Vietos savivaldos savaitę – pažintinė kelionė darbuotojams - Klaipedos-r.lt

2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
Naujienos
Vietos savivaldos savaitę – pažintinė kelionė darbuotojams

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų profesinės sąjungos iniciatyva būrys Savivaldybės administracijos darbuotojų su profsąjungos pirmininke Agluonėnų seniūnijos seniūne Laima Tučiene ir Administracijos direktoriumi Sigitu Karbausku priešakyje  aplankė pastarųjų kelerių Savivaldybės ir rajono bendruomenių per sėkmingai įgyvendintus projektus rekonstruojamus ir statomus naujus pastatus, įrengtas patalpas, sutvarkytas ir tvarkomas viešąsias erdves. Pirmoji tokia kelionė vyko užpernai, − tuomet aplankytas viena rajono pusė, dabar – pradėjus  nuo Gargždų atviros jaunimo erdvės ir Gargždų socialinių paslaugų centro Nakvynės namų, apsilankyta Dauparų−Kvietinių, Sendvario, Kretingalės ir Dovilų seniūnijose.

Nuotraukoje: Kretingalės stadione

Nakvynės namų vadovė Danguolė Eringienė aprodė patalpas ir papasakojo, kaip čia gyvena savo namų neturintys žmonės. Ne taip ir blogai! Prieš porą metų gana daug kritikos strėlių atlaikęs projektas (per brangu, per gražu, per gera įranga) šiuo metu jau niekam nekelia abejonių – į tokią įstaigą patekęs žmogus turi jaustis ne kaip dar vienoje skylėje, o pasijusti, jog galima gyventi kitaip – švariau, tvarkingiau, jaukiau, − gal verta pradėti gyvenimą iš naujo ir pabandyti visa tai susikurti pačiam?

Dauparų sveikatingumo centrą pristatė bendruomenės pirmininkas Mindaugas Srėbalius. Čia įrengtas SPA ir masažo kabinetas jau žinomas toli už seniūnijos ribų – puiki įranga ir centro darbuotoja Laimutė kuria didelę pridėtinę vertę bendruomenei, kuri gauna pajamų ateities projektams. 

Nustebino „Smilgynų ir kaimynų“ bendruomenės  įgyvendintas projektas pagal LEADER programą, kurį pristatė pirmininkė Rasa Petrauskienė ir Antanas Žemgulys. Ši bendruomenė – viena bendruomeniškiausių rajone, − joje – per 60 aktyvių narių. Atnaujintame jaukiame vokiško stiliaus pastate vyksta įvairūs užsiėmimai (ypač bendruomenės nariai yra pamėgę lipdybą iš molio), šventės, šalia pastatytoje lauko estradoje – koncertai ir sportiniai užsiėmimai.  

Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre mus pasitiko ir pristatė jo veiklą direktorė Laima Anužytė-Kilnė. Ir kas galėtų pasakyti, kad Lietuvoje vaikų mažėja? Jau dabar per 80 ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinukų vos sutelpa į prieš keletą metų rekonstruotas patalpas, šalia dar statomas 75 vietų darželio pastatas.  

Po naujomis statybomis garsėjančių Slengių aplankėme Kretingalės  stadioną, atnaujintą kultūros centrą, kur mus pasitiko ir supažindino su jo veikla direktorė Daina Magdušauskaitė.  

Papietavę „Kukudroje“ aplankėme ne mažiau įspūdingą ir erdvų Girkalių kultūros namų pastatą, kurį aprodė ir su veikla supažindino jo vadovas Egidijus Skarbalius. Pravažiavome Kunkius ir pasukome į Pajūrio regioninio parko direkciją. Jo veiklą pristatė direktorius Darius Nicius. Tada, nustojus lietui, naujai įrengtu taku Karklėje nuėjome pasisveikinti su jūra. Ji mus pasitiko didelėmis bangomis, bet gana šiltu ir gaiviu rudeniniu vėju. Grįždami grožėjomės Dovilų bendruomenės įrengta vieša erdve, matėme pradėtus Dovilų etninės   kultūros  centro renovacijos darbus, savivaldybės lėšomis finansuotu įrengtu  dviračiu taku.

Esame dėkingi Administracijos direktoriui už sudarytą galimybę aplankyti Klaipėdos rajone įgyvendintus bendruomenių ir Savivaldybės finansuojamus projektus. Jo išsamūs komentarai ir taiklūs apibūdinimai padėjo visiems patikėti, kad Klaipėdos rajone iš tiesų atsiveria platūs horizontai įgyvendinti savo svajones.

Kelionę finansavo Klaipėdos rajono savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga.

Daugiau nuoytraukų čia.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.