą, projektus, darbuotojai bus pasiruošę atsakyti į vairius klausimus, diskutuoti. Vyks loterija ir veiks „idėjų bankas“, į kurį kiekvienas norintis galės pateikti savo idėją Savivaldybei. Pačių originaliausių ir labiausiai tinkamų įgyvendinti idėjų teikėjai sulauks prizų. Diskusijas lauke sušildys atverianti horizontus arbata su pyragu.

Klaipėdos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba nuo 9 iki 18 val. pakvies moksleivius ir kitus norinčius apsilankyti Agluonėnų, Endriejavo, Girkalių, Priekulės, Plikių ir Veiviržėnų ugniagesių komandose. Svečius supažindins su ugniagesio gelbėtojo profesija, jų darbo sąlygomis. Parodys savivaldybės lėšomis  įsigytas šiuolaikiškas galingas gaisrines mašinas bei turimą įrangą bei pakvies mokyklas bendradarbiauti organizuojant prevencinius renginius.     

Savo galingą techniką (beje, viena neseniai įsigyta mašina yra tokia vienintelė Lietuvoje) už Gargždų kultūros centro esančioje vidinėje aikštelėje nuo 10 iki 12 valandos pristatys VšĮ „Gargždų švara“.   

Gargždų kultūros centras lauks lankytojų nuo 14─17 val. prie arbatos puodelio. Lankytojai turės galimybę išgirsti apie centro veiklą, vykdomas funkcijas, sužinoti apie mėgėjų meno kolektyvus, „Minijos“ kino teatro repertuaro formavimą ir planus, aptarti Centro ateities gaires.

J. Lankučio viešoji biblioteka priims rajono gimnazijų abiturientus ir juos supažindins su naujausiomis bibliotekos veiklomis bei paslaugomis: mažąja studija, duomenų bazėmis, LIBIS sistema bei daug kitų inovatyvių dalykų.

Gargždų krašto muziejus tądien kviečia visus apsilankyti nemokamai apžiūrėti ekspozicijų, susipažinti su muziejaus ir jo filialų veikla.

Gargždų atvirame jaunimo centre 17 val. vyks vakaras su meru (Jaunimo reikalų taryba), o nuo 18 val. ─ protų mūšis jaunimui savivaldos tema.

Daug įvairių renginių nuo 10 iki 16 val. vyks Viliaus Gaigalaičio globos namuose:  globos namų Užimtumo veiklų parodomoji valanda (vyks žaidimų, dailės terapijos, rankdarbių veiklų, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną pristatymas); muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ koncertas; svečiai taip pat bus kviečiami pasižiūrėti skaidrių apie globos namų veiklą ir istoriją, bendrauti su globos namų gyventojais ir darbuotojais prie arbatos puodelio ir, esant poreikiui, aplankyti gulinčius gyventojus; bus pristatytos asmens sveikatos, socialinio darbo, buities paslaugos.

Visi apsilankiusieji bibliotekoje taip pat kviečiami skaitykloje, III a., pasižiūrėti globos namų gyventojos Elenos Gurskienės siuvinėjimo „punch“ adata parodą.

Klaipėdos rajono paramos šeimai centras taip pat lauks visų besidominčių įstaigos veikla ir pakonsultuos.

Gargždų socialinių paslaugų centras nuo 10 iki 13 val. priims visus besidominčius, susipažindins su įstaigoje teikiamomis paslaugomis, pakvies dalyvauti Centro klientams organizuojamose veiklose, užduoti aktualius klausimus. Nuo 10 iki 13.00 val. bus galima susipažinti ir su Centro padalinio Nakvynės namų veikla.

Interesantų lauks ir Gargždų socialinių paslaugų centro padalinys Globos centras.

Priekulės socialinių paslaugų centre visą dieną ─ atvirų durų diena ir Rudens gėrybių paroda.

Pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotojai  visą dieną pristatys įstaigos veiklą, paslaugas ir turimas priemones Klaipėdos r. ikimokyklinėse įstaigose ir publikuos straipsnį spaudoje.

Klaipėdos rajono švietimo centre nuo 10 iki 12 val. darbuotojai pristatys savo veiklą, įgyvendinamus projektus ir neformaliojo švietimo galimybes. 

Visuomenės sveikatos biuras nuo 10 iki 11 val. kviečia Klaipėdos rajono gyventojus susipažinti su įstaigos veikla ir skirtomis paslaugomis senjorams. Bus pristatoma Programa Aš judu!”” ir “Senjorų psichikos sveikatos gerinimo diena”. 

Kiekvienoje savivaldybės seniūnijoje taip pat vyks atvirų durų dienos, ─ bus kviečiami mokiniai ir darželių ugdytiniai, bendruomenių nariai. Kai kurių seniūnijų seniūnai patys lankysis mokyklose, ves pamokas.

Visą savaitę nuo spalio 8 iki 12 dienos mokyklose lankysis ir pilietiškumo pamokas ves Savivaldybės tarybos nariai ir Administracijos vadovai.

Detali programa bus netrukus pasirodysiančiame skelbime.

Laukiame visų rajono gyventojų ir kviečiame susipažinti su savivalda, atsinešti idėjų, pasiūlymų, drąsiai išsakyti savo vertinimus, diskutuoti su savivaldybės vadovais ir Administracijos specialistais spalio 10-ąją bei aplankyti visas Jūsų laukiančias įstaigas!

Daiva Beliokaitė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.