Baigėsi lapkričio 28, 29 ir 30 dienomis vykusi vietos gyventojų apklausa dėl daugiafunkcio centro statybos vietos. Joje dalyvavo 3,04 procento, visų balsavimo teisę turinčių Klaipėdos rajono gyventojų. Kad apklausa būtų laikoma įvykusia, nuomonę turėjo pareikšti ne mažiau nei 15 proc. gyventojų.

Tris dienas vienuolikoje seniūnijų vykusi gyventojų apklausa sulaukė nedidelio gyventojų susidomėjimo. Apklausoje dalyvavo 1440 gyventojų arba 3,04 procento, o rajone balsavimo teisę turi 47304 tūkst. rinkėjų.

Apklausoje Klaipėdos rajono gyventojų buvo klausiama: Ar sutinkate, kad Klaipėdos rajono savivaldybė keistų suprojektuoto ir suplanuoto Gargždų daugiafunkcio sporto centro vietą iš Dariaus ir Girėno gatvės į teritoriją Gargždų miesto stadione Kvietinių gatvėje? Atsakymą TAIP iš visų apklausoje dalyvavusių pažymėjo 3,4 proc., atsakymą NE iš visų dalyvavusių – 95 proc. Negaliojantys – 1,6 proc. apklausos biuletenių.

Vietos gyventojų apklausos organizavimo tvarkos aprašas numato, kad apklausa laikoma įvykusia, jeigu savo nuomonę pareiškė ne mažiau kaip 15 procentų apklausos teritorijos gyventojų, turinčių teisę dalyvauti apklausoje.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija