Šiauliuose vykusiame Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionate rajonų grupėje šiemet ir vėl puikiai pasirodė Gargždų sporto mokyklos auklėtinė Nomeda Griauslytė. Trenerio A. Pleskio treniruojama priekuliškė tapo nugalėtoja rutulio stūmimo rungtyje. Mergaitę šiandien Savivaldybėje su pergale pasveikino rajono meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė. Puikių rezultatų pasiekusiai sportininkei vadovai dėkojo už rajono garsinimą visoje Lietuvoje – pergalę lengvosios atletikos čempionate Nomeda iškovojo antrus metus iš eilės.

Į susitikimą kartu su treneriu ir Gargždų sporto mokyklos direktoriumi Antanu Blinstrubu atvykusi aštuntokė pasakojo, kad sportuoti motyvuoja pasiektos pergalės ir rezultatai. Mergaitę palaiko ir visa šeima: 3 kartus per savaitę į treniruotes Klaipėdos manieže ją veža tėtis arba senelis, o gimnazijoje vykstančios kūno kultūros pamokos taip pat išnaudojamos individualiems pasiruošimams.

N. Griauslytė džiaugėsi, kad ją palaiko ir klasės draugai: visi kartu džiaugiasi pasiektomis pergalėmis.

Padėkos raštas įteiktas ir čempionės treneriui Algimantui Pleskiui – už puikų ugdytinės paruošimą Lietuvos lengvosios atletikos čempionatams.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija