Egzaminai, konkursai, olimpiados - Klaipedos-r.lt

Egzaminai, konkursai, olimpiados

Rajono mokinių 2018–2019 m. m. olimpiados, konkursai

7–8 klasių mokinių anglų kalbos edukacinio žaidimo - viktorinos ,,Protų kovos" rezultatai (2019 05-16):

I vieta – Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Agluonėnų pagrindinės mokyklos  komanda.

5–6 klasių mokinių komandų anglų kalbos interaktyvaus žaidimo ,,SMART" rezultatai (2019-04-30):

I vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda.

7–8 klasių mokinių komandų IT konkurso ,,Baitukas-2019" rezultatai (2019-04-16):

I vieta – Dovilų pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda.

5–8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiados rezultatai (2019-03-15):

5 klasės

I vieta – Kostas Bužinskis, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Ąžuolas Kaunietis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Arvydas Tiškus, Ketvergių pagrindinė mokykla.

6 klasės

I vieta – Guoda Macijauskaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Simonas Bočkus, Gargždų ,,Minijos"  progimnazija;
III vieta – Gustavas Nerijus Mažutis, Ketvergių pagrindinė mokykla.

7 klasė

I vieta – Gvidas Stasius, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Laurynas Norkus, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabija Meškytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

8 klasė

I vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų ,,Minjos" progimnazija;
II vieta – Deimantė Vaičiulytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Lukas Azbukauskas, Lapių pagrindinė mokykla.

3–4 klasių mokinių edukacinio žaidimo ,,Smart and Qiuck" rezultatai (20196-03-01):

I vieta – Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda ,,Best friends";
II vieta – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda ,,The Smart Squad";
III vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda ,,Sunny Days".

7–10, I–IV klasių mokinių technologijų olimpiados rezultatai (2019-02-13):

7–8 klasė:

I vieta – Eglė Puplesytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta –Greta Saulevyčiūtė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Beatričė Vilimaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija.

9–10 (I–II) klasė:

I vieta – Grasilė Normantaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta –Laura Bundulaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Eimantas Vaitkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla.

IV klasė:

I vieta – Jovydas Vaniušinas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Dovilė Jovaišaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Saulė Rimkevičiūtė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

9–10, I–IV klasių  mokinių chemijos (2019-01-11), biologijos (2019-01-18), fizikos (2019-02-01) ir matematikos (2019-02-16) olimpiadų rezultatai čia   

III klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai (2019-01-08):

I vieta – Gabrielė Čiunkaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Adomas Beliokas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Solveiga Danielkutė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija. 

III–IV klasės informatikos olimpiados rezultatai (2018-12-11):

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Dominykas Plesevičius, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta –Vytautas Valaitis, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Lukas Rimkus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

Kompiuterinių piešinių ir kompiuterinių plakatų „Sveikas, medi!“ rezultatai (2018-12-13):

1–4 klasė:

I vieta –  Kevinas  Mikužis, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
II vieta – Daniela Zaveckaitė, Titas Masiulis, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
III vieta Algminas Mikužis, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;  Karolina Janušauskaitė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

5–6 klasė:

I vieta – Beatričė Lažinskaitė, Liepa Macuraitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
II vieta – Karina Kubiliūtė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Vanesa Mažutytė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta Deivilė Kuprytė, Endriejavo pagrindinė mokykla; Erlandas Mantvydas, Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras.

7–8 klasė:

I vieta – Emilis Zasimauskas 7 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija;
II vieta – Gabija Jakštaitė 8 kl., Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Ignas Kasparaitis 7 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija.

9 (I)–IV klasė:

I vieta – Saulena  Šiaulytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Minija Skarbaliūtė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta Greta Bartkevičiūtė, Viktorija Uosytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.   

7–8 ir 9 (I)–10 (II) klasių mokinių anglų kalbos viešojo kalbėjimo rezultatai (2018-12-04):

7–8 klasė:

I vieta – Augustina Lapinskaitė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Darija Salytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Luka Valantinaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.   

9 (I)–10 (II) klasė:  

I vieta – Gabriėlė Borisiuk, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Ieva Balčiūnaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Vitalija  Judeikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.   

5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2018-10-25):

5 klasė

I vieta – Kernius Balčiūnas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta –  Goda Balčytytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Danielius Freginas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta –  Mantvydas Kundrotas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

6 klasė

I vieta – Benediktas Matuzas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta –  Paulius Jakelaitis, Dovilų pagrindinė mokykla;
III vieta –  Laurita Moliakovaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

7 klasė

I vieta – Laurynas Norkus, Vėžaičių  pagrindinė mokykla;
II vieta –  Gabija Meškytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; 
III vieta –  Deimantė Birškytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

8 klasė

I vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Mantas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Monika Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

2019 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo bazine mokykla Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018-09-24 įsakymu Nr. AV-2063 paskirta Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Valstybinių brandos ergzaminų ir Pagindinio ugdymo pasiekimų  patikrinimo rezultatai 2018 m., švietimo veiklos kryptys 2018–2019 m. m. čia

2018 m. 2, 4, 6, 8 klasių Nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimo Klaipėdos rajono ataskaita, kurioje pateikiami apibendrinti rajono mokinių ir mokyklų  matematikos, skaitymo, rašymo, gamtos ir socialinių mokslų žinių patikrinimo rezultatai, mokyklų indėlio į mokinius pridėtinė vertė atsižvelgiant į mokyklos socialinį ir ekonominį kontekstą pateikiama voratinklinėse, stačiakampėse ir stulpelinėse diagramose. Taip pat ataskaitoje yra  informacija išaiškinanti,  ką reiškia įvairios diagramos ir kaip jas skaityti čia

Nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimo lyginamoji statistinė analizė 2018 m. čia

 Rajono mokinių 2017–2018 m. m. olimpiados, konkursai

Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos mokiniai Vismantė Gindulytė, Gintautė Rusteikaitė, Akvilė Žiliūtė, Martynas Martišauskas, Tomas Dzedulionis, Eimantas Jančauskas, Kristupas Polekauskas (mokytoja Rasa Rusteikienė) 9–12 klasių mokinių respublikiniame literatūrinės kompozicijos konkurse užėmė II vietą (2018-04-27–28).

Gargždų muzikos mokyklos mokinys Arnas Simonaitis (mokytoja Laima Jusčienė) respublikiniame 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse užėmė I vietą (2018-04-27–28).

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos I kl. mokinys Antanas Butkus (mokytojas Romanas Rimkevičius) fizikos respublikinėje olimpiadoje užėmė III vietą (2018-04-5–7).

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 10 kl. mokinys Aivaras Kniukšta (mokytojas Vytautas Brazauskas) technologijų respublikinėje olimpiadoje užėmė III vietą (2018-04-20–21).

Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos II klasės mokinė Gabrielė Čiunkaitė (mokytoja Giedra Aliulienė) respublikiniame 9–10 (I–II) klasių mokinių anglų kalbos konkurse užėmė I vietą (2018-04-13–14).

Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos II klasės mokinys Eidenis Kasperavičius (mokytoja Daiva Toliušienė) respublikinėje 9–12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje apdovanotas Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomu. 

Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos III klasės mokinys Vytautas Valaitis (mokytoja Violeta Jurjonienė) respublikinėje 11 (III) klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė V vietą (2018-02-24).

