Klaipėdos rajono savivaldybė jungiasi prie smulkiojo verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A ir kviečia smulkias rajono įmones registruotis bei pasinaudoti iniciatyvos partnerių teikiamais pasiūlymais.

PLANAS A iniciatyva skirta padėti atsitiesti nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiam Lietuvos smulkiajam verslui. Projektu siekiama, kad smulkios įmonės išlaikytų augimo kelią ir joms nereikėtų keisti esamų verslo planų į planą B ar C.

Projektą inicijavo Šiaulių bankas, o prie šios iniciatyvos partnerių jungiasi  savivaldybės,  valdžios institucijos, socialiai atsakingos įmonės.

Projekto ambasadorius –  žinomas žurnalistas, rašytojas ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

Kaip prisijungti?

  • Prie PLANAS A iniciatyvos įmonės gali prisijungti užpildžiusios registracijos anketą svetainėje planas-a.lt. Į iniciatyvą gali registruotis visos smulkiojo verslo įmonės – anketoje pakaks nurodyti pagrindinius įmonės duomenis.
  • Jei norite padidinti susidomėjimą jūsų verslu, skirkite laiko laukelio „Apie įmonę“ užpildymui – aprašykite, kuo jūsų įmonė yra ypatinga ir kodėl apie ją visi turėtų žinoti.
  • Nuolat tikrinkite projekto svetainę, kurioje bus pildomas mūsų paslaugų ir partnerių nuolaidų paketas. Aptikę jūsų verslui naudingą pasiūlymą, susisiekite pasiūlymą pateikusiu partneriu.
  • Populiarinkite PLANAS A iniciatyvą – savo įmonėje ar socialiniuose tinkluose paskelbkite apie dalyvavimą projekte, paraginkite aplinkinius verslus prisijungti. Svetainėje rasite iniciatyvos tradicinės priemones – plakato, skrajutės ar lipduko pavyzdį, o taip pat – reklamos internete paketą.