TARYBOS NARIAI - Klaipedos-r.lt

2019 m. sausio 22 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės
TARYBOS NARIAI

1. Andrius Adomaitis

Lietuvos socialdemokratų partija

Tel. 8 698 85 488

El. p.  andrius.adomaitis@gmail.com 

andrius.adomaitis@klaipedos-r.lt                        

2. Biruta Alšauskienė

Partija ,,Tvarka ir teisingumas"

Tel. 8 647 03 648

El. p. biruteals@gmail.com

3. Audronė Balnionienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 698 37 600

El. p. bangputys@bangputys.lt

audrone.balnioniene@klaipedos-r.lt

4. Rūta Cirtautaitė

Nuo 2018 m. gegužės 14 d. nepartinė Tarybos narė

Tel. 8 613 74099

El. p. ruta.cirtautaite@klaipedos-r.lt

5. Vaclovas Dačkauskas

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Tel. 8 620 98 738

El. p. meras@klaipedos-r.lt

vaclovas.dackauskas@klaipedos-r.lt

6. Jonas Dromantas

Lietuvos socialdemokratų partija

Tel. 8 698 31 385

El. p. jonasdrom@gmail.com

jonas.dromantas@klaipedos-r.lt

7. Nerijus Galvanauskas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 600 07 084

El. p.  nerijus.galvanauskas@gmail.com

8. Voldimara Jasmontaitė

Lietuvos socialdemokratų partija

Tel. 8 611 50 120

El. p. v.jasmontaite@gmail.com  

voldimara.jasmontaite@klaipedos-r.lt

9. Regina Kernagienė                                                                                                                                    

 

Partija „Tvarka ir teisingumas“

Tel. 8 600 23 868 

El. p. r.kernagiene@gmail.com                                                                                                                                                    

10. Albinas Klizas

Lietuvos socialdemokratų partija

Tel. 8 615 67 533

El. p. klizasalbinas@gmail.com

 albinas.klizas@klaipedos-r.lt

11. Viktoras Kura

Partija „Tvarka ir teisingumas“

Tel. 8 698 30 711

El. p. kultvikto@gmail.com

viktoras.kura@klaipedos-r.lt

12. Algirdas Liaudanskis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 686 53 245

El. p. algirdas@trevena.lt

13. Vaclovas Macijauskas

 

Nepartinis Tarybos narys

Tel. 8 698 26 379

El. p. vaclovas@idmava.lt

vaclovas.macijauskas@klaipedos-r.lt                                              

14. Aušra Gudauskienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 640 11 841

El. p. aunorvil@yahoo.com

15. Rasa Petrauskienė

Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai

Tel. 8 652 76 248

El. p. rasa.petrauskiene@gmail.com                                                                 

rasa.petrauskiene@klaipedos-r.lt

16. Martynas Pocius

Partija „Tvarka ir teisingumas“

Tel. 8 699 65 537

El. p. martynas.pocius@klaipedos-r.lt

17. Egidijus Preibys

Lietuvos socialdemokratų partija

Tel. 8 686 77 259

El. p. egidijus.preibys@klenergija.lt

egidijus.preibys@klaipedos-r.lt

18. Violeta Riaukienė

Partija „Tvarka ir teisingumas“

Tel. 8 652 00 776

El. p. vltriaukiene63@gmail.com

violeta.riaukiene@klaipedos-r.lt

19. Raimondas Simonavičius

 

Žemaičių partija

Tel. 8 615 39 002

El. p. raimondas.simonavicius@gmail.com

20. Egidijus Skarbalius                                                         

Žemaičių partija

Tel.: 8 612 15 055, 8 616 83 400

El. p. e.skarbalius@gmail.com  

21. Andžela Šakinienė

Darbo partija

Tel. 8 699 98 966

El. p. andzelika@sakiniene.eu

22. Dainius Šatkus

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 698 10 616

El. p. dainius.satkus@gmail.com

23. Dalija Šeporaitienė

Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai

Tel. 8 652 99098 

El. p. d.seporaitiene@gmail.com

24. Alfredas Šiaulys

Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai

Tel. 8 698 78 341

El.p. ARsiaulys@gmail.com

alfredas.siaulys@klaipedos-r.lt

25. Česlovas Tarvydas

Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai

Tel. 8 618 44 104

El. p. ceslovast99@gmail.com

ceslovas.tarvydas@klaipedos-r.lt

26. Andrius Vainius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Tel. 8 61038913

El.andrius.vainius@gmail.com  

27. Aivaras Vasylius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tel. 8 650 17 617

El. p. aivaras@velma.lt

aivaras.vasylius@klaipedos-r.lt

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-21 10:27:51
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.