7–8 klasių mokinių anglų kalbos edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Protų kovos" rezultatai (2018-05-10):

I vieta – Skuodo ,,Bartuvos" progimnazijos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda;
III vieta – Gargždų ,,kranto" pagrindinės mokyklos komanda.

5–10 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurso rezultatai (2018-04-27):

5 klasė

I vieta – Roberta Taučiūtė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Emilija Stankutė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Gintarė Genčiūtė, Endriejavo pagrindinė mokykla; Milda Stalmokaitė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Elinga Dotaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Deimantė Stripeikaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Sabrina Antonova, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
III vieta – Linas Šimkus, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Laurita Moliakovaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Airida Abromaitytė, Vesta Gumuliauskaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

6 klasė

I vieta – Klaudija Janevičė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Vanesa Štėraitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Viltė Endrulytė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta – Julius Kinderis, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Akvilė Žukauskaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Emilija Jonauskaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Gabrielė Kerpytė, Endriejavo pagrindinė mokykla.

7 klasė

I vieta – Rūta Poškaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

8 klasė

II vieta – Jazmina Preibytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Kamilė Čėsnaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Agnė Ruškytė, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
III vieta – Rokas Guntis, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Sintija Bambalaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Austėja Žvirblytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

9 klasė

II vieta – Marija Stalmokaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

10 klasė

II vieta – Greta Kvietkutė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ rezultatai (2018-04-19):

Ikimokyklinio amžiaus grupė

I vieta – Liepa Stirbytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Eglė Pociūtė, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras;
III vieta – Indrė Žurumskaitė, Kretingalės vaikų lopšelis-darželis.

Priešmokyklinio amžiaus grupė

I vieta – Edgaras Narbutas, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras;
II vieta – Nojus Merliūnas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Smiltė Žvirblytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

1–4 klasės

I vieta – Saulė Ragovenko-Bilertaitė, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras;
II vieta – Ugnius Kučinskas, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
III vieta – Augustas Mažonas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

7–8 klasių mokinių informacinių technologijų konkurso ,,Baitukas-2018" rezultatai (2018-04-12):

I vieta – Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda (Agnė Petkevičiūtė, Indrė Petkevičiūtė, Deimantė Vaičiulytė); 
II vieta –  Dituvos pagrindinės mokyklos komanda (Lukas Mockus, Stasys Stonkus, Livija Sabeckytė);
III vieta –  Agluonėnų pagrindinės mokyklos komanda (Andželika Keraitytė, Justina Mulskytė, šarūnas Mulskis). 

5–8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-03-30):

5 klasė

I vieta – Simonas Bočkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; 
II vieta –  Benediktas Motuzas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; 
III vieta –  Jolita Mačiulskytė, Lapių pagrindinė mokykla; Vakaris Rudys, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla. 

6 klasė

I vieta – Gabrielius Gaidys, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta –  Marta Knabikaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta –  Arnas Vasiliauskas, Dituvos pagrindinė mokykla; Laurynas Norkus, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

7 klasė

I vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; 
II vieta –  Justė Dovainytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; 
III vieta –  Gustė Alsytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija. 

8 klasė

I vieta – Gabrielė Petruokaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; 
II vieta –  Aušra Kralikaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; 
III vieta –  Urtė Mitrofanaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija. 

5–12 klasių mokinių lietuvių kalbos dailyraščio konkurso rezultatai (2018-03-22):

5–6 klasės

I vieta – Mantė Jušaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Akvilė Giaštautaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Marija Mikalauskytė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

7–8 klasės

I vieta – Emilija Dirgėlaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
II vieta – Eva Vismantaitė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Džesmina Kiaraitė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla.

9–10 (I–II) klasės

I vieta – Julija Bendikaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Grasilė Normanaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
III vieta – Elizabeta Rubavičiūtė, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla.

III–IV klasės

I vieta – Irmantas Šaltupis, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Greta Jenciūtė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Irūna Martinkutė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

9–12 klasių mokinių geografijos olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-03-07):

I vieta – Kristijonas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Vaiva Venckauskaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

 6–12 klasių mokinių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai (2018-02-28/2018-03-01):

6 klasė

I vieta – Vincentas Žiedas, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta – Benediktas Pakalniškis, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Julius Kinderis, Gargždų „Minijos“ progimnazija.

7 klasė

I vieta – Monika Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Rokas Griauslys, Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras; Simas Žilius, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

8 klasė

I vieta – Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Aušrinė Anužytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Žygimantas Jucys, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Aušra Kralikaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Estera Rubavičiūtė, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla; Povilas Kvekšas, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Kamilė Čėsnaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija.

9 (I) klasė

I vieta – Emilis Jonušauskas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Roberta Šikšniūtė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Auksė Abromaitė, Lapių pagrindinė mokykla.

10 (II) klasė

I vieta – Lukas Rimkus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Justinas Pabrėža, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

III klasė

I vieta – Saulė Grigonytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Martynas Merliūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

IV klasė

I vieta – Dominykas Špelveris, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Vaiva Venckauskaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Karolis Žalimas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

III–IV klasių mokinių istorijos olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-02-27):

I vieta – Lukas Rimkus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Žanas Zabieliua, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Iveta Poškaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Dominykas Greivys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija, IV kl.

8–IV klasių mokinių dailės olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-03-02):

I vieta – Jūratė Dijokaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Gintarė Lamsodytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija, I kl;
III vieta – Kamilija Būdvytytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Viktorija Salytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;

Pradinių (1–4) klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ rajono etapo rezultatai (2018-04-20):

I vieta – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Gargždų „Minijos“ progimnazijos komanda;
III vieta – Kretingalės pagrindinės mokyklos komanda.

9–12 (I-IV) klasių mokinių technologijų olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-02-26):

9–10 (I–II) klasės

I vieta –  Aivaras Kniukšta, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; 
II vieta –  Kornelija Jakštaitė, Dituvos pagrindinė mokykla; 
III vieta –  Anastasija Abramavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija. 

III–IV klasės

I vieta – Glorija Krugelytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; 
II vieta –  Saulė Rimkevičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; 
III vieta – Reda Kloviškytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija. 

9–12 (I–IV) klasių mokinių biologijos  (2018-01-12), chemijos  (2018-01-19), fizikos (2018-02-02) ir matematikos (2018-02-09) II etapo rezultatai  čia

Pradinių klasių mokinių edukacinio žaidimo ,,Smart and Quick" rezultatai (2018-01-26):

I vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda; 
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda; 
III vieta – Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda. 

5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso rezultatai (2018-01-26):

I vieta – Arnas Simonaitis, Gargždų muzikos mokykla;
II vieta – Nedas Remenis, Vėžaičių pagrindinė mokykla; Beatričė Gadeikytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Valdas Kontrimas, Dovilų pagrindinė mokykla;
III vieta – Gita Aleksėjūtė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Lineta Gataveckaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;Deividas Jodeika, Kretingalės pagrindinė mokykla.

9–12 (I–IV) klasių meninio skaitymo konkurso rezultatai (2018-01-26):

I vieta – Neringa Lankutytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;|
II vieta – Svajūnas Bružas, Lapių pagrindinė mokykla;
III vieta – Julija Bendikaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

6–10 klasių mokinių rusų kalbos rusų kalbos dailiojo rašymo konkurso laimėtojai (2018-01-25):

Rusnė Budginaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
Urtė Petrauskaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; 
Egita Rimkutė, Ketvergių pagrindinė mokykla; 
Elizabeta Rūbavičiūtė, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla; 
Airida Matulevičiūtė, Ketvergių pagrindinė mokykla.   

III–IV gimnazijos klasių lietuvių kalbos ir litertūros olimpiados rezultatai (2018-01-25):

I vieta – Julija Anužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta –  Kristijonas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

9–10 (I–II) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai (2018-01-25):

I vieta – Eidenis Kasparavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta –  Julija Bendikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vitalija Judeikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

9–10 (I–II) klasių mokinių anglų kalbos konkurso rezultatai (2018-01-23):

I vieta – Gabrielė Čiunkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta –  Tadas Pauga, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Adomas Beliokas, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos oilimpiados rezultatai (2018-01-10):

I vieta – Vytautas Valaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta –  Rokas Gotautas, Gargždų  ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ignas Kaltauskas,Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija. 

Informacinių technologijų konkurso „Sveikas, medi!“ rezultatai (2017-12-15):

1–4 klasės

I vieta – Jonas Simanauskas 3 kl., Gargždų „Kranto” pagrindinė mokykla;
II vieta –Emilija Pakamorytė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
III vieta – Fausta Čiapaitė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. 

5–6 klasės

I vieta – Viltė Norvaišaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Deira Gruzdytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Deivilė Kuprytė, Endriejavo pagrindinė mokykla;  Meda Mikalauskytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija.

7–8 klasės

I vieta – Šarūnas Mulskis, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Gailutė Benetytė, Dituvos pagrindinė mokykla; Stasys Stonkus, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Andželika Keraitytė, Agluonėnų pagrindinė mokykla; Austėja Žvirblytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

9–12 klasės

I vieta – Laura Ruškytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Anelė Dromantaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III  vieta – Ugnė Povilaitytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Jurgita Šlepetytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Rajono informatikos olimpiados rezultatai (2017-12-08):

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Danielius Mileris, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Lukas Jankauskas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2017-10-24):

 5 klasė
I vieta – Benediktas Motuzas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta –  Milėja Bičkaitytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Laurita Moliakovaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

 6 klasė 
I vieta – Klaudija Janevičė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta –  Gabija Meškytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Vanesa Štėraitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

 7 klasė
I vieta – Mantas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta –  Liepa Kremerytė, Dovilų pagrindinė mokykla;
III vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

 8 klasė
I vieta – Aušrinė Minelgaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta –  Simas Girtas, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

2017 m. 2, 4, 6, 8 klasių Nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimo Klaipėdos rajono ataskaita, kurioje pateikiami apibendrinti rajono mokinių ir mokyklų  matematikos, skaitymo, rašymo, gamtos ir socialinių mokslų žinių patikrinimo rezultatai, mokyklų indėlio į mokinius pridėtinė vertė voratinklinėse, stačiakampėse ir stulpelinėse diagramose atsižvelgiant į mokyklos socialinį ir ekonominį kontekstą. Taip pat ataskaitoje pateikiama informacija, ką reiškia įvairios diagramos ir kaip jas skaityti čia 

2017 m. Valstybinių brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatų lyginamoji statistika čia

Kai kurie 2017 m. 2, 4, 6, 8 klasių Mokinių nacionalinio pasiekimų patikrinimo rezultatai čia

Rajono mokinių 2016–2017 m. m. olimpiados, konkursai 

5–8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiados rezultatai (2017-05-03):

5 klasė

I vieta – Emilija Jonauskaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta –  Gabrielius Gaidys, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Arnas Vasiliauskas, Dituvos pagrindinė mokykla.

6 klasė

I vieta – Deimantė Motiejūnaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta –  Gabija Lūžaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Monika Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

7 klasė

I vieta – Aušra Kralikaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta –  Akvilė Ataitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Gabrielė Petruokaitė, Gargždų ,,Minijos' progimnazija.

8 klasė

I vieta – Ema Paulauskaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta –  Nojus Šliuoža, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Aivaras Armalis, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

7–8 klasių mokinių anglų kalbos edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Protų kovos" rezultatai (2017-04-20):

I vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Dituvos pagrindinės mokyklos komanda; Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda;
III vieta – Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda.

Technologijų olimpiados rezultatai (2017-02-24):

8–10 (I-II) klasės

I vieta – Emilija Vaivadaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Saulė Rimkevičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Viktorija Salytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Gabija Vaivadaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

III–IV klasės

I vieta – Viktorija Niermanaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Šalies 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje (2017-02-25) Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos mokinys Erikas Sokolovas užėmė V vietą (mokytoja Giedra Aliulienė).

Bendrojo ugdymo mokyklų 5–6 klasių mokinių anglų kalbos edukacinio konkurso ,,Reading is fun–grammar is easy" rezultatai (2017-02-24):

I vieta – Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta - Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda;
III vieta - Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos komanda.

Matematikos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2017-02-20):

9 (I) klasė

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Aušrinė Tverskytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Lukas Rimkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

10 (II) klasė

I vieta – Rokas Liutvinas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Matas Vilimas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ieva Lomsargytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

III gimnazijos klasė

I vieta – Lukas Jankauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ričardas Puidokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ieva Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija.

IV gimnazijos klasė

I vieta – Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Ieva Pakamorytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Laura Bagdonaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Fizikos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2017-02-03):

9 (I) klasė

I vieta – Julija Bendikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

10 (II) klasė

I vieta – Antanas Žvinklys, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Vytautas Valaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Justas Liebus, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

III gimnazijos klasė

I vieta – Erikas Sokolovas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ričardas Puidokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta –Kristijonas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

IV gimnazijos klasė

I vieta – Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Ieva Pakamorytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Chemijos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2017-01-20):

9 (I) klasė

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Julija Bendikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Lukas Rimkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

10 (II) klasė

I vieta – Antanas Žvinklys, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Ieva Lomsargytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

III gimnazijos klasė

I vieta – Erikas Sokolovas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Lukas Jankauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Dominykas Špelveris, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

IV gimnazijos klasė

I vieta – Aurimas Dumbrė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Liutkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

Biologijos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2017-01-13):

9 (I) klasė 

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Justinas Pabrėža, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Feliksas Uktveris, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

10 (II) klasė

I vieta – Ieva Lomsargytė,  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Toma Stroputė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Patrikas Paškauskas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

III gimnazijos klasė

I vieta – Rugilė Petruokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Kristijonas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Nojus Mukauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

IV gimnazijos klasė

I vieta – Tadas Liutkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Greta Stanaitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Anglų kalbos III gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2017-01-11):

I vieta – Erikas Sokolovas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija ;
II vieta – Tadas Živajevas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Kristijonas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurso rezultatai (2016-11-29):

7–8 klasė
I vieta – Laura Ubartaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija ;
II vieta – Gabija Remenytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Modestas Vilčinskas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

9–10 (I–II) klasė
I vieta – Džiugas Sutkevičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Lukas Gužauskis, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Rugilė Remeikaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2016-11-11):

I vieta –  Venesa Štėraitė, Simas Girtas, Gargždų  „Minijos“ progimnazija; Mantas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla; Austėja Žvirblytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras; Eglė Pakštytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Dominga Pleikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimanazija.
II vieta –  Vilius Juknys, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Deimantė Motiejūnaitė, Aušrinė Minelgaitė, Gertrūda Žemgulytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Tomas Skirbuta, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.
III vieta – Mantas Genčius, Guoda Jankauskaitė, Endriejavo pagrindinė mokykla; Monika Šaulytė, Vitalija Judeikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla; Nojus Šliuoža, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Greta Timinskaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.


