FRAKCIJOS - Klaipedos-r.lt

FRAKCIJOS

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija (2019-04-30)

Frakcijos pirmininkas − Violeta Riaukienė.
Frakcijos pirmininko pavaduotojas − Arvydas Katkus.
Frakcijos nariai: Bronius Markauskas, Vytautas Butkus. Raimundas Daubaris 2019-05-30 pareiškimu prisijungė prie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos.

____________________________________________________________________________________________________________________

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (2019-04-15 iki 2019-05-30)

Frakcijos seniūnė − Rasa Petrauskienė.
Frakcijos nariai: Rasa Linkienė, Alfredas Šiaulys, Mindaugas Šunokas, Jonas Dumašius.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (2019-06-27 iki 2019-10-31)

Frakcijos seniūnas − Alfredas Šiaulys.
Frakcijos nariai: Rasa Linkienė, Virgilijus Skuodas, Jonas Dumašius, Mindaugas Šunokas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (2020-01-23)

Frakcijos seniūnas − Alfredas Šiaulys.
Frakcijos nariai: Rasa Linkienė, Virgilijus Skuodas, Jonas Dumašius.Vida Ronkaitytė.


_________________________________________________________________________________________________________________________________

Liberalų sąjūdžio frakcija (2019-04-15)

Frakcijos pirmininkas − Nerijus Galvanauskas.
Frakcijos pirmininko pavaduotojas − Audronė Balnionienė.
Frakcijos nariai: Aušra Gudauskienė. Albert Albertjan 2019-06-27 pareiškimu prisijungė prie Liberalų sąjūdžio frakcijos.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

Frakcija "Bendra" (2019-05-02)

Frakcijos pirmininkas − Vaclovas Macijauskas.
Frakcijos pirmininko pavaduotojas − Andrius Vainius.
Frakcijos nariai: Loreta Piaulokaitė-Motuzienė.

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

Mišri frakcija (2019-04-15)

Frakcijos pirmininkas − Vaclovas Dačkauskas.
Frakcijos pirmininko pavaduotojas − Raimondas Simonavičius.
Frakcijos nariai: Česlovas Banevičius, Rūta Cirtautaitė.

Mišri frakcija dirba Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos opozicijoje.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija (2019-04-15)

Frakcijos pirmininkas − Ligita Liutikienė.
Frakcijos pirmininko pavaduotojas − Jonas Dromantas.
Frakcijos nariai: Andrius Adomaitis.

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija dirba Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos opozicijoje.

 _________________________________________________________________________________________________________________________________

Frakcija ,,Kuriam kartu" (2019-04-15)

Frakcijos seniūnas − Sigitas Karbauskas.
Frakcijos nariai: Viktoras Kura, Martynas Pocius.

Frakcija"Kuriam kartu" dirba Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos opozicijoje (2019-05-02).

 _________________________________________________________________________________________________________________________________

Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-19 10:53:45
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405