Vietos savivaldos diena – šventė visai bendruomenei - Klaipedos-r.lt

2019 m. birželio 16 d., sekmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Vietos savivaldos diena – šventė visai bendruomenei

Spalio 10-ąją dieną minima Vietos savivaldos diena. Šia proga Klaipėdos rajono savivaldybe kvietė visus rajono gyventojus lankytis Savivaldybės įstaigose bei susitikti prie arbatos puodelio Savivaldybės aikštėje, kur gyventojų laukė Savivaldybės vadovai, Administracijos darbuotojai, kurie ne tik pasakojo apie savo darbus, dalijosi naujovėmis bei išklausė problemas, bet ir vaišino susirinkusiuosius pačių keptais pyragais, sausainiais, keksiukais. 

Klaipėdos rajono savivaldybėje durys gyventojams – visuomet atviros, tačiau ne visi drįsta užeiti į vidų, paklausti rūpimo klausimo, išsiaiškinti jiems svarbius dalykus. Todėl, minint Vietos savivaldos dieną, aikštėje prieš Savivaldybės pastatą buvo pastatyta palapinė, kurioje nuo 12 iki 15 val. Administracijos darbuotojais pristatė skyrių veiklą, kvietė dalyvauti loterijoje, atsakinėjo į gyventojų klausimus, pasakojo apie kasdienius darbus, ateities projektus. Kiekvienas apsilankęs šventėje buvo pavaišintas skanėstais, kuriuos kepė patys darbuotojai.

Sveikindami Vietos savivaldos dienos proga Savivaldybės vadovai ragino šią šventę švęsti visus, nes savivalda – ne tik Savivaldybėje dirbantys žmonės, bet kiekvienas gyventojas, kuris dirba, kuria, įsitraukia į bendruomenės gyvenimą, todėl ir šventė – visų, nes visi mes ir esame savivalda, visi galime ir turime kurti geresnę ateitį mūsų rajone.

Klaipėdos rajono savivaldybės įstaigos taip pat laukė gyventojų atviromis durimis. Į susitikimus kvietė rajono ugniagesių komandos, J. Lankučio viešoji biblioteka, Gargždų kultūros centras, Gargždų krašto muziejus, Visuomenės sveikatos biuras, Švietimo centras, Gargždų socialinių paslaugų centras, Nakvynės namai, Paramos šeimai centras, Pedagoginė psichologinė tarnyba, Priekulės socialinių paslaugų centras, visos rajono seniūnijos, Gargždų atvirame jaunimo centre vyko susitikimas su meru bei protų mūšis savivaldos tema, galingą ir naujausią techniką pristatė VšĮ „Gargždų švara“. Ypatingą programą parengė ir pristatė Viliaus Gaigalaičio globos namai: vyko muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ koncertas, buvo demonstruojamos skaidrės apie globos namų veiklą ir istoriją.

Visą šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai bei Tarybos nariai lankosi mokyklose, kuriose veda pilietiškumo pamokas, pristatydami vietos savivaldą.  

Vietos savivaldos diena Lietuvoje minima nuo 2007 metų.

Renginio akimirkos.

Akimirkos iš pilietiškumo pamokų mokyklose.

Ernesta Strakšytė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.