KLAIPĖDOS RAJONO 2016 metų 2, 4, 6 IR 8 KLASĖS MOKINIŲ MOKYMOSI PASIEKIMŲ VERTINIMO PANAUDOJANT DIAGNOSTINIUS IR STANDARTIZUOTUS VERTINIMO ĮRANKIUS Ataskaita

 Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų  2016 m. laidos abiturientų Valstybinių brandos egzaminų ir dešimtokų Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatų analizė (pranešimas 2016-08-29 mokyklų vadovų pasitarime) čia. Papildomą informaciją apie atskirų  mokyklų  rezultatus rasite adresu: www.nec.lt

Rajono mokinių 2015–2016 m. m. olimpiados ir konkursai

7–8 klasių mokinių anglų kalbos protų mūšio ,,Mano namai – mano tvirtovė" rezultatai (2016-05-11) foto:


I
 vieta – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Dituvos pagrindinės mokyklos komanda.

5–6 klasių mokinių anglų kalbos protų mūšio ,,Aš ir mano pasaulis" rezultatai (2016-04-08):

I vieta – Gargždų  „Minijos“ progimnazijos komanda;
II vieta – Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda.

7–8 klasių mokinių informacinių technologijų konkurso ,,Baitukas-2016" rezultatai (2016-04-04):

I vieta – Eidenis Kasperavičius, Gytis Kalvis, Džiugas Sutkevičius, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Haroldas Žalūda, Šarūnas Eidukis, Lukas Gedvilas, Lapių pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Oskaras Kažukauskas, Erikas Mockus, Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda.

Šalies meninio skaitymo konkurse III laipsnio diplomais apdovanoti Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazijos mokiniai:
Džiugas Girijotas;
Ani Albertyan, Povilas Kelbauskis, Emilija Valkauskaitė už kompoziciją ,,Pasvirę į kraujo pusę".

Šalies 11 (III ) klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos mokinys Rokas Gudavičius laimėjo specialų prizą už efektyvų argumentavimą kalbėjimo užduotyje (2016-02-20).

Geografijos olimpiados „Mano Gaublys“ rezultatai (2016-03-18):

6 klasė
I vieta – Monika Narkutė, Ketvergių pagrindinė mokykla; Austėja Žvirblytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
II vieta – Inga Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; 
III vieta – Aušrinė Anužytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija. 

7 klasė 
I vieta – Erika Ramonaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Austėja Kausteklytė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta – Gintarė Jauraitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; 
III vieta – Guoda Jankauskaitė, Endriejavo pagrindinė mokykla; Kristijonas Keraminas, Ketvergių pagrindinė mokykla.

8 klasė 
I vieta – Justas Stonkus, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta – Feliksas Uktveris, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Augustė Lotužaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Herkus Eringis, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Julija Bendikaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija. 

9 (I) klasė
I vieta – Saulė Grigonytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Ieva Lomsargytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Dainius Jančauskas, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

10 (II) klasė
I vieta – Dominykas Špelveris, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Erikas Sokolovas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; 
III vieta – Nojus Mukauskas, 
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

11 (III) klasė
I vieta – Dainius Čeliauskas, Bronius Rupainis, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Erika Gedmintaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; 
III vieta – Viktorija Šaulytė, 
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

12 (IV) klasė
I vieta – Julius Česnavičius, Veiviržėnų Jurgios Šaulio gimnazija;
II vieta – Ignas Alminauskas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; 
III vieta – Akvilį Montrimaitė, 
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

9–10 (I–II) klasių mokinių anglų kalbos žaidimo-viktorinos „Ką aš žinau apie Didžiąją Britaniją?“ rezultatai (2016-03-18):

I vieta – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda;
III vieta –  Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda.

Lietuvių kalbos diktanto konkurso rezultatai (2016-03-16):

5 klasė
I vieta – Deimantė Motėjūnaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Aistė Jurkutė, Dovilų pagrindinė mokykla;
II vieta – Rūta Poškaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Neringa Skuodaitė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Auksė Paulikaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Gabija Lukauskaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

6 klasė
I vieta – Austėja Žvirblytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
II vieta – Gerda Dorotėja Žiedaitė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Inga Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; 
III vieta – Mindaugas Puplesis, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Gabrielė Petruokaitė, Gargždų „Minijos" progimnazija. 

7 klasė
II vieta – Marija Stalmokaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Samanta Stankutė, Gargždų „Minijos“ progimnazija; Orinta Lengvinaitė, Endriejavo pagrindinė mokykla. 

8 klasė
I vieta – Eidenis Kasparavičius, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla;
II vieta – Augustė Lotužytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Julija Bendikaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija.  

9 (I) klasė
I vieta – Gabrielė Steputytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Iveta Poškaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Vytautas Valaitis, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.  

10 (II) klasė
I vieta – Evelina Rimkutė, Aistė Kirilovaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Laurynas Stalmokas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Dailyraščio konkurso ,,Rašyk dailiai" rezultatai (2016-03-10):

5–6 klasės
I vieta – Deimantė Čiuželytė, Lapių pagrindinė mokykla;
II vieta – Gerda Lukošiūtė, Gargždų „Minijos“ progimnazija;
III vieta – Liucija Plesevičiūtė, Vėžaičių pagrindinė mokykla. 

7–8 klasės
I vieta – Airida Matulevičiūtė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Greta Mažeikaitė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Greta Laurinavičiūtė, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; Andžėja Gedmintaitė, Gargždų „Minijos“ progimnazija

9–10 (I–II) klasės
I vieta – Emilija Jovaišaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Emilija Vaivadaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Greta Jenciūtė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija. 

III–IV klasių
I vieta – Jūratė Kasparavičiūtė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Kornelija Mažionytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Dovilė Lomunovaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija. 

Geografijos olimpiados rezultatai (2016-03-02):

9–12 (I–IV) klasės
I vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Gražina Žiliūtė, Ignas Alminauskas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija. 

Dailės olimpiados rezultatai (2016-03-02):

8–10 ( I–II) klasės
I vieta – Alėja Marija Daugėlaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Egidija Surblytė, Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Julija Anužytė, Gargždų „Vaivorykštės “ gimnazija.

Istorijos olimpiados rezultatai (2016-02-11):

9–12 (I–IV) klasės
I vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Eglė Morenaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Matematikos olimpiados rezultatai (2016-02-10):   

9–12 (I–IV) klasės
I vieta – Ieva Lomsargytė (I kl.), Tadas Žutautas (IV kl.), 
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Lukas Jankauskas (II kl.), Ieva Pakamorytė (III kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Dominykas Dumbrė (I kl.), Nojus Mukauskas (II kl.), Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija; Vaida Bočkutė (III kl.), Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Antanas Žvinklys (9 kl.), Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla, Vaida Bočkutė (III kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

Fizikos olimpiados rezultatai (2016-02-05):

9–12 (I–IV) klasės
I vieta – Dominykas Dumbrė (I kl.), Erikas Sokolovas (II kl.), Ieva Pakamorytė (III kl.), Povilas Kelbauskis (IV kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Tadas Žutautas (IV kl.), Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Petras Stalmokas (10 kl.), Lapių pagrindinė mokykla; Matas Liutikas (III kl.), Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Ričardas Puidokas (II kl.), Ernestas Raudonis (III kl.), Justė Nevar (IV kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

Meninio skaitymo konkurso rezultatai (2016-01-28):

5–8 klasės
I vieta – Kamilė Mažonaitė, Gargždų muzikos mokykla;
II vieta – Danielius Krušinskis, Dovilų pagrindinė mokykla;
III vieta – Aušrinė Anužytė, Austėja Gindulytė, Gargždų „Minijos“ progimnazija.

9–12 (I–IV) klasės
I vieta – Džiugas Girijotas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Gintautė Rusteikaitė, Tomas Dzedulionis, Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Mantas Šoblinskas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

I vieta – Ani Albertyan, Povilas Kelbauskis, Emilija Valkauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija (kompozicija ,,Pasvirę į kraujo pusę").

9–12 (I–IV) klasių chemijos olimpiados rezultatai (2016-01-22):

I vieta – Dominykas Dumbrė (I kl.), Lukas Jankauskas (II kl.), Tadas Žutautas (IV kl.),Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Antanas Žvinklys (9 kl.), Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Ugnė Benetytė (9 kl.), Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Erikas Sokolovas (II kl.), Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Ieva Lomsargytė (I kl.), Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Aurimas Dumbrė (III kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija. 

9–12 (I–IV) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai (2016-01-21): 

I–II  klasė
I vieta – Julija Anužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Vytautė Strumylaitė, Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Robertas Šlioževičius, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

III–IV klasė
I vieta – Viktorija Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Eglė Galinaitytė, Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazija;
III vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

9–12 (I–IV) klasių mokinių biologijos olimpiada (2016-01-15):

I (9) klasė
I vieta – Dominykas Dumbrė, Saulė Grigonytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ieva Lomsargytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
III vieta – Toma Stroputė,  Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

II (10) klasė
I vieta – Dominykas Špelveris, Rugilė Petruokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Nojus Mukauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Julija Anužytė, Lukas Jankauskas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Irmantas Šaltupis, Endriejavo pagrindinė mokykla.

III klasė
I vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Greta Stanaitytė, Tadas Liutkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vigilija Strumylaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

IV klasė
I vieta – Andrius Šliaužys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija; Karolina Preibytė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Urtė Jurjonaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Erika Jauraitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Tomas Mikalauskas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Irma Saudargaitė, Ignas Alminauskas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai (2016-01-13):

I vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Dainius Čeliauskas, Eglė Galinaitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Greta Stanaitytė, Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Informatikos olimpiados rezultatai (2015-12-15):

I vieta – Dominykas Rakūnas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Andrius Girdžius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Linas Gudjonis,  Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

7–8 ir 9–10 (I–II) klasių mokinių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas (2015-12-01):
I vieta – Kamilė Mažonaitė (8 kl.), Gargždų „Kranto “ pagrindinė mokykla; Tadas Abartis (II kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija;
II vieta – Laura Ubartaitė (7 kl.), Gargždų „Minijos" progimnazija; Matas Vilimas (I kl.), Gargždų  „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Gintarė Jauraitė (7 kl.), Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Romanas Olberkis (II kl.), Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija. 

Pradinių klasių mokinių anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „Kieti riešutėliai“ ("Hard Nuts") 
(2015-11-27)  fotonuotrauka:
I vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Vėžaičių pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta –  Agluonėnų pagrindinės mokyklos komanda.

Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 4 ir 8 klasių mokinių 2015 m. standartizuotų testų ataskaita čia

2015 m. Valstybinių brandos egzaminų rezultatų lyginamoji analizė naudojant standartizuotus taškus čia

2015 m. Valstybinių brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo  rezultatai čia 

2015 m. 4 ir 8 klasių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių standartizuotų testų rezultatai čia

Rajono mokinių 2014–2015 m. m. olimpiados ir konkursai

Lietuvių kalbos diktanto 5–10 klasių mokinių konkurso rezultatai;
5 klasė
I vieta – Inga Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Danielė Norvaišaitė, Dovilų pagrindinė mokykla; Audrius Kralikas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;  Gabrielė Petruokaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Gerda Dorotėja Žiedaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.
II vieta – Fausta Mažeikaitė, Ketvergių pagrindinė mokykla; Mindaugas Puplesis, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Aušra Kralikaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Simas Girtas, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Elina Jokubauskaitė, Endriejavo vidurinė mokykla.
III vieta –  Rokas Tiškus, Kretingalės pagrindinė mokykla; Agnė Ruškytė, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla; Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla; Eglė Krapavickaitė, Dituvos pagrindinė mokykla.

6 klasė
I vieta – Saulė Laurinavičiūtė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.
II vieta – Marija Stalmokaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Gertrūda Žemgulytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.
III vieta – Vasarė Kučinskaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Samanta Stankutė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

7 klasė
I vieta – Solveiga Danielkutė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Julija Bendikaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.
II vieta – Aušrinė Tverskytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija. 
III vieta – Augustė Lotužytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Justas Stonkus, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

8 klasė
I vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.
II vieta – Emilija Bučinskaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Gustė Grimutaitė, Dituvos pagrindinė mokykla.
III vieta – Gabrielė Steputytė, Vėžaičių pagrindinė moykla. 

9 klasė
I vieta – Evelina Rimkutė, Gargždų „Vaivorykštės “ gimnazija.
II vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla.
III vieta – Julija Anužytė, Gargždų „Vaivorykštės “ gimnazija; Elina Ruigytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

10 klasė
I vieta – Greta Stanaitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Deimantė Jakutytė, Gargždų „Kranto “ pagrindinė mokykla.
II vieta – Ieva Pakamorytė, Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;  Viktorija Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Ernesta Čiuželytė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla.
III vieta – Erika Endrulytė, Gargždų ,,Vaivorykštės' gimnazija. 

Informacinių technologijų konkurso ,,Baitukas-2015" rezultatai (2015-04-09):

I vieta – Einaras Petniūnas, Kamilė Pranulytė, Gabija Navickaitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Justas Liebus, Matas Vilimas, Vytautas Valaitis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Rokas Ramanauskas, Samanta Narmontaitė, Arvydas Abromas, Agluonėnų pagrindinė mokykla. 

Anglų kalbos 2–4 klasių mokinių edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Kieti riešutėliai" rezultatai (2015-03-24):

I vieta – Kvietinių mokyklos-darželio komanda;
II vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda; 
III vieta – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda. 

Anglų kalbos 9–10 (I–II) klasių mokinių edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Protų kovos" rezultatai (2015-03-20):

I vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
II vieta – Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos komanda;
III  vieta – Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos komanda.
 

Geografijos 6–8 klasių mokinių olimpiados ,,Mano gaublys" rezultatai (2015-03-13):

6 klasė
I vieta – Evaldas Milius, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Austėja Kausteklytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla. 
II vieta – Justas Kasparavičius, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Edvinas Putrius, Vėžaičių pagrindinė mokykla.
III vieta – Sidas Petrauskas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Laura Ubartaitė ,,Minijos" progimnazija; Deimantė Naujokaitė, Dovilų pagrindinė mokykla.

7 klasė
I vieta – Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla.
II vieta – Justas Stonkus, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.
III vieta – Aušrinė Tverskytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Justinas Pabrėža, Herkus Eringis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Deimantė Kojelytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla. 

8 klasė
I vieta –  Rokas Vaitkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija. 
II vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Meda Urbonaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Dominykas Dumbrė, Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Ieva Lomsargytė, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.
III vieta – Grėtė Ubartaitė, Priekulės ievos Simonaitytės gimnazija; Tadas Šiemulis, Dovilų pagrindinė mokykla.

 Geografijos olimpiados rezultatai (2015-03-03):

I vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla.
II vieta – Giedrė Adomavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gomnazija.
III vieta – Julius Česnavičius, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija. 

 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje (11 kl.) 2015-02-28 Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinys Andrius Girdžius užėmė III vietą šalyje.

Technologijų olimpiados rezultatai (2015-03-02):

Glorija Krugelytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimanazija (8 klasė).

Dailės olimpiados rezultatai (2015-02-25):
I vieta – Sandra Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
II vieta – Julija Anužytė, Gabija Šakinytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimanazija.
III vieta – Vaiva Venckauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija. 

Istorijos olimpiados rezultatai (2015-02-24):
I vieta – Gintautė Pieslekaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
II vieta – Rūta Ambložiejūtė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.
III vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 
Matematikos 9–12 (I–IV)klasių mokinių olimpiados rezultatai (2015-02-13):

I vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla; Tadas Liutkus, Rokas Garbačiauskas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Justina Bendikaitė, Ieva Pakamorytė, Justė Nevar, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Jonas Bočkus, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Nojus Mukauskas, Ieva Radvilavičiūtė, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; Edgaras Budvytis, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija. 

Fizikos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2015-02-06):

I vieta – Tadas Abartis, Matas Liutikas, Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta –  Vaida Bočkutė, Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta –  Erikas Sokolovas, Erikas Mažionis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Domantas Giržadas, Edgaras Niklovas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Mantas Bertulis, Lukas Jankauskas, Rokas Gudavičius, Deividas Jurgaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Monika Uselytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Meninio skaitymo 5–8 klasių  konkurso laureatai (2015-01-30):

Svajūnas Bružas, Lapių pagrindinė mokykla;
Aušrinė Anužytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
Gabrielė Steputytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

Meninio skaitymo 9–12 (I–IV) klasių  konkurso laureatai (2015-01-30):

Karolis Norvilas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
Gintautė Rusteikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
Vismantė Gindulytė, Gargždų muzikos mokykla.

Lietuvių kalbos ir literatūros 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2015-01-27):

I vieta – Viktorija Šaulytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Evelina Rimkutė, Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Modestas Šerlinskis, Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Karolina Preibytė, Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Erika Jauraitė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Biologijos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2015-01-23):

I vieta – Armandas Budvytis, Dainius Čeliauskas, Donatas Lubys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta –  Andrius Šliaužys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Nojus Mukauskas, Matas Liutikas, Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Erika Jaurautė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Karolina Preibytė, Judita Jokšaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; 
III vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija. 

Chemijos 9–12 (I–IV) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2015-01-16):

I vieta – Erikas Sokolovas, Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Lukas Jankauskas, Ugnė Šimuliūnaitė, Ignas Pakamorė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Aurimas Dumbrė, Nerijus Kusas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija. 

Anglų kalbos III gimnazijos klasių olimpiados rezultatai (2015-01-14):

I vieta – Andrius Girdžius, Gargždų  ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Karolina Preibytė, Gargždų  „Vaivorykštės“ gimnazija;
III vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Informatikos olimpiados rezultatai (2014-12-16):

 I vieta – Donatas Lubys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Matas Rudokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Tarptautinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras" (2014-11-10–14):

I vieta – Vaidas Lomsargis, Monika Šaulytė, Austėja Žvirblytė, Irma Lomsargytė, Paslūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
I vieta – Haroldas Žalūda, Lapių pagrindinė mokykla; Karolis Pliuškys,  Linas Arcišauskas, Dovilų pagrindinė mokykla;
I vieta – Andrius Gedrimas, Skirmantas Januškas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; Domantas Giržadas, Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgios Šaulio gimnazija.

 Klaipėdos r. savivaldybės 4 ir 8 klasių mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo panaudojant parengtus standartizuotus vertinimo įrankius ATASKAITA (2014 m., be priedų. Bendrojo ugdymo mokyklos 1–6 priedus gavo  individualiai)

2014 m. 4 ir 8 klasių bendrojo ugdymo  mokyklų mokinių standartizuotų testų rezultatų lyginamoji analizė čia

2014 m. Valstybinių brandos egzaminų lyginamoji analizė (voratinklinė diagrama ir aprašymas)

2014 m. Valstybinių brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) rezultatai čia

 Rajono mokinių 2013–2014 m. m. dalykų olimpiados ir  konkursai

Informacinių technologijų 7–8 klasių mokinių konkurso ,,Baitukas –2014" rezultatai (2014-03-19):

I vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda – Justas Liebus, Matas Vilimas,  Vytautas Valaitis;
II vieta– Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda – Matas Antanas Strukčinskas, Einaras Petniūnas, Neilas Kapučinskas;
III vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda – Margarita Mockutė, Mantas Prankevičius, Deividas Dirgėlas.

 Geografijos 6–8 klasių mokinių olimpiados ,,Mano Gaublys" rezultatai (2014-03-14):

I vieta – Justas Stonkus, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Lukas Gužauskis, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Džiugas Sutkevičius, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

I vieta – Rokas Vaitkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Meda Urbonaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Dainius Grauslys, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Audangas Martinkus, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

I vieta – Dominykas Špilveris, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
I vieta – Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;

II vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Nojus Mukauskas, Gargždų ,,Minijos“ progimnazija;
II vieta – Deividas Bružas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Aurimas Cirtautas, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

Istorijos žinių 6–9 (I gimnazijos) klasių mokinių konkurso, skirto Kovo 11-ajai paminėti, rezultatai (2014-03-07):

I vieta – Pijus Petkevičius, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Herkus Eringis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Mantas Tinkutis, Vėžaičių pagrindinė mokykla.

I vieta – Gabrielė Steputytė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
II vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Gabrielius Veselis, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla.

I vieta – Rokas Česynas, Dovilų pagrindinė mokykla;
II vieta – Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

I vieta – Audrius Jokubauskas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Lijana Jakaitė, Lapių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabrielė Jenciūtė,  Paslūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

Matematikos 4–5 klasių  mokinių olimpiados  rezultatai (2014-03-05):

I vieta – Jokūbas Stulpinas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Mindaugas Dembinskas, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Austėja Žvirblytė, Paslūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

I vieta – Haroldas Žalūda, Lapių pagrindinė mokykla;
II vieta – Eimantas Tolis, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Ignas Kaselis, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
III vieta – Vilius Bakutis, Dituvos pagrindinė mokykla.

Geografijos I– II (9–10  kl.)–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-03-04):

I vieta – Vilmantas Vaitkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Gintarė Alminauskaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Ignas Alminauskas,Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
III vieta – Gabrielė Jankauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 

Anglų kalbos 7–8 klasių mokinių  edukacinio žaidimo-viktorinos ,,Protų kovos" tema ,,Olimpinės žaidynės" rezultatai  (2014-02-26) čia

Baigiamajame TV konkurso ,,Dainų dainelė" koncerte dalyvaus Urtė Stanevičiūtė, Agluonėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ solistė.

2014 m. gegužės 3 d. Vilniuje Lietuvos TV konkurso ,,Dainų dainelė" IV ture  Klaipėdos rajonui atstovavo:

1. Vilius Gadeikis, Gargždų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ solistas;
2. Olivija Mikniūtė ir Einaras Bagdonavičius, Kretingalės lopšelio-darželio duetas; 
3. Urtė Stanevičiūtė, Agluonėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ solistė;
4. Du  Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ansambliai;
5. Ugnius Gabšys, Gargždų muzikos mokyklos solistas.

Lietuvių kalbos ir literatūros I– II (9–10  kl.)–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-13):

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Andrius Šliaužys, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
III vieta – Greta Stanaitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta –Augustė Paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija.

 Istorijos I– II (9–10  kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-11):

 I vieta – Eimantas Ruškys, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
III vieta – Kazimieras Mickus, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija.

Meninio skaitymo 5–8 klasių  mokinių olimpiados, skirtos poetui Kristijonui Donelaičiui,  rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Lijana Judeikytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Toma Tamošauskaitė, Lapių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gintautė Rusteikaitė, Gargždų ,,Kranto“ pagrindinė mokykla.

Meninio skaitymo I– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados, skirtos poetui Kristijonui Donelaičiui,  rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Albinas Sungaila, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Dominykas Ivanauskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Redita Norvaišaitė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Matematikos I– II (9–10  kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-02-07):

I vieta – Ieva Pakamorytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ernestas Raudonis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II–III vieta – Laura Mikužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III –III vieta – Julius Česnavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla.

I vieta – Ieva Radvilavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II–III vieta – Matas Rudokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III –III vieta – Justas Skirbutas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Samanta Mažionytė, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Justas Eringis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Fizikos I–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-24):

I vieta – Vaida Bočkutė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Tadas Liutkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

III vieta – Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;
II vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Monika Uselytė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Matas Rudokas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Deividas Jurgaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Dainius Jenkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tomas Pakamorė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Anglų kalbos II–III gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-22):

I vieta – Agnė Valaitkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agnė Petrikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ieva Gailiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Biologijos I (9 kl.)– IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-17):

I vieta – Rokas Gudavičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
III vieta – Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazija;
II vieta – Andrius Šliaužys, Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras;
III vieta – Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Judita Jokšaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Edmundas Puplauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Elvyra Laugalytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Chemijos I–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2014-01-10):

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ignas Pakamorė,  Eugenijus Žibas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija;

III vieta – Nerijus Kusas, Vilmantas Vaitkus, Matas Liutikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

Informatikos olimpiados rezultatai (2013-12-13):

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Dainius Čeliauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

2013 m. abiturientų brandos egzaminų ir PUPP rezultatai čia

2012 m. valstybinių  brandos egzaminų (VBE) rezultatai (lyginamoji analizė)

Abiturientų skaičius čia
BE pasirinkimas (procentai) čia
VBE pasirinkimas (skaičiai) čia
Bendras  VBE balų vidurkis čia

Kai kurių dalykų VBE rezultatai: lietuvių kalba, matematika, anglų kalba, istorija.

2012 m. Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo rezultatai (PUPP) čia

                   2012–2013 m. m. rajono konkursai ir dalykų olimpiados:

Pradinių klasių mokinių saugaus eismo konkurso ,,Šviesoforas" rajono turo rezultatai (2013-05-07)

I vieta – Gargždų ,,Minijos" progimnazijos komanda;
II vieta – Gargždų ,,Kranto" pagrindinės mokyklos komanda;
III vieta – Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos komanda.

Gimtosios kalbos 5–10 (I-II gimn.) klasių mokinių olimpiados-konkurso rezultatai (2013-04-19)

I vieta – Aušrinė Tverskytė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Julija Bendokaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

I vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Gustė Grimutaitė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Meda Urbonaitė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija.

 I vieta – Evelina Rimkutė, Gargždų ,,Minijos" progimnazija;
II vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla.

 I vieta – Eglė Galinaitytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Iveta Vaitkutė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Viktorija Šaulytė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla.

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Justė Nevar, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Gelmina Kudelko, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 I vieta – Rita Zaksaitė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Enrika Danielkutė, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Malvina Baužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados 9–12 (I–IVgimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-02-08)

I vieta – Kotryna Petraitytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Giedrė Adomavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Augustė paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gabriėlė Žutautaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Geografijos olimpiados ,,Mano gaublys" 6–8 klasių mokinių rezultatai (2013-03-15)

 I vieta – Einaras Petniūnas, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija;
II vieta – Ieva Lomsargytė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla;
III vieta – Rokas Vaitkus, Gargždų ,,Minijos" progimnazija; Jonas Liaudinskis, Šiūparių pagrindinė mokykla.

 I vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla; Kristijonas Ruškys, Judrėnų S. Dariaus pagrindinė mokykla; Giedrė Monstvilaitė, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija; Airidas Viržintas, Ketvergių pagrindinė mokykla;
II vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla.

 I vieta – Viktorija Šaulytė, Paslūžmio pagrindinė mokykla; Vaida Bočkutė, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Deividas Batavičius, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Mindaugas Armalis, Agluonėnų pagrindinė mokykla; Domantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija.

Istorijos konkurso ,,Protų mūšis - 2013" 6–9 klasių mokinių rezultatai (2013-03-07)

 I vieta – komanda ,,Šeimininkai", Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – komanda ,,Žiniukai", Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – komanda ,,DOVIX", Dovilų pagrindinė mokykla.

Istorijos olimpiados 10–12 (II–IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-02-12)

I vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Marius Milašius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gytis Mockus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Fizikos olimpiados 9–12 (I–IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-01-25)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Akvilina Jonauskaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Tomas Skardžius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Vytautas Bingelis, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Deividas Jurgaitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Gabrielius Norvilas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Šarūnas Šaloninas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Dainius Jenkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Artūras Birbalas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Linas Petrauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Audrius Šimulis, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Gintautas Rimeikis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

Biologijos olimpiados 9–12 (I –IV gimn.) klasių mokinių rezultatai (2013-01-18)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
II vieta – Gintautė Pieslekaitė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
III vieta – Akvilė Petrošiūtė, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla.

I vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Putrius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Remigijus Jašinskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

I vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Dainius Barauskis, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

Anglų kalbos III gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai (2013-01-23)

I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija.

Matematikos 9–12  (I–IV gimn.) klasių olimpiados rezultatai (2013-01-16)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Ani Albertian, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Marius Eitutis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Donatas Lubys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

II vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Akvilė Dirvonskytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

 

Informatikos olimpiados rezultatai (2012-12-14)

I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
I vieta – Vytautas Valaitis, Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla;
II vieta – Ričardas Garmus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Mažvydas Andrijauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vilius Padleckis, Endriejavo vidurinė mokykla.

Chemijos 9–12 (I–IV gimn.) klasių mokinių olimpiados rezultatai (2013-01-11)

I vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;

I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

III vieta – Mindaugas Balsys, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;

I vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Žilvinas Bliūdžius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

2012 m. matematikos ,,Kengūra" konkurse patekusieji tarp 50-ties šalies geriausiųjų mokinių:

1. Gabija Jakšaitė – Dituvos pagrindinė mokykla (1 klasė);
2. Mantas Švarcas – Dituvos pagrindinė mokykla (1 klasė);
3. Liutauras Savickas – Kretingalės pagrindinė mokykla (3 klasė);
4. Eidenis Kasperavičius – Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla (4 klasė);
5. Austėja Žvirblytė – Pašlūžmio pagrindinė mokykla (2 klasė);
6. Rokas Liutvinas – Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla (5 klasė);
7. Marius Klumbys – Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla (5 klasė);
8. Rokas Cirtautas – Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla (5 klasė);
9. Ernestas Raudonis – Vėžaičių pagrindinė mokykla (7 klasė);
10. Justė Nevar – Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla (8 klasė).
 
Lietuvos mokinių 2011–2012 m. m. anglų kalbos olimpiados nugalėtoja tapo Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos III klasės mokinė Eglė Karečkaitė (mokytoja Asta Jonauskienė).
 
2011–2012 m. m. rajono  konkursų ir  dalykų olimpiadų rezultatai:
 
Konkursas ,,Protų mūšis – 2012"
 
I vieta – Dovilų pagrindinės mokyklos ,,Žiburys" komanda;
II vieta – Agluonėnų pagrindinės mokyklos ,,Žiniukai" komanda;
III vieta – Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos ,,Viva-8-I" komanda.
 
Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros  olimpiada, gimtosios kalbos olimpiada–konkursas
 
5 klasė
I vieta – Ugnė Benetytė, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
II vieta – Gustė Grimutaitė, Dituvos pagrindinė mokykla;
III vieta – Karolina Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla.
6 klasė
I vieta – Irmantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
II vieta – Armandas Budvytis, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
II vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Aistė Kirilovaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabija Burauskaitė, Pašlūžmio pagrindinė mokykla.
7 klasė
I vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
II vieta – Eglė Galinaitytė, Ketvergių pagrindinė mokykla;
III vieta – Gabrielė Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla;
III vieta – Dromantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija.
8 klasė
I vieta – Gelmina Kudelko, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Šarūnas Simenas, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.
9 klasė (II gimn.) klasė
I vieta – Malvina Baužytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Rita Zaksaitė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Giedrė Adomavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Enrika Danielkutė, Endriejavo vidurinė mokykla.
10 klasė (II gimn.) klasė
I vieta – Rūta Žičkutė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Vaiva Juškaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
III vieta – Augustė Paulauskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
9–10 (I–II gimn.) klasės

I vieta – Rūta Žičkutė, Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla;
II vieta – Justė Giržadaitė, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Ramunė Bružaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.

11–12 (III–IV gimn.) klasės
I vieta – Emilija Riaukaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Neringa Šimkutė, Gargždų ,,Minijos“
 vidurinė mokykla.
 
Meninio skaitymo konkursas Maironiui atminti
 
5–8 klasės
I vieta – Lijana Judeikytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Karolina Rimkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Viktorija Šatkutė, Endriejavo vidurinė mokykla.
9–12 (I–IV gimn.) klasės
I vieta – Pranas Cirtautas, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Rasa Žičkutė, Vėžaičių pagrindinė mokykla;
III vieta – Albinas Sungaila, Šiūparių pagrindinė mokykla.
 
Istorijos olimpiada
 
I vieta – Kristina Liutikaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Laima Bernotaitė, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Simona Čeliauskaitė, Veiviržėnų gimnazija.
 
Informatikos olimpiada
 
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mantas Šedys, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III–IV vietos – Martynas Paulikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija; Vilius Padleckis, Endriejavo vidurinė mokykla.
 
Anglų kalbos 11 (III gimn.) klasių olimpiada
 
I vieta – Eglė Karečkaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Kamilė Šniukštaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Biologijos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Augustė Stalmokaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Laurynas Putrius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vaiva Juškaitė, Agluonėnų pagrindinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Beatričė Radavičiūtė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Šaulys, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Dovydas Lukauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Agnietė Kampaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Mickutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Artūras Smirnovas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla.
 
Chemijos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Gabrielė Poškaitė, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Modestas Šerlinskis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
10 (II gimn.) klasė
III vieta - Vaiva Pušėtaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
11 (III gimn.) klasė
III vieta – Žilvinas Bliudžius, Laurynas Alijošius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Vytautas Poškus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Artūras Smirnovas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Arminas Ilginis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Matematikos olimpiada
 
4 klasė
I vieta – Mantas Pilipuitis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eidenis Kasperavičius, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
III vieta – Jonas Nikitinas, Veviržėnų gimnazija.
5 klasė
I vieta – Gerardas Ciparis, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Rokas Liutvinas, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III vieta – Ugnė Andrijauskaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla.
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Agneta Senkutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Albinas Sungaila, Šiūparių pagrindinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Akvilė Dirvonskytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Artūras Birbalas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Vaiva Mockutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Vytautas Poškus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Eglė Mickutė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Mantas Stonkus, Veiviržėnų gimnazija.
 
 
Fizikos olimpiada
 
9 (I gimn.) klasė
I vieta – Rokas Garbačiauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Edgaras Niklovas, Veiviržėnų gimnazija;;
III vieta – Vytautas Bingelis, Veiviržėnų gimnazija.
10 (II gimn.) klasė
I vieta – Mindaugas Butkus, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Mindaugas Gudauskas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Tomas Pakamorė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Arminas Ugintas, Endriejavo vidurinė mokykla.
11 (III gimn.) klasė
I vieta – Andrius Mikužis, Veiviržėnų gimnazija;
I vieta – Vilius Benetis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Kareiva, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Karolis Galdikas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
12 (IV gimn.) klasė
I vieta – Matas Pocevičius, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Arminas Ilginis, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;;
III vieta – Justas Šimuliūnas, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija.
 
Geografijos olimpiada
 
I vieta – Einoras Fabijonavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Tadas Šaulys, Veviržėnų gimnazija;
III vieta – Irena Ciparytė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla.
 
Geografijos olimpiada ,,Mano gaublys"
 
6 klasė
I vieta – Laurynas Stalmokas, Gargždų ,,Kranto" vidurinė mokykla;
I vieta – Kristijonas Ruškys, Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla;
II vieta – Robertas Arlauskas, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
III vieta – Rimantas Šaltupis, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Raimondas Grinius, Vėžaičių pagrindinė mokykla.
7 klasė
I vieta – Ugnė Šimuliūnaitė, Gargždų ,,Minijos" vidurinė mokykla;
I vieta – Gabrielė Fišerytė, Šiūparių pagrindinė mokykla;
I vieta – Mindaugas Armalis, Agluonėnų pagrindinė mokykla;
II vieta – Domantas Giržadas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Lukas Garbenčius, Endriejavo vidurinė mokykla;
III vieta – Ernestas Raudonis, Vėžaičių pagrindinė mokykla.
8 klasė
I vieta – Karolina Preibytė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
II vieta – Tadas Žutautas, Veiviržėnų gimnazija;
III vieta – Eglė Timinskaitė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazija;
III vieta – Šarūnas Simenas, Priekulės I. Simonaitytės gimnazija;
III vieta – Julius Česnavičius, Agluonėnų pagrindinė mokykla.
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-22 15:23:15