Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras kviečia gyventojus į naują ir aktyvų mėnesio trukmės žingsnių iššūkį, kuris tęsis iki pat rugsėjo 1 d. Kasdien aktyviai vaikščiodami ne tik rūpinsitės savo sveikata, bet ir turėsite galimybę laimėti puikius prizus.

„4 vandenų krašto“ žingsnių iššūkio tikslas – visiems kartu surinkti 50 000 000 žingsnių! Daugiausiai žingsnių surinkusieji bus apdovanoti Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro įsteigtais, iškyloms skirtais prizais: prašmatniu iškylų krepšiu su šaltkrepšio funkcija, indais, įrankiais ir pledu, termosu, dovanų kuponais apsilankymui Drevernos poilsio ir pramogų uoste. Laimėtojai bus paskelbti ir apdovanoti per Pasaulinės turizmo dienos renginį, rugsėjo 27 d.

Tai puiki priemonė inovatyviu būdu įtraukti visą bendruomenę į bendrą, prasmingą veiklą, kuri padeda aktyviai suburti žmones ir skatina sveikesnių įpročių formavimą, edukuoja apie tvarumą, aplinkosaugą.

Kaip prisijungti prie iššūkio?

Į savo mobilųjį įrenginį parsisiųskite #walk15 mobiliąją programėlę, į privataus iššūkio laukelį įveskite kodą klaipedosrajonas, toliau sekite numatytus veiksmus ir žingsniuokite iki pat rugsėjo 1 d.

Žingsniai iššūkyje atvaizduojami vaikštant su mobiliuoju įrenginiu ar išmaniuoju laikrodžiu. Renkant žingsnius interneto ryšys nėra būtinas, o žingsniai skaičiuojami tiek vaikštant, tiek bėgant. Svarbu bent kartą per dieną atidaryti programėlę mobiliajame įrenginyje, kad žingsnių progresas atsispindėtų iššūkyje.