Tam, kad sumažėtų laukiančiųjų socialinio būsto eilės, Klaipėdos rajono savivaldybė jau keletą metų iš eilės perka socialinius būstus, kuriuos išnuomoja asmenims ar šeimoms, turintiems teisę į tokį būstą. Šiuo metu visame rajone yra 63 socialiniai būstai, tačiau laukiančiųjų eilėje – dar 61. Todėl Savivaldybė plečia socialinių būstų tinklą ir ieško pirkti vieno kambario buto Gargžduose ar Vėžaičiuose.

Per pastaruosius penkerius metus Klaipėdos rajone vyko intensyvi socialinio būsto fondo plėtra. Savivaldybė Gargžduose įsigijo net 16 butų – po 7 vieno ir dviejų kambarių bei 2 trijų kambarių. Iš jų 3 pritaikyti negalią turintiems asmenims.

„Šiuos butus įsigijome vykdydami Europos Sąjungos projektą, kurio vertė siekė bemaž 600 tūkst. eurų. Šiandien, matydami poreikį, butus perkame jau Savivaldybės biudžeto lėšomis. Šiuo metu ieškome buto Gargžduose arba Vėžaičiuose, nes privalome užtikrinti, kad nedideliu atstumu nuo būsto būtų gydymo, ugdymo ir kitos įstaigos. Taip pat butas turėtų būti tvarkingas, neturėti ryškių matomu defektų, neturi būti įsiskolinimų už paslaugas“ – reikalavimus vardijo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius.

Visą informaciją apie Savivaldybės perkamą vieno kambario butą Gargžduose arba Vėžaičiuose rasite čia. Pasiūlymų laukiama iki spalio 4 dienos.