Kviečiame dalyvauti Klaipėdos rajono gyventojų apklausoje, kurios tikslas – nustatyti gaires rajono plėtrai planuoti ir išsiaiškinti gyventojų nuomonę apie įvairias Klaipėdos rajono savivaldybės teikiamas viešąsias paslaugas. Apklausa vykdoma rengiant Klaipėdos rajono strateginį plėtros planą iki 2030 m., Klaipėdos rajono savivaldybės turizmo plėtros planą iki 2030 m. ir Klaipėdos rajono savivaldybės kultūros strategiją iki 2030 m.

Apklausa siekiama įvertinti dešimt su rajono analize susijusių temų: gyvenamąją vietą, komunalinio ūkio ir aplinkos tvarkymo paslaugas, susisiekimo paslaugas, kultūros objektus ir paslaugas, turizmą ir rekreaciją, sporto paslaugas ir infrastruktūrą, sveikatos priežiūros paslaugas, socialinę paramą, švietimo paslaugas, inžinerinę infrastruktūrą.

Kviečiame prisidėti prie Klaipėdos rajono gerovės ir iki birželio 30 d. užpildyti anoniminę anketą internetu, paspaudus šia nuorodą: http://enketo.lt/limesurvey3/index.php/238462/lang-lt, arba užpildyti popierinę anketą, kurią galima pasiimti seniūnijose, bibliotekose, gydymo įstaigose ar iš seniūnaičių. Apklausos apimtis nemaža, tačiau ir sričių, kurias siekiama įvertinti rengiant strategiją dešimčiai metų, yra daug, tad prašome skirti savo laiko – Jūsų nuomonė labai svarbi. 

Apklausos duomenys bus naudojami tik tyrimui ir naujų strateginio planavimo dokumentų rengimui – planuojant rajono plėtrą bei tobulinant paslaugų sektorių. Apklausą atlieka UAB „Eurointegracijos projektai“.

Kviečiame sekti informaciją Klaipėdos rajono savivaldybės svetainėje, adresu www.klaipedos-r.lt bei „Facebook“ paskyroje ir prisidėti prie Klaipėdos rajono plėtros.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija